X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie będę testować - z takimi wynikami to czekam na @... ale pozostałym oczywiście powodzenia życzę:*
    Paula dziękuję :* no nic w tym cyklu drożność, w dodatku to będzie @ w okolicach 3 lat od szczęśliwego cyklu z synkiem - może to będzie dobry znak☺ ale niech już przyjdzie, bo chcę nowy cykl zacząć...

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Nie chce mi się otworzyć ten filmik :/
    Ja testuje zaraz pontobie ;)

    Trzeba zamknąc reklame krzyżykiem i śmiga jak marzenie :P

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny !
    Jestem tu nowa pośród Was. Mam taki sam problem jak Wy. Pragnę zajść w ciążę, ale się to nie udaje. Do tej pory cały czas myślałam, że nie mamy szczęścia. Później zaczęłam się tym bardziej interesować bo mnie facet gonił. Przez 3 lata nie udało się( nadmieniam, że nie zawsze to były regularne starania, czasami przerwa 2 miesiące bez seksu, wiem dziwne, ale tak czasami bywa). Jakieś pół roku temu zaczęłam interesować sie bardzo. W grudniu w 7 dc zrobiłam hormony, jak się ostatnio okazało nie w tym dniu cyklu co potrzeba. Wyniki są następujące: TSH-3,690 (norma do 4), FSH-6,98; LH-5,58; Progesteron-0,58; Prolaktyna-16. Byłam u gina w piątek i powiedział, że tsh za wysokie. Mam eutrypex 1 tabl od wtorku. Wyliczyłam sobie owulację na 6 stycznia, jak poszłam do gina dwa dni póżniej powiedział, że już była. Dodam, że przez cały tydzień robiłam testy owulacyjne i wynik negatywny. Gin zrobił mi usg i powiedział że po owulacji, ale nie wie kiedy była, jest płyn owulacyjny, brak ciałka żółtego. Proszę powiedzcie co mając te informacje możecie powiedzieć ? Mam się nie łudzić, że nie dostanę okresu w tym miesiącu? I nie zobaczę żadnych dwóch kresek na teście? Czy ktoś miał podobną sytuację?

  • Lea15 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny w nowym roku :)

    ja też cały czas Was czytam.. ale nie piszę, bo i nie ma czego. W ostatnich dniach grudnia miałam znaczną nadzieję, że być może Was opuszczę (nie, żeby mi było źle w tym towarzystwie, ale wolałabym, się na fioletowe strony przenieść.. ;)) Nawet ginekolożka u której byłam mi sugerowała, że macica wygląda na powiększoną, a to czasem może być oznaka wczesnej ciąży. Test nie wyszedł żaden.. i się napaliłam.
    I d***, że tak powiem :( @ przyszła w sam Nowy Rok.. w sumie dobrze, że nie w Sylwestra, to przynajmniej miałam dobry humor na domówce u znajomych.

    i chwilowo jest mi źle.. :(

    Agnes, dzięki za link do filmu.. słyszałam o nim - ale jeśli jest depresyjny, to chyba sobie podaruję..

    Mimo wszystko, trzymajcie się ciepło Wszystkie :)
    i powodzenia oczywiście/..

    "Nie miłuje się tego, czego wcale się nie zna. Jeśli się zaś miłuje to, co się zna, to ta miłość sprawia, iż można to poznać coraz lepiej i coraz pełniej"
    /św. Augustyn/
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Iza, nie wiem co Ci napisać... Mi zawsze ginekolog jak byłam po owulacji mówiła, że jest płyn w zatoce Douglasa i jest ciałko żółte - może u Ciebie z tym jest problem? Ciężko to ocenić po jednym wpisie/wizycie z monitoringiem. Mi testy owulacyjne też wychodziły często negatywne - tym się nie sugeruj do końca. Mi pomagało jak 2-3 godziny przed testem nic nie piłam.
    Mimo wszystko życzę powodzenia i nie czekaj zbyt długo - ja podobnie jak niektóre z nas, mam wrażenie że tylko czas tracę - szukaj lekarza, który pomoże Ci szybko zajść w upragnioną ciążę i tego Ci z całego serca życzę :*

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lea nie zan Cię ale mocno przytulam :*

    Lea15 lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza faktycznie TSH zdecydowanie za wysokie, do zbicia :) Skoro był płyn w zatoce Douglasa, to widocznie byłaś świeżo po owulce.
    Nie wiem natomiast co to oznacza,ze nei widac ciałka żóltego na tym etapie,byc moze jeszcze sie nie wykształciło,bo to byl moment owulki.
    A z testami owu to trzeba sie wstrzymac z piciem conajmniej 2h przed testowankiem.

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:44

    renieczka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :)
    Mam normalnie medyczny maraton :) Lekarz rodzinny dal mi skierowanie na tarczyce, morfologie, glukoze, cholesterol i parę innych. Oprocz tego usg tarczycy. Jestem milo zaskoczona i zadowolona. Prywatnie czeka mnie LH, FSH i AMH i moge zaczynac procedure inseminacji :) wstepuja we mnie nowe nadzieje, czuje ze jestem blizej niz dalej celu :) oby ten rok byl dla nas laskawy dziewczyny <3
    Lecę teraz do dentysty i do pracy. Buziaki milego dnia.

    kasiarzyna, Anastazjaaa, Evaa, agnes175, gezanew, Helen lubią tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka to super, może badania coś wskażą :)
    tez wstąpiła we mnei nowa nadzieja, dzis jestem na połowce bromka i zero dolegliwosci, no nie wspomne o niskim cisnieniu rano poki nie wypilam i nie zjadlam,ale u mnie to norma w 2dc, ale o dziwo brzuch mnei tak strasznie nie boli i nie chodzę jak babcia podpierająca sie o laskę ;) sam efferalgan mi pomógł :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka super wieści, już niedługo się wszystkie doczekamy, już niedługo...

    Evaa, renieczka, Helen lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:44

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety kiedy ten ekspert w końcu mi odpowie na pytanie...

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:44

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Ewa :(
    Żądam żeby to był ostatni cykl :)
    Kasia dobrze że Bromek Ci nie szkodzi!
    Właśnie, wszystkie się doczekamy i to niedługo :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa nie lubię twojej ciotki klotki :/
    Dużo szczęścia w nowym cyklu

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:44

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Nas wszystkie :) Ewa powodzenia w nowym cyklu i upragnionych 2 kreseczek :)

    A ja dzisiaj mam 19 dzień cyklu, już po owulce i szyjka wysoko, miękka (dziwne) i zamknięta i taki śluz z białymi grudkami (wcześniej go nie widziałam). Sama już nie wiem, może sobie wmawiam to wszystko. Człowiek jak coś chce to jest w stanie sobie wmówić wiele rzeczy...

    I w dodatku moje dziecko ma znowu zapalenie płuc, drugi raz w ciągu miesiąca, więc bez wizyty w szpitalu się nie obyło. Cały dzień w biegu, na pełnych obrotach.

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:45

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula kuruj dziecko :)
    A co do obiawów to ja co miesiąc mam wszystkie ciążowe. Przestałam się doszukiwać i zwracać na nie uwagę. Niepotrzebnie się nakrecalam i tylko bardziej cierpiałam jak bezwzględna franca przychodzila :(

    Evaa lubi tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ