X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może muszę wyluzować, tylko kurcze to tak łatwo powiedzieć, gorzej zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 21:19

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula my niestety wszystkie wiemy co czujesz. Każda z nas nie może się doczekać swojej upragnionej kruszyny, dlatego swirujemy :)
    Dla mnie po owu jest najgorszy czas czekania. Ale staram się czymś zająć to nie mam czasu wtedy myśleć na okrągło czy się udało czy nie. Ja uwielbiam czytać wiec w drugiej fazie cyklu pożeram książki :) polecam

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki renieczka, może też spróbuje tego czytania :) u mnie jest o tyle wkurzające, że mój mąż pracuje na wyjeździe i albo przyjeżdża za późno, albo wyjeżdża za wcześnie i kolejny cykl w d... strzela...

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1 wrote:
    Trzymam kciuki za Nas wszystkie :) Ewa powodzenia w nowym cyklu i upragnionych 2 kreseczek :)

    A ja dzisiaj mam 19 dzień cyklu, już po owulce i szyjka wysoko, miękka (dziwne) i zamknięta i taki śluz z białymi grudkami (wcześniej go nie widziałam). Sama już nie wiem, może sobie wmawiam to wszystko. Człowiek jak coś chce to jest w stanie sobie wmówić wiele rzeczy...

    I w dodatku moje dziecko ma znowu zapalenie płuc, drugi raz w ciągu miesiąca, więc bez wizyty w szpitalu się nie obyło. Cały dzień w biegu, na pełnych obrotach.

    Spróbuj zatestować za 2 dni, tak z ciekawości ;), masz ładne objawy....:)

    feegu6l.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Helen :) za dwa dni idę na hormony 7 dpo, a chciałam testować za tydzień, żeby minęły ze dwa tyg. od owulki. Bo po ilu dniach test może wyjść pozytywny (tak praktycznie)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 06:20

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa przykro mi z powodu @...
    Paula ja mam podobnie jak renieczka - co cykl objawy :) I nic na razie z tego nie wychodzi. Na szyjce się nie znam, ale co do śluzu, to słyszałam, że często jest właśnie taki gęsty, białawy jak się uda :)
    Mi test wyszedł w ciąży z synkiem 11 dpo, a w pozostałych w jednej 14, a w dwóch 15 - nie ma reguły. Choć przy synku była od razu wysoka beta, więc pewnie temu szybko wyszedł.
    Paula i całuski dla dziecka - oby szybko wyzdrowiało :*

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:45

    renieczka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł
    Ewa zazdraszczam tego ciepla i słońca :) u mnie szaro, buro i zima :p
    Oj oby do wiosny!

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie bezchmurnie,ciepło,słoneczko,ptaszki śpiewają ... :)

    renieczka, Lea15 lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez ten ostatni rok starań tak poznalam swoj organizm ze nawet testu nie muszę robic bo wiem ze sie nie udawalo. Sluz mam zawsze gesty, bialawy i obfity po owulce wiec nim sie nie sugeruję. Moja FL trwa 14 dni i tak 12-13dpo zaczyna mi spadac temperatura a szyjka mięknie i lekko sie otwiera wtedy wiem ze po zawodach, bo ciazowa szyjka powinna byc twarda i zamknieta. Tak sie czasem zastanawiam czy jak sie zna swoj organizm to czy można tego nie zauwazyc ze sie zaciazylo. Czy jak juz w koncu zajde to czy będę myslala ze ooo znowu @ a tu bobas. Niech mi sie tu wypowiadają te ktore juz były w ciazy :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka ja nie badam szyjki, bo strasznie szybko łapie infekcje, ale mi w każdej ciąży ginekolog mówił, że szyjka zamknięta i wysoko, więc to myślę jest tak jak mówisz. Ja nie miałam pojęcia jak się udało - w każdej ciąży było tak samo, poza jednym - bardziej mnie piersi bolały w tej zdrowej ciąży z synkiem - wtedy to był jedyny objaw i nie miałam bóli jak na @, ale to akutar różnie jest, bo mam koleżankę, która była w ciąży i ją podbrzusze okresowo bolało. W tej biochemicznej z marca tez mnie bardziej piersi bolały. I tyle...
    Ja śluzu po owulacji nawet ni ezapisje, bo stosuję luteinę i ona mi tam wszystko zaburza.
    A pisalam Wam, że mam wyniki wymazu i wszystko ok? Tylko dobre bakteire :) Chociaż to jest ok - czyli mogę podejść do drożności.

    renieczka lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:45

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka to super, ja idę po wyniki pojutrze :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez to parę dni temu zauważyłam,wszystkie wątki wykasowała na całym forum gdzie tylko sie wypowiadała.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myslalam ze to cos z moim telefonem ze nie moge zobaczyc jej wiadomosci. Kurcze ciekawe co tam u niej i bobasa :) Dawno nie zagladala tu do nas.

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:45

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka dobrze, że wyniki ok :) Ja w pierwszej ciąży, jakoś nie pamiętam, żebym miała jakieś objawy, ale to było 9 lat temu. Jedno co, to, że więcej jadłam i stwierdziłam, ze zrobię test i szczerze mówiąc nawet nie musiałam na niego patrzyć, bo czułam, że będą 2 kreseczki :)
    Ja i tak muszę zrobić testowanie pod koniec stycznia, bo w najbliższych planach muszę mieć robioną angiotomografię głowy i muszę wiedzieć, żeby w razie co maleństwu nie zaszkodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 09:16

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ladny masz wykres, tylko czemu wszystkie tempki są ignorowane?

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Paula ladny masz wykres, tylko czemu wszystkie tempki są ignorowane?
    a tego nie wiem. Myślałam, że tak musi być...w ostatnim cyklu też tak miałam, hmm...mierzę cały czas o tej samej porze

    PS. Już wiem, zmieniłam godz 6.00 na domyślną i teraz jest ok :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 12:13

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, jest, jest :)
    Słonko wyszlo i u mnie :)

    Paula moze cos w ustawieniach sie pozmienialo, albo masz zaznaczone zeby ignorować temperaturę.

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ