X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja niestety siedzę w pracy,zamykanie roku...najgorszy okres w księgowości..
    Słoneczko za to pięknie świeci, ptaszki ćwierkają, czuć wiosnę :)
    Mogła by już taka pogoda pozostać, niech mi blok budują :D

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:46

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Agnes :) jeszcze 31 latek mie dodawaj nam :D

    Kochana rocznikowo juz mamy 32 latek :P :P :P

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:46

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie są fakty Kochane,nic tego nie zmieni,że ząb czasu sukcesywnie nas nadgryza i posuwa hehe :P
    Chocież pewnie też macie tak jak ja,bo ja np. w ogóle nie czuje się na ten wiek tylko na max 25lat.Wiec czesto mówie,cześć jestem Aga,mieszkam w UK,mentalnie mam 25 lat :D

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a w 2023 mamy 40-kę, hehe :P.
    Ale będziemy miały duże już dzieciaczki, i ciekawe ile ich już będzie :P.

    renieczka lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w 2033 stuknie nam 50tka! Wow ale to brzmi....:D

    Helen lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz się tak nie rozpędzajcie :P

    Helen, Evaa lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a 2083 100-ka :) jak będziemy tyle serduszkować to dozyjemy :D

    renieczka lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisałam na styczniówkach, ale widzę, ze tu jest więcej koleżanek obecnie.
    Więc wklejam moją prośbę...

    moze Wy mi doradzicie, nie wiem czy isc na monitoring?
    i kiedy?
    poki co mam niskie temperatury, do gin. ide w środę, ale akurat się tak składa, że ona nie ma usg, taki szkopuł,ale muszę isc z moim wypisem ze szpitala z grudnia i ekspertyzą.
    Zresztą potrezbuję ją do zw.lekarskiego-ciązowego, dobra jest w te klocki, jesli macie działalnosc, to wiecie o co chodzi.
    Dzisiaj mam 10 dc i jajniki "nie nadają sygnałów" cicho szaaa, jakby ich nie było :P.
    Poza śluzem, który mnie zaszkoczył to nie ma żadnych objawów nadchodzącej owu.
    Chciałabym pojsc na monitoring, aby tylko wyłapać kiedy jest pęcherzyk na skraju gotowości.
    Nie wiem czy wogóle iść, czy starać się często i zobaczyć co będzie, mam mieszane myśli.
    Jeśli mam iść to kiedy, ostatnio w cyklu po laparoskopii, miałam dość późno owulkę, bo 22dc. W cyklu przed laparo, miałam owulkę w 15dc, a teraz wg netmama przewiduje ze owulka bedzie w 17dc, czyli za tydzien w czwartek. Wg moich wyliczen moge miec w takim razie owulacje miedzy poniedziałkiem a czwartkiem i teraz co zrobic?
    isc na ten monitoring?czy uzywac tylo testow i pilnowac wspołzycia co 2drugi dzien a od poczatku tygodnia sex codziennie?
    Jak zadzwonię dzisiaj to jeszcze gdzies sie dopcham na poniedziałek...

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współżycie jak najbardziej i testy tez mozesz Helen robic, to nie zaszkodzi. Owulka wypada ci na prawde w roznych terminach i ciezko stwierdzic kiedy to bedzie na granicy pekniecia. Ale nie wszystko stracone bo juz w 10dc powinien byc jakis pecherzyk dominujacy. Lekarz zmirzy ci go i bedziesz wiedziala co i jak. Teoretycznie pecherzyk przyrasta ok 2mm na dzien a pęka jak osiagnie wielkość 20-25, ale to tylko teoria i czasem bywa inaczej, czasem w ogole przestaje rosnac, a czasem pekaja giganty po 30mm. Czyli mozesz pójść np w poniedzialek i w razie potrzeby np 2 albo 3 dni później. O ile owulka nie zrobi ci psikusa i nie pekniesz wczesniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 12:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współżycie co 2 dzien wystarczy. Po pierwsze nie oslabi to nasienia i wy sie nie oslabicie ;)

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    a w 2033 stuknie nam 50tka! Wow ale to brzmi....:D

    A ja dodatkowo w 2033 skoncze splacac kredyt mieszkaniowy :) i mam nadzieje bede wyprawiac 18 urodziny swojego pierwszego dziecka :D

    Helen lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Współżycie jak najbardziej i testy tez mozesz Helen robic, to nie zaszkodzi. Owulka wypada ci na prawde w roznych terminach i ciezko stwierdzic kiedy to bedzie na granicy pekniecia. Ale nie wszystko stracone bo juz w 10dc powinien byc jakis pecherzyk dominujacy. Lekarz zmirzy ci go i bedziesz wiedziala co i jak. Teoretycznie pecherzyk przyrasta ok 2mm na dzien a pęka jak osiagnie wielkość 20-25, ale to tylko teoria i czasem bywa inaczej, czasem w ogole przestaje rosnac, a czasem pekaja giganty po 30mm. Czyli mozesz pójść np w poniedzialek i w razie potrzeby np 2 albo 3 dni później. O ile owulka nie zrobi ci psikusa i nie pekniesz wczesniej :)
    Dziękuję za głos rozsądku :)
    to plan do monitoringu jest taki, serduszkujemy co dwa dni a w poniedziałek pomiar :)).
    Zaraz łapię za tel. :)

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Współżycie co 2 dzien wystarczy. Po pierwsze nie oslabi to nasienia i wy sie nie oslabicie ;)
    a współżyjąc codziennie osłabia się?

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    A ja dodatkowo w 2033 skoncze splacac kredyt mieszkaniowy :) i mam nadzieje bede wyprawiac 18 urodziny swojego pierwszego dziecka :D
    no a jak miałoby być inaczej :)) będą biby 18-latków :))

    feegu6l.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ci się rozpoczyna śluz płodny to dobry znak :) Moze akurat w poniedzialek bedziesz pękać :)

    Helen lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Kochana rocznikowo juz mamy 32 latek :P :P :P
    Na szczęście w nl nie ma czegoś takiego jak liczenie lat rocznikowo, zawsze od urodzin do urodzin, wiec ja tej wersji się trzymam.

    Ja tez się nie czuje staro ale powiem szczerze że już zaczynałam podejrzewać ze menopalza mi się zaczyna, przez te małe krwawienie. Moja mama miała w wieku 41 wiec dość wcześnie.

    Renieczka aż się poryczalam po twoim poście.

    Tez bralam luteine, i muszę powiedzieć że tempka po niej piękna i mnjstwo objawów ciążowych ale cyc i tak bolał inaczej, i choć co cykl mam nadzieje to w głębi siebie i tak wiedziałam że się nie udało.
    W tym cyklu to samo, już wiem że się nie udało.... Ale cyc do przodu i walczę dalej.

    Helen lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen no tak mówią ze trzeba dac chlopakom odpoczac. Co 2-3 dzien jest optymalnie, bo zawsze trafisz w okres plodny. Plemniki zyja w sprzyjajacych warunkach srednio 3 do 5 dni :) A sex co drugi dzien nie jest taki frustrujacy, nic na sile. A i żołnierzyki maja czas na regenerację i dojrzewanie.

    Helen, agnes175 lubią tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez praktykuje co drugi dzień ;)

    renieczka, kasiarzyna lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ