X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O juz jest ok :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycoplazmy i ureaplazmy tez nie mam :)
    A ciekawe dlaczego Nona posty pousuwała...
    Chociaż tyle...

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czytając Wasze forum najpierw myślałam, że coś mam nie tak z kompem albo że Nona ma zablokowane jakoś wiadomości i dlatego nie mogę ich przeczytać. A teraz już wiem dlaczego ...

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka no to dobrze, krok do przodu :)

    Paula a z jakiego powodu masz mieć robioną tą angiotomografię?

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, rozlozylo mnie na maxa, leze w łóżku i kwiczę, do tego zatrzymała mi się woda w organizmie i mam spuchniete oczy ze prawie nie mogę ich otworzyć, mam tą dolegliwości dość często :/

    Mój kochany ekspert mi odpisał, niestety nic dalej nie wiem, jego odpowiedź zinterpretowalam tak, zobaczyłem twoje pytanie ale się na nie nie wypowiem... Eh i po co ja czekałam...

    W poniedziałek usg, mam nadzieję że będę się czuła lepiej.

    Co do nony, to musiała się nieźle wkurzyc ze poświęciła tyle czasu na kasowanie każdego posta,

    Co do objawów to za każdym razem miałam takie same.
    Około 6-7 dnia po owulacji zaczynały się.
    Ból cycow od strony pach
    Ślinotok, miałam mega dużo śliny, jak pomyślałam o czymś co lubię jeść.
    Ból krzyża, czasem w nocy spać nie mogłam.
    Wyczulenie na zapachy, ale to tylko w niektóre dni.



    Buziaki dla wszystkich idę dalej spać

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja zdrowiej bidulko :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:45

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Paula a z jakiego powodu masz mieć robioną tą angiotomografię?
    Bo 3 m-ce temu zmarła moja Mama, bo jej tętniak pękł nagle, o którym w ogóle nie wiedziała :( I jako dzieci też możemy być tym obciążone...

    Anastazja zdrówka :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula tak mi przykro... Mocno Cię przytulam...

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Paula tak mi przykro... Mocno Cię przytulam...
    Dzięki ewelinka, próbuje to sobie tłumaczyć na swój sposób chociaż czasem jest bardzo ciężko...
    Ale żyć trzeba dalej, bo mam dla kogo i Mama by tego chciała :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te tętniaki to masakra jakaś - dobrze,że się przebadasz... Naprawdę bardzo Ci współczuję...

  • Lea15 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, co prawda się nie znamy.. ale szczere wyrazy współczucia (przytulam mocno).

    Anastazja, zdrowiej :)
    Anastazjaaa wrote:

    Co do objawów to za każdym razem miałam takie same.
    Około 6-7 dnia po owulacji zaczynały się.
    Ból cycow od strony pach
    Ślinotok, miałam mega dużo śliny, jak pomyślałam o czymś co lubię jeść.
    Ból krzyża, czasem w nocy spać nie mogłam.
    Wyczulenie na zapachy, ale to tylko w niektóre dni.
    tak się zastanawiam, czy część objawów można sobie wmówić?
    bo ja ostatnio tak miałam, że i piersi i plecy mnie bolały i cały czas głodna chodziłam przez kilka dni - a nigdy tak nie mam przed okresem...
    A oczywiście i tak dostałam @ - tyle, że z opóźnieniem..

    "Nie miłuje się tego, czego wcale się nie zna. Jeśli się zaś miłuje to, co się zna, to ta miłość sprawia, iż można to poznać coraz lepiej i coraz pełniej"
    /św. Augustyn/
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jeju tak mi przykro :(
    Córka mojej koleżanki z pracy walczy z tetniakiem, jest rok starsza od nas i... rodzi za miesiąc,jej mama (czyli moja koleżanka z pracy) strasznie się o nią martwi,niby jest juz wyleczona ale ma skłonności,i jest to dziedziczne bo jej babcia tez miała takie problemy ehh
    Sama trochę przeszlam,bo moja mama miała z kolei guza przysadki,ledwo ja odratowali...lekarzy mamy garstkę,reszta to konowały...w zasadzie nie dziwię sie ze te nasze starania tyle trwają bo nerwy miałam nieziemskie.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Ja przez ten ostatni rok starań tak poznalam swoj organizm ze nawet testu nie muszę robic bo wiem ze sie nie udawalo. Sluz mam zawsze gesty, bialawy i obfity po owulce wiec nim sie nie sugeruję. Moja FL trwa 14 dni i tak 12-13dpo zaczyna mi spadac temperatura a szyjka mięknie i lekko sie otwiera wtedy wiem ze po zawodach, bo ciazowa szyjka powinna byc twarda i zamknieta. Tak sie czasem zastanawiam czy jak sie zna swoj organizm to czy można tego nie zauwazyc ze sie zaciazylo. Czy jak juz w koncu zajde to czy będę myslala ze ooo znowu @ a tu bobas. Niech mi sie tu wypowiadają te ktore juz były w ciazy :)

    Witajcie nowe niewiasty na naszym zacnym wątku 32 latek,którym ciąża nie ciąży ;)

    Nona,żyjesz?Odezwij się plissss i nie zacieraj swoich śladów twórczości przedciążowej :P

    Renieczka,zazdroszcze Ci znajomości swojej szyjki :D ja do tej pory ni hu hu nie wiem kiedy jest otwarta a kiedy zamknięta,w OF wpisuje jej stan na chybił trafił ;) w ogóle nie czuje tego wgłębiebienia pośrodku,dla mnie cały czas jest zamknieta a szyjka ucieka w strone krzyża nieważne czy ją badam kucając czy stojąc opierając nogę o wanne-normalnie czarna magia i czeski film razem wzięte :P Może kiedyś,z czasem przyjdzie mi ogarnąć tą magiczną metodę samooceny szanownej wać panny szyjkowatej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 00:09

    ewelinka2210, kasiarzyna, Nona lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes dziękuje za tego pozytywnego i z uśmiechem posta - od rana ja się uśmiechnęłam dzięki niemu :)
    kasiarzyna :* Przytulam - tez wiele przeszłaś. Ja mam znajomą, której bratowa właśnie pękł tętniak, jak dziecko miało 3 miesiące... nie wiedziała, że go ma... To jest naprawdę straszne paskudztwo...
    Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:45

    kasiarzyna, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula strasznie mi przykro w związku z twoją strata.

    Lea co do tych objawów to masz rację można wmówić sobie mnustwo objawów ciążowych, ale przy długich staraniach tak jak pisała renieczka znasz już swoje ciało.
    I tak ją byłam trzy razy w ciąży wiec umie juz rozruznic ból cycow przedokresowych i ból cycow ciazowy.

    Kasiarzynka tulam, i faktsluzba zdrowia w pl masakra.

    Przechodziłam poronienie w pl i w nl, i choć to boli tak samo mocno to w nl miałam lepsza opiekę, przed w trakcie i po. W Polsce wypisali ze szpitala i mieli cie w nosie.

    A ja niebadam szyjki, nie lubię tam gmerac.

    Ewelinka wzajemnie miłego dnia

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Agnes :) jeszcze 31 latek mie dodawaj nam :D
    Nawet 31 mnie przeraża brrrrr

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:45

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej dziewczyny tak patrzę ze każda z nas tu po przejściach :(
    Paula i Kasia ja też znam to uczucie jak nagle się traci kogoś bliskiego (dieki Bogu Kasiu twoją mamę uratowali) ja straciłam swoją 20 lat temu. Mając 11 skończyło się moje dzieciństwo, musiałam dorosnąć w ciągu jednego dnia. Trzymałam się dzięki mojej młodszej siostrze,która ktoś przecież musiał się opiekować. Do dziś jej matkuje. Choć to było tak dawno to wciąż jak o tym myślę ściska mi się coś w gardle. Paula szczerze ci współczuję Kochana. Bądź dzielna bo tak jak mówisz masz dla kogo żyć.
    Anastazja robaku to cie dopadło ostro :( kuruj się i odpoczywaj. Na zatrzymanie wody polecam korzeń pietruszki albo selera,są moczopędne.
    Wracając do tych objawów to niekoniecznie muszą być wmówione, ja np przyjmuje luteine w drugiej fazie wiec co miesiąc mam ból cyckow, puchniecie itp itd.
    Agnes ja bym jednak wolała żebyś nie musiała się uczyć humor szanowne wacpanny szyjkowatej, tylko zaszła tu i teraz. A zmartwienia twoje kończyły by się na dylematów zjedzenia lodów czy śledzi ;)
    Ja mam dziś wolne :D normalnie szok. Zaraz trochę ogarnę i upieke szarlotke (koleżanka w pracy przyniosla- pycha) Tak więc zapraszam was wszystkie na podwieczorek :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ