X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka trzymam kciuki za ten cykl :)
    Ja też dzisiaj sobota pracowicie - sprzątanko, może prasowanko, zakupy na szczęście wczoraj zrobiłam.
    Miłego weekendu :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki spod cieplej kolderki :)
    Jakos nie moge sie zwlec :D
    Okno mam otwate,ptaszki spiewaja...
    Paula kurcze trzymasz w napieciu,progesteron przesliczny :)
    Nona fajnie,ze sie odezwalas, dobrze wiedziec ze u Ciebie wszystko ok :)
    Ja wczoraj odebralam wyniki: nie mam uroplasmy,mycoplasmy ani chlamydii.Natomiast wyszla mi niska obfitosc streptococus agalactiae i sredni e.coli, lekarka mi powiedziala,ze to sa bakterie nalezace do naturalnej flory ale dala mi antybiotyk wg antybiogramu na 7 dni i w srode moge podejsc do hsg - akurat 10 dzien cyklu,wiec idealnie po okresie i przed owulacja.
    Ewelinka,Ty tez w srode?Ale przeciez jeszcze mozesz miec okres albo plamenie,wiec to nie za wczesnie?
    Milego weekendu dziewczyny, ja dzis ide na babski wieczor,zrobilam wczoraj pycha ciacho :)

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chu.. bombki strzelił,choinki nie będzie i groszka też nie :-/ tempka w dół......

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    No i chu.. bombki strzelił,choinki nie będzie i groszka też nie :-/ tempka w dół......
    Łącze się w bólu, u mnie też :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:47

    Nona, agnes175 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja i Agnes trzymajcie się i pamiętajcie będzie dobrze - nie można się stresować, bo to też szkodzi :) Agnes Twoje motto: Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. :)
    Kasia udanego wieczoru :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poki @ nie ma to jest nadzieja, nie takie cuda sie zdarzały :)
    Ja wykonalam krok do przodu. Zadzwonilam do kliniki w ktorej chcemy przeprowadzic IUI. Dowiedzialam się wszystkiego, jak trzeba sie przygotować do inseminacji, czy i jakie badania wykonac, jak to się ma cenowo i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie taki diabel straszny :) teraz czekam na @ (ale nie obrazę sie jak nie przyjdzie) i w lutym jedziemy na wizyte i juz w marcu procedura :)
    Taka jestem podekscytowana :) Znowu mam nadzieje, oby teraz sie udalo, nalewno sie uda. Wszystkim nam sie uda :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak nic w grudniu będziesz juz maluszka mieć przy sobie, tego ci życzę

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego sobie i wam życzę :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak piszesz renieczka, pierwszy krok za Tobą i teraz już będzie tylko lepiej :)Ja również życzę,żebyś już na kolejne święta miała maleństwo przy sobie :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dziewczyny, zyję i mam sie dobrze. Z dziewczynami przeszlyśmy na fb na tajną grupę tu jednak wszyscy mogą czytać co piszemy, trochę za duzo o sobie napisałam więc siedziałam jak jelen 2 dni i usuwałam te wiadomości...

    U nas po genetycznych spoko, wszystko ok, dzi powiedziałam w pracy-super to przyjęli. :-)
    no w sumie warto jest byc ostroznym...
    Cieszę się, że u Was wszystko ok i że czasami tu do nas staraczek wpadasz z fioletowej :) mam nadzieję, że u reszty Mamusiek z lipcówek wszystko ok :))

    feegu6l.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymalam i zatestowalam dzisiaj- negatywny. Ale może to za wcześnie jeszcze(9 lub 10 dpo). We wtorek idę dla pewności na betę i się okaże :) Jak nie, to zaczynam nowy cykl, nowe nadzieje :) chociaż zawsze szkoda i przykro...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 08:31

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:47

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poszłam teraz do łazienki (po 3 h od robienia testu) i na teście jest widoczny cień cienia ( :)) drugiej kreseczki. Tylko sądzę, że po 3 h to trochę wynik nie miarodajny. Tylko te plamienia mnie martwią cały czas, niby temp. w górze jeszcze dzisiaj...nie wiem może tak musi być, skoro progesteron w normie był...
    Ewunia miłej wycieczki w góry :) ja byłam na Sylwestra w Zakopcu i to był jeden z lepszych w moim życiu, pogoda super, widoki wspaniałe. Kocham góry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 09:41

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:48

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula nieśmiało gratuluje,

    W lipcu tez tak miałam pozytyw wyszedł dopiero po pół godzinie.
    Czasem tak jest przy czułych testach i wczesnej ciąży

    Rosnijcie zdrowo

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie cieszę się za bardzo, bo to taki cień kreski...zobaczymy co przyniosą koleje dni :) mam jeszcze dwa testy schowane, więc pewnie zrobię jutro i we wtorek ;)
    to tym bardziej Ewunia życzę super widoków :)
    Pójdę na betę we wtorek, tak jak mi radziłyście, to będzie 11 dpo.

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana.
    Dziewczyny a ja będę głosem rozsądku. Testu nie odczytuje się po 3 godzinach. W każdej ulotce to przeczytacie. Po jakimś czasie na teście zachodzą reakcje chemiczne i mogą się pojawiać różne rzeczy. Sama to kiedyś sprawdziłam i miałam kreseczke w poprzek ;) w ciąży oczywiście nie byłam.
    I to nie znaczy Paula ze ci nie życzę tych II kresek, bo życzę z całego serca. Tylko zaczekaj jeszcze 2 dni i powtórz sikanca, albo beta i będziesz miała 100% pewności. A takie plamienia się ci zdarzały?

    Helen lubi tę wiadomość

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie renieczka ja też tak na to patrzę, że po 3 h to taki wynik na dwa razy. Plamienia mi się czasami zdarzały (w poprzednim cyklu miałam, dwa cykle wstecz żadnego plamienia w środku cyklu), ale czytałam, że tak może być po odstawieniu tabl anty. I robiłam progesteron od odstawienia kilka razy i był zawsze w normie. Jak byłam u lekarza na koniec sierpnia to powiedział, że mam małą nadżerkę,ale nie będziemy jej ruszać, jak chcę mieć drugie dziecko i w sumie to nie widzi przyczyny tego plamienia.A wyczytałam później jeszcze, że nadżerka też może powodować plamienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 11:09

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak progesteron jest dobry to ok. Może to nadzerka, ale mała nie powinna tak krwawić. Oby to byli zagnieżdżane. Tylko spokojnie z tymi testami, jesteś dopiero 9dpo, poczekaj spokojnie jeszcze przynajmniej 2 dni i powtórz test. Bez stresów i nerwów. A my tu będziemy trzymać kciuki ;)
    A u mnie jakieś zawirowania na wykresie. Zmieniło mi termin owulki. Temp nisko (choć biorę luteine) i brzuch mnie boli jak na okres. Coś jest nie tak, oby tam żadnej torbieli nie było, bo w tym cyklu nie poszłam na monitoring ;(

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ