X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jutro nie robilabym testu lecz we wtorek wówczas druga krecha powinna być ciemniejsza i pojawić się od razu

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, dzięki Renieczka i Anastazja :)
    Renieczka za Ciebie też trzymam kciuki, żeby było wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 11:43

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Czy można się przyłączyć? :)
    Widzę, ze tu pełne wsparcie :) Ja staram się od niedawna ale intensywnie i z pewną presją, że to musi się już udac. Właściwie to taki ostatni cykl, później ciąg dalszy ewentualnych starań ale z mniejszą ilością stresu ;)

    Trzymam za Was kciuki :)

    renieczka, Helen, paula1, kasiarzyna lubią tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy i zapraszamy ;)
    Napisz cos o sobie, bo nas mozesz poznac poczytujac forum. Starsz sie o pierwsze dziecko, czy moze ktos juz czeka na rodzenstwo?
    Zycze szybkiego zafasolkowania :D

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka witaj
    I dkaczego ostatnicykl ze stresem?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem szczęśliwą mężatką od trzech miesięcy (dzisiaj mijają) :) Staramy się z mężem o pierwsze dziecko. Na razie bez żadnych wspomagaczy czy szczegółowych badań ale jeśli w tym cyklu się nie uda to udam się do lekarza i poradzę co nieco :)

    Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to pytajcie :)

    Ja sobie wątek na pewno poczytam chociaż jest tego trochę :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1 wrote:
    Dziewczyny poszłam teraz do łazienki (po 3 h od robienia testu) i na teście jest widoczny cień cienia ( :)) drugiej kreseczki. Tylko sądzę, że po 3 h to trochę wynik nie miarodajny. Tylko te plamienia mnie martwią cały czas, niby temp. w górze jeszcze dzisiaj...nie wiem może tak musi być, skoro progesteron w normie był...
    Ewunia miłej wycieczki w góry :) ja byłam na Sylwestra w Zakopcu i to był jeden z lepszych w moim życiu, pogoda super, widoki wspaniałe. Kocham góry :)
    w ostatnim cyklu jak robiłam sobie test, to tez sprawdzałam go po jakims czasie aby zobaczyc go na maksa wyschnietego i nawet nie było cien cienia, jak u ciebie.
    Teraz ważne aby się to utrzymało, wiec sie nie stresuj i sie nie przeziębiaj i powtorz test za parę dni.
    A jakie to są plamienia?

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Jestem szczęśliwą mężatką od trzech miesięcy (dzisiaj mijają) :) Staramy się z mężem o pierwsze dziecko. Na razie bez żadnych wspomagaczy czy szczegółowych badań ale jeśli w tym cyklu się nie uda to udam się do lekarza i poradzę co nieco :)

    Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to pytajcie :)

    Ja sobie wątek na pewno poczytam chociaż jest tego trochę :)
    Witamy :)

    feegu6l.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Sowka witaj
    I dkaczego ostatnicykl ze stresem?

    W pracy krucho, możliwe zwolnienia a wiadomo jak co do czego to młode mężatki bezdzietne są w pierwszej kolejności. Nowy rok, nowe zmiany. Ja głupia chciałam z powiększeniem rodziny poczekac do ślubu a teraz żałuję :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a z jakiej firmy test robiłaś? Bo ja też głupia zawsze sprawdzam testy po jakimś czasie i np. pinktest Eco zawsze ma cień cienia, a w ciąży do tej pory nie jestem. Jak pisze Renieczka trzeba niestety się trzymać instrukcji. Choć takie cienie cieni mi tylko w tych testach wychodzą - w innych nawet po czasie nie ma. Ale oczywiście mocno trzymam kciuki za pozytywny wynik :*
    Renieczka ale fajnie, że się już umowiłaś - a możesz napisać do jakiej kliniki? Jak nie chcesz na forum, to może na priva? Bo ja też już powoli się do tego przygotowuję.
    Kasiarzyna ja mam okres przez 3 dni potem 1 najwyżej 2 brudzenia, a owulacji mam 11 już, więc muszę szybko. A lekarka akurat tak miała termin, potem gdzieś wyjeżdża - jak się nie będzie dało, to trudno - wezmę najwyżej receptę na clo (choć nie wiem czy jest sens się przed droznoscią stymulować - zobaczymy co ona powie). A jutro idę na badania tych hormonów jeszcze.
    Agnes, Anastazjaa :* Ale powiem Wam, ze w dwóch ciążach miałam spadek około 10 dpo i to była implantacja - nigdy nic nie wiadomo. Trzymam kciuki☺
    Sówka witaj☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 15:26

    Anastazjaaa, agnes175 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę korzystać z uslug Artemidy w Bialymstoku, co prawda mam do B-stoku 100 km ale to i tak najblizej a w moim miescie nie ma żadnej kliniki. Poza tym moja ginka z nimi współpracuje.

    Evaa lubi tę wiadomość

  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam 31 lat (w marcu 32), od kilku miesięcy staramy się o niunie i nic. Dlaczego? Mój partner uważa, że to moja wina. W życiu nie zrobiłam tyle badań co ostatnio. Ponad tydzień temu, albo dwa TSH na poziomie 3,69, we wtorek robiłam znowu i 2,22 (dodam, że ten spadek po euthyroxie 25). Mam nadzieję, w przyszłym tygodniu jeszcze niżej będzie. Progesteron 6,64. 8 stycznia byłam u lekarza i stwierdził że w prawym jajniku jest mnóstwo pęcherzyków (chyba PCOs)i stan po owu, płyn w zatoce Douglasa. Reszta wyników w normie. Rozważa badanie drożności jajowodów. Kochane, czy któras miała podobny problem? Co mam robić ? Czy ja już nie mam szansy?

  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Partner robił spermiogram i wszystko jest dobrze. Myślałam, że może to wina tej tarczycy, nigdy jej nie badałam, dopiero teraz. Czuję się lepiej od kiedy mi spadła. Dopiero pierwszy cykl będzie przy obniżonej. Czy to mogło być powodem,tego nie zachodzenia ? Czy przy tym poziomie tsh (2,22) możliwe jest zajście? od tego cyklu biorę wiesiołek i siemię lniane.

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    A jakie to są plamienia?
    takie delikatne brązowe

    ewelinka test robiłam z firmy PINK, więc może rzeczywiście nic z tego nie będzie :/ pójdę we wtorek na bete to będę wiedziała...

    Witaj Sówko i kciukasy za cykl, żeby były 2 kreseczki :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula nie zakladaj że nic z tego nie bedzie, poprostu test zrobilas za wczesnie :)

    Witaj Iza :)
    Tak TSH moglo powodowac klopoty z zajsciem w ciążę. Idealny wynik dla staraczki to ok1. Tak wiec kontynuuj leczenie i staraj sie :)
    Z PCOS tez sie zachodzi w ciążę, wazne ze dochodzi do jajeczkowania. Musisz obserwowac cykl, najlepiej wybrac sie na usg przed owulacja i poźniej zeby ja potwierdzic.
    Chłopa obstaw z gory na dół za takie podejscie. W ciaze zachodzi sie wspólnie. Wspierajac sie wzajemnie. A jak on taki madry to niech spróbuje sam zajsc bez ciebie!
    Życzę powodzenia.

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już przy pierwszym i drugim cyklu starań robiłam po dwa, trzy testy, na darmo :/ Potem, chyba ze stresu na okres musiałam czekać 45 dni i nawet na hcg byłam bo nie wierzyłam testom, prywatnie do ginekologa poszłam i zapłaciłam 70 zł a to wciąż nie była ciąża. Teraz się nie spieszę.
    Wczoraj jak mi wyszło na wykresie, że owulację miałam później niż myślałam, wzięłam test owu, pojemniczek i pobiegłam do wc. Mocz zebrałam ale testu ostatecznie nie zrobiłam :P

    Także nie spieszcie się z testami, bo i tak co ma być to będzie i niczego nie przyspieszymy :)

    Paula to plamienie to faktycznie może być implementacja :) I oby to była ona, życzę Ci tego z całego serducha :)

    Iza ja niestety nie jestem znawcą tych wszystkich badań więc nic Ci nie mogę poradzić. Ale wiem jedno, szanse zawsze są a wiara czyni cuda :) Trzymaj się i nie poddawaj :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula1 wrote:
    takie delikatne brązowe

    ewelinka test robiłam z firmy PINK, więc może rzeczywiście nic z tego nie będzie :/ pójdę we wtorek na bete to będę wiedziała...

    Witaj Sówko i kciukasy za cykl, żeby były 2 kreseczki :)
    a wczesniej miałaś takie plamienia?
    ja brązowe to raczej nie okresowe, na pewno warto to skonsultowac z lekarzem i jesli wyjdzie ciaza to zrobić usg, moze to wina nadzerki, lub jakis krwiaczek się zrobił...
    albo niestety okres się tak dziwnie rozkręca.

    feegu6l.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam jeszcze te dwa dni i się okaże :)
    a do gina też pójdę z tymi plamieniami, badania porobione mam, więc nie będzie to taka "sucha" wizyta, tylko oparta na wynikach
    usg miałam robione pod koniec sierpnia i było ok wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 18:05

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:48

    renieczka, agnes175, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa szczesciaro :*

    Evaa lubi tę wiadomość

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ