Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Aśka gratuluję! Czyli wiruski dawaj, żeby reszta do nas dołączyła!

To kwestia czasu i zaraz wszystkie będziecie w ciazy:)))

paaulla84 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    To kwestia czasu i zaraz wszystkie będziecie w ciazy:)))

Ale super wiadomość, gratuluję i życzę spokojnej ciąży !
    Niech mnie ktoś też "zarazi ciążą" :)

U mnie już po owulce, więc teraz cierpliwie pozostało czekać....

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Ale super wiadomość, gratuluję i życzę spokojnej ciąży !
    Niech mnie ktoś też "zarazi ciążą" :)

U mnie już po owulce, więc teraz cierpliwie pozostało czekać....

Dzięki paaulla84, przesyłam wiruski ciążowe ***** i czekam na Twoje dwie kreseczki:)

• Mamissima Koleżanka

Wysłany: 25 marca 2015, 08:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeeej jakie tu mile wiadomosci!!!!!
    Gratulacje Aska!!!!!!! To wspaniale ze kolejnej z nas sie udalo!!!!
    Wiedzialam, ze wiosna sie zazieleni nie tylko na trawnikach;))))
    Dawno mnie nie bylo ale zawirowania rodzinne i dodatkowe obowiazki troche mnie wykonczyly, ale juz jest niezle i od 2 dni tez juz lepiej sie czuje ( oby tak zostalo)…A z moja babcia tez nie najgorzej, powolutku malymi kroczkami wraca do zdrowia:) To jest nasza rodzinna fighterka:))) A do szpitala w koncu jej nie przyjeli, ale to historia na inny temat, kiedys wam opowiem, bo to naprawde nie do uwierzenia co sie dzieje w szpitalach (komedia i horror w jednym).

Zycze Wam milego dnia, mnie pieknie slonko dzis przywitalo i od razu lepiej sie wstaje:))))))

8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Mamissima, wiosna niesie dobre wieści :)
    Super, że babcia czuje się co raz lepiej! Oby tak dalej! Ludzie starej daty są o wiele silniejsi od nas. Trzymam kciuki za jej siłę i powrót do zdrowia!

Ja natomiast przeżyłam wczoraj swój mały horror! Poszłam do toalety a tam gatki zalane krwią. Oczywiście oczy moje widziały powódź, krew i miałam najgorsze myśli! Szybko pojechałam do szpitala do mojego gina, zrobił mi USG tak szybciutko i oznajmił: "ciąża żywa"! Nawet bałam się na niego patrzeć zanim coś powiedział, bo na jego twarzy można wypisać wszystko! Na szczęście plamienie okazało się skąpe i nie groźne. Kazał mi zwiększyć dawkę Duphastonu do co najmniej dwóch dziennie, a plamienie ustąpiło jak wróciłam ze szpitala... Tak więc oszczędzam się i uważam na siebie, a jutro idę już do ginki, która będzie prowadziła mi ciążę. No i wyczytałam, że w 9tc możliwe są plamienia, bo funkcje ciałka żółtego przejmuje łożysko, więc trochę się uspokoiłam.

A dziś jest taki piękny dzień, że musi być dobrze!

Paula! Powodzenia Ci życzę! Za parę dni będzie zielono!

83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hej!
    Mamissima, wiosna niesie dobre wieści :)
    Super, że babcia czuje się co raz lepiej! Oby tak dalej! Ludzie starej daty są o wiele silniejsi od nas. Trzymam kciuki za jej siłę i powrót do zdrowia!

Ja natomiast przeżyłam wczoraj swój mały horror! Poszłam do toalety a tam gatki zalane krwią. Oczywiście oczy moje widziały powódź, krew i miałam najgorsze myśli! Szybko pojechałam do szpitala do mojego gina, zrobił mi USG tak szybciutko i oznajmił: "ciąża żywa"! Nawet bałam się na niego patrzeć zanim coś powiedział, bo na jego twarzy można wypisać wszystko! Na szczęście plamienie okazało się skąpe i nie groźne. Kazał mi zwiększyć dawkę Duphastonu do co najmniej dwóch dziennie, a plamienie ustąpiło jak wróciłam ze szpitala... Tak więc oszczędzam się i uważam na siebie, a jutro idę już do ginki, która będzie prowadziła mi ciążę. No i wyczytałam, że w 9tc możliwe są plamienia, bo funkcje ciałka żółtego przejmuje łożysko, więc trochę się uspokoiłam.

A dziś jest taki piękny dzień, że musi być dobrze!

Paula! Powodzenia Ci życzę! Za parę dni będzie zielono!

Dzięki Mamissima:)
    Radziutka7 ja chyba tez bym spanikowała. Ale dobrze ze napisałaś o tym bo jeśli mi sie takie coś przydazy to będę wiedziała juz jak sie zachować. Dbaj o siebie i maleństwo i dużo wypoczywaj:)

• Milcia Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, ja krwawiłam i potem plamiłam 3 tygodnia. U mnie odklejała się kosmówka i był krwiak. 5 tygodni bitych musiałam leżeć z ciążą zagrożona.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 marca 2015, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

Mamissima cieszę się że z babcią lepiej.
    Rudziutka a Tobie bardzo współczuję, strach musiał być ogromny. Dobrze, że jesteś w domku, odpoczywaj, nie chce słyszeć o sprzątaniu ;)

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia! Wlasnie dzis gin wspominala o tej kosmowce. Nie do konca sie przykleila ale ma jeszcze na to czas, wiec pewnie stad to plamienie. Dzis nawet pp USG nie bylo ani kropelki krwi wiec jestem spokojniejsza. I nie sprzatam hihi

83c27385cd.png
  • Mg Przyjaciółka

Wysłany: 27 marca 2015, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :)

U nas zamiszanie, remont się ciągnie jak flaki z olejem, ale bliżej końca niż dalej. Dzidzia ma już swój pokój prawie gotowy. Zostało tylko kilka małych detali do wykończenia.

Będziemy mieć córcię :) Marysię. Znowu nie chciała pokazać, co tam ma między nogami, ale lekarz wyszturchał ;) Powiedział, że będziemy mieć dziurawe dziecko ;) i że tata równo zrobił, bo mała rośnie równiutko. Nawet widzieliśmy na USG cipuszkę ;)))

A tak poza tym to kopie i kopie i kopie... Już nawet gołym okiem widać kopniaki od kilku dni. A tatuś przeszczęśliwy.

Asiu, gratuluję!! Dużo zdróweczka dla Was :)

Rudziutka, oszczędzaj się tam, kochana <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 08:40

l22n9vvj598syim3.png

O spem miram...
  • Natalii00 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2015, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deirdre jest moze jeszcze tutaj hm? bo mam pyt

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2015, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg wrote:
    Cześć Kochane :)

U nas zamiszanie, remont się ciągnie jak flaki z olejem, ale bliżej końca niż dalej. Dzidzia ma już swój pokój prawie gotowy. Zostało tylko kilka małych detali do wykończenia.

Będziemy mieć córcię :) Marysię. Znowu nie chciała pokazać, co tam ma między nogami, ale lekarz wyszturchał ;) Powiedział, że będziemy mieć dziurawe dziecko ;) i że tata równo zrobił, bo mała rośnie równiutko. Nawet widzieliśmy na USG cipuszkę ;)))

A tak poza tym to kopie i kopie i kopie... Już nawet gołym okiem widać kopniaki od kilku dni. A tatuś przeszczęśliwy.

Asiu, gratuluję!! Dużo zdróweczka dla Was :)

Rudziutka, oszczędzaj się tam, kochana <3

Mg gratuluję córeczki !

Mg lubi tę wiadomość

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2015, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg! Gratuluje!
    Ja nadal leze bo plamie. Duphaston juz 3xdziennie zaczelam brac. Spokojnego weekendu

83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2015, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mg! Gratuluje!
    Ja nadal leze bo plamie. Duphaston juz 3xdziennie zaczelam brac. Spokojnego weekendu

Radziutka7 bedzie dobrze. Mocno trzymam kciuki. Dbaj o siebie i lez w łóżeczku:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 17:59

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2015, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka wszystko będzie dobrze, musi :) Dużo spokoju i odpoczynku :)

A, gdzie się podziewa reszta dziewczyn? Walcząca, Rumianku, Ktosik dawno się nie odzywałyście?

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2015, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, Radziutka odpoczywaj i zdrówka życzę ;)
    jestem, czasem tylko czytam, obserwuję, a dzisiaj cały dzień porządki ;)
    w czwartek byłam u naprotechnologa, sporo badań zrobiłam, sporo przede mną, wyniki, które były od razu są ok. trochę kiepski humorek mam dzisiaj, mąż jeszcze nie wrócił i na dodatek mnie zdenerwował, ehh...

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2015, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik pewnie już zapomniałaś, że byłaś zła na męża ;)

Cześć dziewczyny, jak tam po weekendzie? Wypoczęte? Jak przygotowania do świąt? Do mnie to nie dociera, że to za kilka dni....

• Milcia Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie mam zrobione. Nie mam czasu ani chęci niestety.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2015, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Ktosik pewnie już zapomniałaś, że byłaś zła na męża ;)

Cześć dziewczyny, jak tam po weekendzie? Wypoczęte? Jak przygotowania do świąt? Do mnie to nie dociera, że to za kilka dni....

skąd wiedziałaś? hihi, pewnie, że już mi przeszło ;)
    u mnie weekend pracowicie, okna pomyte, firanki uprane ;)
    święta święta i po świętach, jak zwykle, ehh, przygotowań kupa a dwa dni jak zwykle minął nie wiadomo kiedy..
    zmęczona jakoś jestem ostatnio ;/ i chyba okres się zbliża bo wszystko mnie wkurza..

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja tez nic nie mam, ale zamowilam sernik u cioci w imie nie przemeczania sie. A dzis bylam w Biedronce i kupilam jaja na patyczkach i kurczaczki i zelowe ozdoby na okna. No powalilo mnie! 45 zl na to wydalam! plamienia minely ale oszczedzam sie dalej. Na swieta zeobie salatke na siedzaco i ugotuje jajeczka i pofarbuje je. Do tesciowej na obiad idziemy to co ja bede sie wysilac.
    Milego tygodnia zycze i Dziekuje za troske!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 21:33

83c27385cd.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego