X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja juz lepiej sie czuje, katar byl chyba alergia, moze alergia na prace? Dzis zaczelam 8y tc a jutro ide zalozyc karte ciazy. Wczoraj ibdzia byl dzien lenienia sie, rozmawiala z mezem, ze musi teraz przejac pare obowiazkow, bo moja ciaza przy endometriozie to ciaza wysokiego ryzyka, a ze przyzwyczajony jest, ze ja robilam zakupy po pracy, ze jestem niezalezna i samodzielna to musialam mu pare spraw wytlumaczyc, co nie bylo trudne. Poszlismy do sklepu i nic nie dzwigalam, on mial obie rece zajete a ja szlam obok i az mi glupio bylo.
    A dzis odpoczywamy a ten mnie rozsmiesza i dostarcza endorfin. Mam meza wariata!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dobrze Radziutka, że humor dopisuje i że masz męża, na którego możesz liczyć ;) zdrówka Wam życzę ;)
    Miłego dnia!

  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,

    Jak sie miewacie po likendzie?? Ladny tydzien sie zaowiada, w koncu moze przyjdzie wiosna juz na dobre!! Widzialam niedawno klucz gesi (bo chyba gesi tak lataja) na niebie i pomyslalam ze to naprawde dobry znak:)) Aha!!!! Kochane staraczki podobno bociany juz leca wiec szykujcie sie moje drogie!!!!!!:)))))

    Rumianku ja czuje sie juz troche lepiej, wydaje mi sie ze te przykre dolegliwosci troche zelzaly, albo juz przywyklam… Za to rozpoczela sie "wielka ekspansja" mojego biustu…Maz sie cieszy, ja srednio, bo potem zostaja tylko rozstepy niestety;) Ostatnio jeszcze bedac w szpitalu blagalam zeby szybko pojechal po jakis biustonosz bo z minuty na minute nie moglam sie juz zmiescic w nic…i to co mi przywiozl bylo przerazajace…jak dla starych bab…(dwa berety i gumka) i powiedzial ze nic innego nie mieli w tym rozmiarze. Mialam wtedy takie wahania hormonalne po porodzie ze sie strasznie poplakalam na widok tego koszmarka ktory mi przywiozl… Tym razem bede lepej przygotowana:) Szkoda tylko ze nic z tego nie zostaje, bo jak skonczylam karmic po 14 miesiacach zastaly mi dwa nalesniki i tyle…:/
    A ja mam dopiero 14 tydzien, gdzie tam do polowy…Ale w czwartek mam wizyte, wiec podgladne to moje malenstwo, mam nadzieje ze wszstko u niego ok:)
    Mam teraz troszke zmartwien na glowie, moja kochana babcia strasznie sie rozchorowala… Ledwo skonczyla brac chemie (ma chloniaka) to zaraz zachorowala, dostala bardzo mocny antybiot, ale nic to nie dalo i wlsnie trafila do szpitala. Ma obustronne zapalnie pluc, a w jej kondycji w tej chwili to niestety brzmi jak wyrok… Bardzo sie tego boje! W wakacje po tk calego ciala, lekarz powiedzial ze daje jej 6-8 miesiecy… Pamietam ze wtedy podjelam ostateczna decyzje o staraniach bo bardzo chcialam, zeby babcia poznala jeszcze kolejnego prawnuka i wiedzialam ze da jej to sile do walki z choroba!Modlilam sie o to caly czas!! I jakos bylo, nawet niezle, a teraz to… Dalej bede sie modlic, tylko tyle moge zrobic!!!
    Koniec smecenia! Wiosna idzie, bedzie dobrze! Musi byc!!!!! I zaroi nam sie tu od brzuszkow!!!!! Tak bedzie!!!!!!!

    Rumianku, to super ze juz lepiej u Ciebie! Powodzenia na wizycie!!! No i gratuluje meza:) i po cichutku zazdroszcze;) moj ciagle w pracy jest i niestety nie moge liczyc na pomoc…ale nie jest jeszcze taki najgorszy;)
    Przyjemnego tygodnia Dziewczyny!!!

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten ostatni akapit to oczywiscie do Rudziutkiej:) Zamotalam sie;)))))))

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamissima, przykro mi z powodu babci, ale pozostaje mieć nadzieję i się modlić.
    Ty masz w ten czwartek wizytę a ja za tydzień. Wczoraj nie miałam USG i się zawiodłam :(
    Ale trudno, wytrzymam już do tego 26ego.

    Piękny dzień się zapowiada! Życzę przyjemności!

    Mamissima lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    Mamissima życzę dużo sił i zdrowia dla Twojej babci. A co do tych bocianów to ja ostatnio widziałam parkę jak leciała i tak sobie pomyślałam, że chciałabym, aby mi coś podrzuciły i to bardzooooooo. Zbliżają się dni płodne, więc muszę się postarać ;)

    Mamissima lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 marca 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Paaulla, nic tylko wykorzystac to!
    Powodzenia! Ja wlasnie jade do pracy, sloneczko pieknie swieci, az chce sie isc na spacer!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziś znów piękna pogoda! Miłego dzionka!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzeba korzystać z pogody i iść na spacer. Ola waży już 6690 g, czyli od najniższej wagi przybrała już ponad 3 kg. Mały klocuszek :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 marca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz nie taki maly! Niech rosnie zdrowo!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    Milcia jak ja Ci zazdroszczę tego klocuszka (tak pozytywnie), niech dalej zdrowo rośnie :)

    Rudziutka działamy działamy, dziś zrobiłam test ovu (wcześniej nie korzystałam z nich) i mam lekką drugą kreskę, więc mam nadzieję, że ovulka lada moment będzie :)

    Jakie plany macie dziewczyny na weekend? Ja na początku chciałam sprzątać, ale stwierdziłam, że ostatnio mam mało czasu dla siebie, więc zrobię sobie dziś domowe SPA, jutro będę ćwiczyła i jakieś pyszności w kuchni do jedzonka zrobię :) a co do niedzieli to się jeszcze pomyśli :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do nas jutro rano szwagier przyjedzie z przyszłą żoną, a w niedzielę jedziemy do mojej siostry na urodziny.

    Paula na pewno wszystkie się doczekacie swoich klocuszków.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 marca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja planuje jutro posprzatac, nie za wiele, bo tez chce zrobic cos pysznego do jedzenia! Odwiedze babcie i ciocie a skoro pogoda sie zrypala na weekend to niestety planowany spacer odpada... udanego weekendu!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z samego rana :)

    To widzę, że u Was dziewczyny weekend będzie intensywny :) Rudziutka tylko nie bierz się za mycie okien, bo słyszałam że kobiety w ciąży nie powinny tego robić, jak coś męża poproś ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 marca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas piękne bezchmurne niebo.
    Ja w ciąży umyłam tylko jedno okno.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. a ja mam od wczoraj u siebie dzieci 4 i 5 lat ;) chyba je mocno wymęczyłam bo właśnie ucinają sobie drzemkę ;) więc korzystam z kompa bo tak to mały zaraz by chciał filmiki z lego oglądać ;) o dziwo udało mi się nawet w domu posprzątać przy nich, mąż jeszcze w pracy, a takie konkretne porządki to zrobie w przyszły weekend chyba, bo okna to już mam naprawdę brudne, wrrr...
    a co do mycia okien przez kobiety w ciąży to macie rację, lepiej tego nie robić, podnoszenie rąk itp.. moja siostra była najlepsza bo umyła okna a następnego dnia zrobiła test i okazało się, że jest w ciąży ;) mówiła, że gdyby wiedziała, że jest w ciąży to pewnie by nie ryzykowała, ale Bóg wie co robi ;)
    Miłego popołudnia :D

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, okna beda musialy poczekac, trudno...
    Ktosik, to cwiczysz ogarnianie dzieci! Zycze Ci bys za 5 lat musiala swoje 4cio czy 5cio latki ogarniac

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, już 5 lat je tak "ogarniam" ;) co jakiś czas dochodzi ich coraz więcej, teraz jest czwórka wspaniałych, więc za każdym razem zastrzegam siostrze czy bratu, że kiedyś to sobie odbiję ;) Wczoraj na nockę wróciły już do swojego domku ;) więc dzisiaj relaks :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć Dziewczyny !

    rumianku ta poprawa dzięki lekarstwom przepisanym przez Panią Androlog. W wątku o słabych parametrach możesz zerknąć co się poprawiło i o ile bo tam wkleiłam wyniki.

    Rudziutka pojawiły się u Ciebie mdłości? Jestem zawsze ciekawa tych pierwszych objawów ;)

    Aska84 trzymam kciuki za piękną owulkę!


    Moje drogie...dzidziuś w drodze:) głowa do góry, czas na Was. Czekam po zielonej stronie:)

    paaulla84, Mg lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka gratuluję! Czyli wiruski dawaj, żeby reszta do nas dołączyła!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ