X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D powoli powoli małymi kroczkami do celu ;) Ktoś nad nami czuwa ;)
    jestem dzisiaj mega zmęczona, nie wiem czy to pogoda, czy praca czy to i to, muszę jakoś naładować akumulatory bo marzec i kwiecień będą ciężkie w pracy, i jak tu się nie stresować i w ciążę zachodzić?? ;)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że jak przyjdzie prawdziwa wiosna, zrobi się zielono wszędzie i będą ćwierkały ptaszki to nawet po ciężkim dniu pracy będzie się lepiej wracać do domku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno tak będzie, ale dzisiaj niestety snieg u mnie padał, a właściwie sypało ;)
    miłego wieczorku ;)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula super wieści :)

    Ktosik, a co to za praca, że tak ciężko?

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Dokładnie, to samo powiedział Androlog :) Dziś z mężem świętujemy :)
    superr kochna.. teraz do dziela i czekamy na foto testu :)

    A ja od rana zabiegana..bylam dis na konferencji z elektornicznej dokumentacji i tylko sie wkurzylam myslalam ze bedzie cos ciekawego..cos czego nie wiem..badz beda to warsztaty ktore maja nam pooc zrozumiec jak to ogarnoac i co ..i G.....
    siedzialam 5 h na szkoleniu ..a to szkolenie to nic innego jak reklama monopolisty zwanego Kamsoftem..jesczze na bezszczela promowali swoj niby znakomity produkt.. wrrrrrr...;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 20:20

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że już niedługo Aniu będzie mi dane wstawić to foto ;)

    A co do takich szkoleń to jest masakra, ale chyba nie było płatne, bo to by było przegięcie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Paula super wieści :)

    Ktosik, a co to za praca, że tak ciężko?

    jestem księgową ;) do końca kwietnia zeznania roczne, w między czasie bieżące sprawy, lubię swoją pracę ale ostatnio łapię lenia i nie umie się go pozbyć, wszystko idzie mi wolniej niż zwykle, nie mogę się skupić.. ehh. a dzisiaj mija rok od straty Aniołka i zamiast smutku mam w sercu radość.. może tak powinno być?
    miłego dnia.

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 5 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla! Wspaniałe wieści! To już nic nie stoi na przeszkodzie! Do dzieła! Macie porcję wirusków i działać!
    ********************************************************************************
    Ktosik, witaj w klubie, ja właśnie myślę, że do końca kwietnia popracuję, bo to najgorszy okres w biurze i szkoda mi zostawiać koleżanki...
    Ania, współczuję beznadziejnego szkolenia!

    Miłego czwarteczku laseczki!

    ktosik lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 marca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik, tak myślałam. Dziewczyny to witajcie w klubie, bo ja też jestem księgową :)

    ktosik, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaullaaaaaa cudowne wiesci!!!!!!! Cos czuje ze faktycznie wiosna przyniesie sporo dobrych wiesci:)))))))))) Trzymam za to kciuki z calych sil!!!!!! Za Was wszystkie!!Za nas wszystkie:)))))

    Dziewczyny podziwiam Was wszystkie, macie ciezka prace….dla mnie te wszystkie liczby, slupki , procenty to jakas cholerna czarna magia….nic z tego nie kumam.Zawsze mam z tym wielki problem, na szczescie mam super ksiegowego - to taki gosc starej daty i wykazuje naprawde morze cierpliwosci i tolerancji wobec mojego braku kumacji i wszystko tlumaczy mi az do skutku czyli dopoki nie udaje,ze wiem o co chodzi ;)))))

    Milego dnia ;)))))

    ktosik, paaulla84, Mg lubią tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Życzę miłego dnia, zapowiada się bardzo pogodny, ciepły weekend, czuć wiosnę w powietrzu :D Chyba pójdę na zakupy i zrobię sobie prezent na Dzień Kobiet ;)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Jej w końcu mam wieczór tylko dla siebie :) Przez cały tydzień nawet nie bardzo włączam komputer bo po pracy mam go dość :) Mąż wyjechał a ja mam zamiar odpoczywać. Cały tydzień czekałam na to błogie lenistwo nie mam zamiaru wystawić nosa przez jutrzejszy dzień na zewnątrz. Może przy okazji w końcu wylecze katar i kaszel bo mnie męczy od tygodnia.
    Zaraz biorę się za nadrabianie co u Was!
    Paula gratuluje wyników męża!! jak to zrobiłaś?? :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 marca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mezu odprawiony do pracy, ale weekend zanosi sie nam przyjemnie. Wazne, ze razem! Teraz Sobie siedze pod kocem i ogladam TV.
    Zycze Wam milego weekendu! Slonecznego i owocnego!

    paaulla84, ktosik lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hej! Nie dokończyłam zdania hehe Ja podejrzewam, że owu była w niedzielę. W każdym razie teraz będę mierzyła w tygodniu, a w weekend jeśli się obudzę o 6ej to tak, a jeśli nie, to nie zmierzę.

    Milcia a jak tam Olcia?

    Aska84, co to jest Letrozol? Na co dostałaś?


    Podobne do Clo na owulacje ale nie niszczy endo. Pojawiły sie 3 piękne pecherzyki. Jeden juz pęknal, dwa pozostałe 20mm i 16mm. Czekam z niecierpliwoscią na USG

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    rumianku ta poprawa dzięki lekarstwom przepisanym przez Panią Androlog. W wątku o słabych parametrach możesz zerknąć co się poprawiło i o ile bo tam wkleiłam wyniki.

    Rudziutka pojawiły się u Ciebie mdłości? Jestem zawsze ciekawa tych pierwszych objawów ;)

    Aska84 trzymam kciuki za piękną owulkę!

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 8 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki.
    Dawno się nie wypowiadałam na forum ale czytam codziennie. Ostatnio sporo pracy i sporo na głowie więc nawet nie miałam siły żeby coś napisać.

    Przede wszystkim dla Was wszystkich Wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Dzisiejszego Święta. Życzę spełnienia marzeń - Wy wiecie jakich:)

    Gratulacje dla Wszystkich,którym się udało. Pocieszające jest to, że udaje się coraz większej liczbie z Nas.

    U mnie po staremu. Po trzeciej stymulacji Clo i zastrzyku z pregnylu pęcherzyk znowu nie pękł i po raz kolejny biorę orgametril. W piątek idę na kontrol i po odbiór papierów. Teraz kierunek Novum na początku maja. Półtora miesiąca chce odpocząć od wszelkich leków żeby na wizytę pojechać z naturalnym cyklem. Wiem, że tam trafie w dobre ręce i się w końcu uda:)

    Pozdrawiam Was ciepło w ten Słoneczny Dzień)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Wszystkiego naj z okazji wczorajszego święta!
    Paaulla, moje objawy są dość ubogie :) Ból piersi, wzdęcia wieczorem, senność, mogłabym spać o każdej porze dnia, ale nie nocy :) No i siusianie, ale to się ciągnie od 4ego dpo. No i nie za bardzo mam apetyt, ale jem normalnie. Nie mam mdłości, ani odrzutów, tylko kawa mi nie smakuje, śmierdzi papierochami...

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca trzymam kciuki za Novum!
    A ja zabieram się do pracy!

    Miłego dzionka!

    Asienka1184 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Walcząca dobrze, że macie plany. Ja dziś zaczęłam 26 c. i zaczynamy kolejne starania....

    Rudziutka to życzę, aby dalej było tak dobrze, bez tych mdłości itp.

    Ja mimo, że w ciąży nie jestem to też bym mogła ciągle spać :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się pochwaliłam, bo dziś mi ciężej na żołądku, ale mdłości nie mam.

    Dziś lecę do endokrynololga z moimi brzydkimi wynikami TSH.

    Miłego dzionka!

    83c27385cd.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ