X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka nie martw sie!!!!!!!Piekna beta, na pewno wszystko bedzie dobrze!!!!! Zrelaksuj sie , uspokoj i pomysl o Malenstwie!!!! Na pewno slicznie rosnie w pecherzyku w odpowiednim miejscu!!!!! Spokojnie!!!!!Wszystko jest na pewno ok!!!!!!! Jeszcze raz ogromniaste gratulacje!!!!!!!

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Radziutka, nie martw się bo na pewno wszystko jest ok. my tu wszystkie o Tobie myślimy, kciuki trzymamy by te Twoje Cudo pięknie i zdrowo rosło ;)

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta, kochana :* Będzie dobrze, zobaczysz <3

    Trzymajcie się zdrowo :*

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg u Ciebie juz 17 tydzień leci :) Wiesz już co będzie?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, dzisiaj mi powiedziano, że dzierwczynka, ale nie na 100%, a 26 stycznia podejrzewali chłopca, więc zielona jestem :D

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka gratuluję bety !

    Mg a Tobie córeczki !

    Mg, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, kochana :) ale to jeszcze nie na 100%. Może być chłopiec, bo podobno ten gin, który mi robił usg w 14 tyg. ma dobre oko i jak dotąd się nie pomylił. W każdym razie aby dzidzia zdrowa była :)

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka piekna beta :) nie denerwuj sie :)

    Mg wazne ze zdrowiutkie :)

    Rudziutka7, Mg, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Mg, ważne aby było zdrowe :)

    Mamissima odpoczęłaś troszkę w weekend? Jak się czujesz teraz?

    Rudziutka7, Mg lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 lutego 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg :) Ukrywa się dzidzia :) Zdrowia zdrowia zdrowia!

    Dziękuję dziewczynki za wsparcie. Czasem myśli schodzą na zły tor, ale jestem pełna nadziei!:)

    Mg, paaulla84 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, a kiedy kolejna wizyta?

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wizytę mam w poniedziałek. Idę z wynikami TSH, FT3 i FT4 i będzie robione USG.

    83c27385cd.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, mam pytanko natury owulacyjnej :) Jestem w 14 dc i zaobserwowałam przezroczysty śluz z lekkimi smużkami krwi. Czy może to być związane z pękającym pęcherzykiem? Niestety w tym miesiącu odpuściłam mierzenie temperatury :( i nie mogę skorelować jej z objawami. A jeśli tak to dlaczego teraz? Czy wcześniejsze cykle mogły być bezowulacyjne w takim razie? Dodam, że od 2 miesięcy pije ziółka ;) i biorę Dzięgiel chiński (kobiecy żeń-szeń).

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cody zerknij na ten link
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/wyznaczanie-dni-plodnych-i-owulacji/jakie-moga-byc-dodatkowe-oznaki-nadchodzacej-owulacji,67.html

    wydaje mi się, że może to być znak zbliżającej się owulki :)
    A jak długo obserwujesz swoje cykle?

  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Babeczki!

    Ja leze i leze i leze….Dziwnie to zabrzmi, ale to straszna meka dla mnie. Moja corcia ciagle mnie zaczepia chce pobiegac, poszalec ze mna i zupelnie nie rozumie o co tu chodzi…Ale mam nadzieje ze krwiak szybko sie wchlonie i wszystko wroci do normy. Niestety l4 mojej mamy konczy sie we wtorek, wiec bede musiala jakos sama Mautka ogarnoc bez odnoszenia jej, jeszcze nie wiem jak ale cos wymysle:)))
    A co u Was slychac???Rumianku jak w pracy?? Mg jak brzuszek?Pewnie juz sie nie da ukryc:) Rudziutka jak samopoczucie??? Paaulla , Ania, Milcia , Ktosik i wszystkie pozostale staraczki????Co u Was ciekawego???


    paaulla84 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 lutego 2015, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam aż księżniczka się obudzi. Śpi od 21.03. Chce zobaczyć, jak długo potrafi spać bez budzenia. Za chwilę będzie 8 godzin. Jestem w szoku. Tak jak na początku walczyliśmy z nią od 19 do 2 w nocy, tak teraz śpi jak zabita ;)

    paaulla84, Mg lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia to czemu nie śpisz? Korzystaj :) hehe

    Mamissima będzie dobrze, musi być :)

    U mnie teraz będzie ważny tydzień, ponieważ mąż robi badania nasienia i potem wizyta u androloga. Okaże się, czy kuracja lekami przepisanymi przez androloga przyniosła efekty. Boję się.... ale jednocześnie staram się o tym nie myśleć, aby się nie nakręcać. Musiałam wykupić nowy abonament na ovu, bo ten roczny mi się już skończył, jejku jak ten czas leci. Tak bardzo już bym chciała zobaczyć te dwie kreseczki...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane .. ja malo ostatnio zagladam na ovu bo co wejde to rycze.. wiec poporstu troche to odstawiam na bok...
    podczytuje ..ale nie mam weny zeby pisac..

    we wtorek podjelismy decyzje o dawcy.. w sumie maz wyszedl z ta propozycja..
    pierwszego dnia bylo super.. umowilam nas na wizyte.i wszytsko szlo jak po masle.. bylam pewna ze to dobra decyzja..
    teraz siedze od dwoch czy trzech dni i rycze..
    maz zaproponowal zeby dac sobie spokoj z mTESE bo wydamy na marne kase..fakt to 9 tys
    a ja jednak chcialabym spr czy napewno nic nie ma.. wiem ze tospore koszta.. i za te pieniazki moglibysm wyremontowac pokoik dla dziecka .. i kupic łózeczko i takie tam.... ale z drugiej strony .. bylo by mi latwiej wiedzac.. ze u meza nic nie ma.. i wtedy jak najbardziej..

    a tak.. czuje ze kasa nas blokuje..
    moj maz ma racje.. i ja towiem.. ze owszem moga byc plemniki ale np nie zdolne do zaplodnienia, moze przekazac wade genetycza oraz zwiekszyc ryzyko innych chorob.. podaje mi naprawde duzo dobrych argumentow.. ale gdzies w sercu .. marze o tym jednym walecznym.. i mimo iz to jest nieracjonalne serce mowimmi walcz.. :(

    z mysla o dawcy zyjemy juz rok.. nawet wiecej i maz od tego momentu chcial dawcy .. a ja mimo wszytsko nie umiem podejsc do tego spokojnie.. myslalam ze po jakims czasie przyjdzie mi to latwiej.. ale nie jest jeszcze trudniej :(

    tak wiec przepraszam ze nie odnosze sie do wypowiedzi ..ale teraz po porstu mam mlyn w głowiee.. isama ze soba sobie nie daje rady :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 lutego 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, ja i tak nie spałam, bo mleko musiałam odciągnąć

    Życzę Ci, żeby badanie wypadło pomyślnie

    Ania, trudna decyzja przed Wami. Ja nie wiem, czy byśmy się zdecydowali na dawce. Na pewno temat byłby przegadany wzdłuż i wszerz.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, kurczę. Brak mi słów... Wspieram Was całą sobą.

    Dziewczynki, u nas jest w porządku. 26 lutego poczułam pierwszy raz motylki w brzuchu. Dzidzia najaktywniejsza jest rano i wieczorem. Oprócz tego, że mam coraz więcej bakterii w moczu (nie wiem, skąd to cholerstwo się bierze, bo dbam o higienę, jak i o to, żeby spożywać min. 1,5 L wody dziennie), pomimo regularnego przyjmowania żurawiny wg zaleceń lekarza. No i hemoroidy się pokazały. Tylko ciężko mi pisać o cudownościach bycia ciężarną itd., skoro wiem, że każda z Was o tym marzy. Jakoś nie mam sumienia i wolę z całych sił trzymać kciuki za każdą z Was z osobna.
    W każdym razie brzuszek już jest. Na razie przybieram na wadze 1kg/m-c czyli w normie.

    A, zapomniałabym. Remont w toku i kosztuje nas dużo stresu, bo się wszystko opóźnia. W poniedziałek już sie wyprowadzamy z Warszawy i trochę popłakuję, bo już za nią tęsknię. Za znajomymi, za wolnością, którą daje duże miasto. Znów się zaczną ploty i wtrącanie się ludzi w nie swoje sprawy. Ble :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 12:08

    Mamissima lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ