X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;)Radziutka, ja dzisiaj miałam za Ciebie mdłości poranne :D no ale raczej w ciąży nie jestem i za wcześnie na jakiekolwiek objawy chyba.., chociaż miła niespodzianka by to była i cichą nadzieję mam, jak co cykl zresztą ;)
    miłego dnia ;*

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby! Trzymam kciuki!

    83c27385cd.png
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca szkoda ze leki nie daly oczekiwanych efektow, dobrze ze masz zdrowe podejscie!!!! Odpocznijcie teraz z mezem , a w Novum na pewno znajda na Was sposob;))) trzymam za Was kciuki z calej sily!!!

    Ktosik a moze wlasnie sie udalo;) niedlugo sie dowiesz:) Powodzenia:)

    Rudziutka solidaryzuje sie z Toba! U mnie objawy zamiast slabnac nabieraja na sile…:/ ale trudno , dam rade:))) W koncu mdlosci mina:)

    Rumianku fajnie ze sie odezwalas;) Daj znac czasem co slychac:)))

    Paaulla powodzenia w nowym cyklu!!!! Te nowe wyniki musza dac jakies dobre efekty!!!!! Trzymam kciuki;)))))

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny Wy jesteście mądrzejsze, zerknijcie na mój wykres, jest szansa w tym cyklu? ta temperatura utrzymuje się na tym samym poziomie to chyba nie bardzo..?? wiem, że mówiłam że na nic się nie nastawiam w tym cyklu ale same wiecie jak to jest na kilka dni przed @, ehh..:/

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik, masz termometr z jednym miejscem po przecinku? kup sobie z dwoma, a wtedy zobaczysz, że rzadko jest, żeby tempka była taka sama. Jak jutro się nie ruszy, a daj Boże wzrośnie rób teściora! Trzymam kciuki, może ten marzec będzie Twój?

    Dziś czuję się dobrze, czyli zaliczam huśtawki!
    Wczoraj byłam na wizycie u endokrynologa, mam niedoczynność, więc teraz od dziś biorę Euthyrox 50 i za 2 miesiące na kontrolę.

    Miłego popołudnia!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem, już tak myślałam, żeby sobie kupić dokładniejszy termometr. ja chyba Radziutka z Tobą przeżywam te huśtawki ;), w pracy się wkurzyłam i musiałam wejść na ovu żeby się odstresować ;) nic mi się nie chce, chce do domu... ;(
    cieszę się, że u Ciebie dobrze ;)
    kiedyś też leczyłam się na niedoczynność ale to dawno jak byłam w podstawówce i chyba lekką bardzo miałam niedoczynność, a w szkole średniej to już tylko jod brałam

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dzisiaj byłam na badaniu TSH i FT4, bo we wtorek mam kontrole po 4 miesiącach. Ciekawe jak tam moje wyniki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Milcia! Daj znac jak wyniki! A te Anty Tg i TPO tez robilas kiedys?

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik, ja dzis luz blues, nawet sporo w pracy porobilam! W domku zjadlam biala kielbase pieczona z cebula i sliwka, maz zrobil i mi zostawil, pychotka

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, robiłam w czerwcu 2013. Wyszły w granicach 40, ale i tak endokrynolog mi powiedziała, że to juz Hashimoto.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2015, 04:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH 1.11, FT4 1.05

    Mamissima lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co Ty Milcia tak rano piszesz? właściwie środek nocy ;)

    Radziutka bardzo dobrze, że apetyt dopisuje ;)

    Miłego dnia ;)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, co Ty gadasz? Na podstawie TSH stwierdziła Hashimoto? Żeby potwierdzić diagnozę, trzeba jeszcze wykonać badanie na obecność przeciwciał tarczycowych (jeśli znajdują się we krwi, świadczy to o chorobie).

    Chyba zaraziłam się od szefowej, bo łaziła mi tu z zarazkami... kurczę, co tu zrobić...

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, napisałam, że robiłam wcześniej te przeciwciała. ja zaczęłam się starać o dziecko od stycznia 2013 i w czerwcu jak zrobiłam TSH i wyszło wysokie, to dostałam skierowanie na przeciwciała i wtedy wyszło, że mam Hashimoto. Od czerwca 2013 jestem pod opieką endokrynologa.


    Ktosik, tak w środku nocy, bo akurat karmiłam. A jak karmię, to robię szybki przegląd internetu :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obrotna z Ciebie kobitka Milcia ;)
    Radziutka, a Ty to tylko syropek z cebulki ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś muszę sobie zająć czas, jak karmię. A i tak mam telefon przy sobie, żeby sprawdzać czas karmienia i zaśnięcia.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 marca 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Rudziutka, napisałam, że robiłam wcześniej te przeciwciała. ja zaczęłam się starać o dziecko od stycznia 2013 i w czerwcu jak zrobiłam TSH i wyszło wysokie, to dostałam skierowanie na przeciwciała i wtedy wyszło, że mam Hashimoto. Od czerwca 2013 jestem pod opieką endokrynologa.


    Ktosik, tak w środku nocy, bo akurat karmiłam. A jak karmię, to robię szybki przegląd internetu :)
    Sorki, nie doczytalam hihi Wybacz

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. no i temperaturka spadła :/, no cóż.. trudno.. ale miałam dzisiaj sen, śniło mi się, że urodziłam synka Wojtusia (bo tak chcemy nazwać synka, a dziewczynka Hania) i miał takie duże niebieskie oczka, tylko jakoś spory był jak na noworodka :D, we śnie wszystko możliwe, no i nie mogłam uwierzyć, że to ja go urodziłam bo nie pamiętałam w ogóle porodu i nic mnie nie bolało, ale siostra przekonywała mnie, że to na pewno mój syn ;)
    hmmm.. ciekawe... ;)
    miłego dnia i zbliżającego się wielkimi krokami weekendu!
    *******
    no i przed chwilą przyszła @ niestety..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 09:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Nie odzywałam się kilak dni, ale Was podczytywałam. Zbierałam siły do kolejnych staranek. Teraz @ powoli się kończy i jestem zwarta i gotowa.

    Fajnie, że dziś sobota, można trochę poleniuchować :) Miłego dnia !

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja podobnie jak paaulla84 :)
    Też sobie leniuchuje bo dzisiaj sama w domu, miałam biegać ale pogoda okropna. Wezme się więc pewnie potem za sprzątanie i kusi mnie żeby zrobić ciasto marchewkowe :)

    Ogólnie ostatnio jakos humor nie jest najlepszy, mam nadzieje, że to się zmieni. Wszystko idzie nie po mojej myśli.

    Rudziutka szybciutko pędź na zwolnienie jak tylko gorzej się poczujesz i w domu lecz nie ma co ryzykować i dopuścić żeby choroba się rozwinęła.

    Milcia nie ma to jak dobre zorganizowanie :)

    Mamissima jak tam się czujesz? Pisałaś ze objawy się nasilają :) do przeżycia ? Jesteś juz za połówką czy nie?

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny. Buziaki i miłego weekendu

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ