X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia pewnie jesteś bardzo dumna z córci :) Czeka Cię sporo pakowania przed takim wyjazdem z Maluszkiem na wakacje ;)


    Walcząca trzymam mocno kciuki, testowałaś już?

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:41

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cześć Dziewczynki.

    Testowałam już rano i niestety negatywny. Cóż nie udało się tym razem ale mamy jeszcze 2 próby. Jak się nie uda to in vitro. Stwierdziłam, że nie mam na co czekać. Druga inseminacja na początku września, trzecia na początku października więc in vitro byłoby listopad, grudzień. Nie będę robiła sobie przerw i odpoczynku bo wyznaczyłam sobie cel, że do końca roku będę w ciąży i mam zamiar tego dotrzymać. Przecież nie będę oszukiwała sama siebie no nie?

    Jeżeli chodzi o samopoczucie psychiczne to jestem pełna podziwu, że znoszę to tak jak znoszę. Byłam przygotowana na to. Owszem jest zawód ale płacz nic nie pomoże wiec trzeba się zebrać w sobie i pozytywnie myśleć. Jeszcze jestem w pracy więc wieczorkiem na spokojnie napisze coś więcej:)

    Dzisiaj jadę na roczek uroczego Boryska więc smrodka trochę na rekach wyduźda:)

    Trzymajcie się ciepło:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Kama84 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, ze tak niewiele pisze ale bylam klebkiem nerwow,a im wiecej o tym myslal tym bylo trudniej sie uspokoic. W weekend zrobilam 3 testy i wszystkie sa pozytywne. Nie wiem jak opisac to co czuje. Jestem przeszczesliwa a zarazem pelna strachu zeby wszystko bylo dobrze. Na test zdecydowalam sie, bo piersi zaczely mi rosnac i swedziec i udalo sie. To nasz 8 cykl staran. Dziekuje Wam za wsparcie. Przepraszam, ze tak slabo sie tu udzielam i zycze Wam Kochane zeby sie Wam udalo!!!

    Bratek lubi tę wiadomość

    Kama84
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    .... i jak? <:-)

    ktosik - i jak, wizyta umówiona? Badanie podczas @ brzmi trochę ohydnie... ale z drugiej strony niegłupio :). Czasem mam dość swoich brązowych, wielodniowych atrakcji przed i po @ - i przyznam, że nieraz wolałabym chyba po prostu to lekarzowi POKAZAĆ, sprawdzić organizm dokładnie w TE dni, zamiast nieudolnie próbować wytłumaczyć, co mnie niepokoi.
    Więc może naprawdę taka wizyta jest niezłym pomysłem? :)
    ).

    a no nie umówiona.. :/ na przyszłą @ się umówię (liczę na cud, że nie będzie już więcej @, głupia ja ale cóż ;)

    Kama gratuluję!!

  • josephinka84 Autorytet
    Postów: 324 248

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!

    Wielka prośba do Was. Odebrałam dziś wyniki TSH, jest 2,8, co myślicie? Staramy się już od pół roku. Wcześniej było puste jajo;(

    Będę wdzięczna za wskazówki.

    lprkanlitozyeyf7.png
    w57v3e3k4mnv7j6b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku moim zdaniem dobrze zrobiłaś, trzymam kciuki !

    Walcząca smutno mi, ale wierzę, że się uda. Podziwiam i wspieram w Twojej determinacji i to jest dobry plan, bardzo dobry :)

    Kama84 gratuluję !!!!!!!!! pamiętaj teraz o kwasie foliowym :)

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    josephinka84 wrote:
    cześć dziewczyny!

    Wielka prośba do Was. Odebrałam dziś wyniki TSH, jest 2,8, co myślicie? Staramy się już od pół roku. Wcześniej było puste jajo;(

    Będę wdzięczna za wskazówki.

    Cześć ! Najlepiej jakbyś skonsultowała ten wynik z ginekologiem ze specjalnością również w endokrynologii, podobno przy staraniach o dzidzię lepiej jak wynosi poniżej 2.

  • josephinka84 Autorytet
    Postów: 324 248

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paaulla84!

    Odbiorę resztę wyników i zgłoszę się do endokrynologa. Czekam na wyniki prolaktyny.

    Pozdrawiam:)

    lprkanlitozyeyf7.png
    w57v3e3k4mnv7j6b.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku zrób test i wszystko będzie jasne.

    Kama gratulacje.

    No a dla Oli to będzie duuuża piaskownica i duuuży basen :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama GRATULACJE :D pieknie :)

    Bratku zrob beciorke i bedzie wsio jasne trzymam kciukizeby Maczek jednak sie zadomowił :)


    Josephinka YSH 2,8 jest wysokie prawda jest taka ze norm lab na calm siwecie przaktycznie sa do 2,4 ..tylko POlski zwiazek Endorkynologow jeszcze walczy z tymi normami ..ale tez maja sie wkrotce zmienic..
    zrob sobie caly panel tarczycowy TSH, FT4, FT3 anty TPO i bedzie wszytsko jasne :)

    Paula noo to bedzie mega spokojnie dziecko jak tak puszczasz muzyczke od poczatku :)

    Milcica matko ani sie obejrzymy a Ola skoncyz roczek ;D

    u nas bez zmien znaczy sie Const :D
    noooo maly wlos a adoptowalibysmy kolejnego kota :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:41

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Wlaczaca.. nie napisala o Tobi alem ciapa :P
    kochana przykro mi .. ale dobrze ze tak podchodzisz o tego ..ja kompletnie nie licze na pierwszy strzal :? jak sie uda za 1 razem to uznam to za wpadke :P

    Bratku noo dopier jakc os bedzie jutro po poludniu albo w piatek ;)

    co do kotów tak sa jak chispsy.. a ja mam manie na ich punkcie :D
    kocham wachac moja kociczke :D hihih :D uwielbiam ja dopieszczac :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    co do kotów tak sa jak chispsy.. a ja mam manie na ich punkcie :D
    Na punkcie chipsów czy kotów? :P ;)
    Ja uwielbiam i jedne, i drugie ;)))))

    P.S. Tak myślałam... No nic, może jakoś wytrzymam do tego cholernego piątku, a do tego czasu będę wsuwać Dupka w ilości zwiększonej i czekać - zaleje mnie czy nie? :P ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku, a kiedy powinnaś dostać okres? Bo ja miałam też plamienie w terminie okresu, więc może u Ciebie też tak jest. Ja robiłam test w 26 dc i beta wyszła 53, a plamienie było 27 i 28 dc.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, jak ja bym chciała być znowu w ciąży. Mam dzisiaj 31 dc i żadnych objawów na @. W ciąży na bank nie jestem, bo mój mąż chce jeszcze poczekać, co mnie trochę smuci. W ogóle do końca macierzyńskiego zostało mi 3.5 miesiąc i jak o tym myślę, to zaczynam się denerwować.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama! Gratulacje! Ciesze sie, jak potwierdzisz to zarazaj laski!
    Napisze wiecej jak wroce z urlopu. Podczytuje Was i trzymam kciuki.
    Ppzdrawiam z Mazur!

    Bratek lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia - troszkę ciężko powiedzieć, bo ten cykl zupełnie się pokićkał i strasznie wydłużył, ale jeśli OF dobrze wyznaczył (potencjalną) owulkę - a w sumie do tej pory wychodziło mu to chyba jednak nie najgorzej, to powinnam dostać jutro (owulka w 24dc., 11 dni fl i .... tfu tfu, wiadomo, co ;) ).

    Ojjj, nie denerwuj się końcem macierzyńskiego - jeszcze trochę czasu zostało, wykorzystaj go :)
    P.S. A miałabyś siłę już teraz dźwigać w brzuszku nowego groszka? :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem juz do tego psychicznie nastawiona, ale mąż boi się, że nie damy rady. Ja uważam, że damy. Ja bym wolała, żeby Ola nie szła jeszcze do żłobka, bo to też dodatkowe koszty, a będąc w domu to by się zaoszczędziło też i na dojazdach do pracy. Poza tym boję się, że im będę starsza, tym z dzieckiem potem może być coś nie tak. Może przesadzam, ale boję się tego właśnie najbardziej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki:)

    Zacznę od gratulacji tak więc Kama gratuluję i dużo zdrówka życzę:)

    Ja też mam bzika na punkcie kotów a zwłaszcza mojej kociczki. Zawsze dostaje opierdziel od męża, że za bardzo ją rozpieszczam:) No muszę przyznać, że jest rozbestwiona jak dziadowski bicz ale mój mąż też się do tego przyczynił:)

    Aniu trzymam kciuki za kolejne etapy przygotowań do IUI. Ja też nie liczyłam, że za pierwszym razem się uda ale zawsze troszkę rozczarowania jest. Niedługo druga próba i mam nadzieje, że się uda;)


    Milcia w cale się nie dziwię, że nie chcesz zostawiać Olci. Moja siostra 17 sierpnia czyli 3 dni temu wróciła do pracy po 4 latach i też jej było ciężko zostawić córcie a przecież Olcia roczek tylko będzie miała. Moja siostrzenica to już 3,5 letnia pyskolica;)

    Rudziutka jeszcze tylko 70 dni:)

    Bratku, Ktosik - trzymam mocno kciukasy:)

    Ania_84, Bratek, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ