X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha moja to jest tak rozbestwiona ze szok .. :) ale co moj maz robi ..przychodzi z pracy mi daje buziaka a kocice bierze na rece i ja nosi i gada do niej :P jak do dziecka..no co tam kamusia .. pancia dala ci jedzonko ..a zobacz co ci pan kupil.. twoje ulubione kababanoski .. :D noo i kaplica.. tak ja nauczyl ze jak wraca to ona juz mu wskakuje na rece sama ;P

    a ostatnio dal mnocy ..spsocila cos a ten wzial ja posadzil na poduszce i mowi do niej nie ladnie.. karny jezyk czeka :P
    rece mi opadly :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 12:55

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • josephinka84 Autorytet
    Postów: 324 248

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dziękuje za porady!

    W sobote wybieram się się do gin-endokrynologa. Dziś odebrałam prolaktynę i mam 27,600 ng/ml (norma 1,39-24,20). THS- 2,8. Wiem, ze wszystko wyjaśni mi lekarz, jednak wiece jak to jest, każdy chce porady wcześniej, zwłaszcza od osób, które już mają już z tym doświadczenie.

    Będę wdzięczna za interpretację wyników.

    Pozdrawiam

    lprkanlitozyeyf7.png
    w57v3e3k4mnv7j6b.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 23:05

    josephinka84 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • josephinka84 Autorytet
    Postów: 324 248

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci bardzo Bratek! Super odpowiedź. Naprawdę z Ciebie ekspertka! Czekam z niecierpliwością na tę wizytę. Dopiero w sobotę, idę prywatnie, bo przez NFZ bardzo długo się czeka;/

    Pozdrawiam Cię serdecznie!:) You made my day :)

    lprkanlitozyeyf7.png
    w57v3e3k4mnv7j6b.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, ale dopiero się uczę :-* Dziewczyny wiedzą o wieeeele więcej, sama niedawno pytałam się je o podobne rzeczy (mam podobne problemy hormonalne - tylko że z TSH startowałam >6,0), ale pewnie nie zdążyły jeszcze wejść na wątek :-*
    Trzymam kciuki za wizytę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 19:30

    josephinka84 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam prolaktynę powyżej 30 i akurat w tym cyklu udało mi się zajść w ciążę, ale byłam na wizycie i gin na powrót przepisał Bromergon. Przez tydzień spadła o połowę. A to była nasza pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności. Gin mówiła, że jestem przed owulacją, a się okazało, że było już po i były dwa pęcherzyki (drugi zatrzymał się w rozwoju, jak pierwszy pękł). No i z cyklu zupełnie bez leków wspomagających (tylko na tarczycę brałam), żeby oczyścić organizm, udało się zajśc w ciążę.

    Bratek, josephinka84 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephinka ja prolaktynę przy normie 0,6 miałam na poziomie 1,360 także ponad dwukrotnie podwyższona. Dostałam bromergon przez 7 dni brałam 0,5 tabletki a potem juz po 1 dziennie. Prolaktyna spadla mi do 0,5. Przez pierwsze dni czułam się bardzo senna ale potem mineło. Ja na bromergonie jestem juz od roku ale teraz znowu biore po pół tabletki i tak cały czas dopóki nie zajdę w ciążę. Jeżeli chodzi o TSH to ja miałam 3,6 przy normie 4,2. Ponieważ trzeba zbić poniżej 2 dostałam Euthyrox 50. Spadło do 1,2 i teraz biorę już 25. I tak cały czas dopóki nie zajdę w ciążę a potem zwiększamy dawkę.

    Moja kicia (zaprezentowana na obrazku obok) właśnie rozkłada mi się na laptopie i ciężko mi pisać. Z racji tego, że oboje z mężem pracujemy i odkąd ją wzieliśmy to sama w domu zostawała i chodziła po czym jej sie żywnie podobało więc niestety chodzenie po stole i blatach to u niej norma. Nie da rady jej oduczyć bo trzeba by ją bić a ja nie mam serca:( Z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że mieszkanie jest jej a my jesteśmy tylko lokatorami:)

    josephinka84 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 23:05

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    579371edb11a2e85med.png

    to tak odnośnie kotów ;)
    i nas kobiet ;D hihihih :D

    Bratku - mielismy wziasc ale na poczatku nasz bida byla dosyc powaznie chora i przez pl roku pozniej mielismy zakaz rani drugiego , pozniej jakos tak. a teraz.. myslimy nad towarzystwem.. ale moze na siweta jakos .. bo dlugo trwa przyzwyczjanie :)

    co do naszej no coz blaty to jej ulubione miejsce, parapety, ona wlezie wszedzie :) nawet koszyk na owoce ;)

    6cb6f80bfd3cb7c7med.jpg

    Bratek lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • josephinka84 Autorytet
    Postów: 324 248

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny. Jesteście super. To niesamowite jak szybko kobieta po 30, próbując i próbując, szybko popada w zły nastrój. A to parzcież powinien być fun . Trudno jednak się przestawić na pozytywizm, kiedy co miesiąc pojawia się @.

    Zrobię jeszcze jutro ft3 i ft4 i z tymi wszystkimi wynikami pójdę w sobotę to gin- endo.

    Miłego hot wieczoru.:)

    Bratek lubi tę wiadomość

    lprkanlitozyeyf7.png
    w57v3e3k4mnv7j6b.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, też mamy taką czarnulkę!!!!!!!! <3 <3 <3

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A propos tsh to ja zaszlam i w 3tc, czyli jak jeszcze nie wiedzialam, mialam 3,8.
    Ania! Ja sie z tych kotow razem z mezem posikalam! Mialam taki atak smiechu, ze myslalam, ze urodze! Poszly w ruch chusteczki a z makijazu nic nie zostalo! Masakra! Z zycia wziete!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno na poczatku ciazy lubi skoczyc tsh .. ;)

    ja mam aktulnie 1,57 :) a z 2,8 w ciagu tyg skoczylo mi na 4,37 :/ nastepnie spadlo do 1,8 ;)

    hahahh my tz z tego smialismy sie kochan a jak nie wiem. :D

    Bratku nasza jest zarnula ale jak sie polozy na sloncu to taka czekoladka pregowana wychodzi :)

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startowałam z 4,28. Mi gin mówiła, że TSH dla starających się powinno być jak najbliżej 1. Ja od maja 2013 jestem pod kontrolą endokrynologa.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie mamy kotkow, bo mam uczylenie na siersc, a lubie wytarzac siersciuchy hehe
    Wczesniej TSH mialam badanr w sierpniu i bylo 2,8 a w lutym wlasnie w 3tc 3,8 czyli pewnie sobie roslo...
    A teraz biore euthyrox i jest ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 21:55

    83c27385cd.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 23:05

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to i ja wstawiam kilka zdjęć mojej Kiciuni:)
    2niwpac.jpg

    paaulla84, Ania_84, Bratek lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkie kociaki :) lubię kotki i chciałabym mieć takiego, może po ciąży jak dzidzia podrośnie namówię męża :D

    Co do prolaktyny, to na jej wynik potrafi wpłynąć wiele czynników, niewyspanie, wysiłek fizyczny, nawet zdenerwowanie spowodowane samym pobieraniem krwi, jeśli jest lekko ponad normę to lekarz często nic z tym nie robi, aby mówi, aby powtórzyć za jakiś czas.
    Jedno jest pewne jest ją łatwo zbić. Ja miałam zalecone pół tabletki przed snem Bromergonu i po miesiącu spadła, więc josephinka tym się nie należy martwić :)

  • Kama84 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny! Z calego serca Wam zycze zeby sie udalo! Musi sie udac! Trzymam za Was kciuki. Ja mam oczywiscie tysiac czarnych mysli. Nawet boje sie cieszyc, ze sie udalo! Przepraszam, ze nie wiele pisze ale jak juz mowilam wczesniej im wiecej pisze i czytam i szperam w internecie tym bardziej sie boje, ze cos bedzie nie tak. Dziekuje Wam za wsparcie! Bardzo mi pomoglyscie i tak naprawde dzieki Wam i Waszym historiom i pozytywnym nastawieniu wierzylam, ze sie uda! Nie udzielam sie tu za wiele ale staram sie sledzic Was na bierzaco!

    Bratek lubi tę wiadomość

    Kama84
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama84, głowa do góry!!!!!! Trzymam kciuki (zwłaszcza, że jesteś prawie moją imienniczką :)))) chyba, że to z innych powodów ten nick ;) ).

    Walcząca - kwintesencja kota!!!!!!! Zwłaszcza wersja w pudełku.... I na świeżym praniu :P

    A ja sobie popijam właśnie winko. A co! Wolno mi. Teraz już wolno...
    Jedna z moich Szefowych (pracuję w dwóch miejscach) zauważyła dziś, że chyba coś ze mną nie tak i cosik mnie gryzie. Wiem, że sami mieli problemy, ona wie, że się staramy. Napisała mi potem, że doskonale mnie rozumie... Że każdy kolejny miesiąc, kiedy im się nie udawało, był pełen bólu i rozczarowania... A już najbardziej ją wkurzało, gdy inni mówili, żeby aż tak się nie starali, bo to trzeba wyluzować.... ;))))
    Mają teraz cudownego syna, 8-latka. Fajnie z nim czasem pogadać - fantastycznie się rozwinął przez ostatnie miesiące.
    Mam nadzieję, że każda z nas również takiego cudownego dzieciaczka doczeka.....
    :)

    P.S. A tak w ogóle, to proszę trzymać kciuki... Jutro mój Małż idzie na badania nasienia - tak, żebym w przyszły piątek mogła już iść z Jego wynikami i moimi wykresami etc. na wizytę do mojej gin-endo. Poprzednie wyniki miał rewelacyjne, ale od kilku miesięcy bujamy się z jakimś dziwnym stanem zapalnym w TZ-owych jajcolach... Mam nadzieję, że nasienie od tego nie siadło za bardzo... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 21:52

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ