X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku jeśli chodzi o Wolskiego to on raczej jest z tych którzy szanuja zdanie innych ..nas na pierwszej wizycie po wywiadzie zapytal czy akceptujemy in vitro czy nie../ akurat u nas chodzilo o to jak nma ustawiac leczenie czy tylko na zasadzie zadbania o zdrowie czy tez o podtrzymanie ewentualnej plodnosci ;)
    ale spokojnie mzna z ni mpogadac na wszytskie tematy mozes zmu spokojnie powiedziec ze chcecie narazie probowac naturalnie doprowadzic meza do ładu i skladu a pozniej ewentualnie IUI czy in vitro :)

    co do badan to nie wiem co macie . napewno zleci USG zeby powtorzyc jesli ma np sprzed 3 miesiecy ..Hormony TSH, FSH, LH, Testosteron plus markery AFP, PSA, beta hcg i posiew nasnia..

    mozesz juz mu cos dawac ja teraz zwolnilam termin na dzis na 18:45 ale wiem ze sa terminy na 14 wrzesnia i na 24 wrzesnia ja zapisalam mojego na 14 wrzesnia bo bez badan nie may co jechac ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, teraz zadam pytanie, które zabrzmi chyba mega głupio, ale... to mam rozumieć, że do niego można iść na wizytę we dwoje? <:-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Ok, teraz zadam pytanie, które zabrzmi chyba mega głupio, ale... to mam rozumieć, że do niego można iść na wizytę we dwoje? <:-)
    tak wrecz zaprosi cie :) ja na kazda wizyte wchodze M :) nigdy mnie nie wyrosil ;) wrecz zawsze na koniec wizyty dziekowal ze jestem z mezem i ze interesuje sie jego zdrowim :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki,
    ja dzisiaj byłam na kolejnej wizycie i się podsłamałam (jutro już pewnie głowa do góry i walczymy dalej) ale dzisiaj jestem wypluta. Pomijając to, że mam torbiel i ten cykl stracony bo musi sie wchłonąć to niestety leki nie dają żadnych efektów (DHEA). Robiłam dzisiaj AMH i przez 3 miesiące z 0,67 spadło do 0,51 więc za rok wejde w menopauzę bo jajniki przestaną mi pracować. Rozmawiałam przed chwilą przez telefon ze swoją Panią Doktor i za miesiąc spróbujemy jeszcze jedna inseminację (na gonadotropinach koszt 500 zł za 5 zastrzyków - niestety nie będę miała refundowanych ze względu na niskie AMH). Jak się uda to będę przeszczęśliwa a jak nie to stwierdziła, że nie ma co robić kolejnej tylko od razu in vitro (koszt 8000 + 6000 za leki stymulujące (nie będe miała refundowanych ze względu na niskie AMH). Tak więc musimy szykować 14 000. Weźmiemy kredyt i tyle ale boje się, że zadłużymy się a i tak się nie uda z tak niskim AMH:(

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca bardzo mi przykro mam nadziejze sie uda jednak IUI .. słuchaj a jakie ty mialas FSH i LH w 3 dc ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co pierwsze FSH które miałam robione w maju miałam 15,2, AMH 0,67 a z tego co wiem LH miałam w normie (ale jaki poziom nie wiem).

    Teraz w sieprniu przed pierwsza inseminacja robiłam FSH i miałam 13,58 a dzisiaj AMH 0,51

    Liczyłam że skoro FSH spadło to AMH trochę wzrosło a tutaj spadło o 1,5

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noż cholera..... :(
    Walcząca - przytulam mocno i ściskam kciuki - niech się ten organizm mobilizuje!!!!!!!!!! :-* <3
    Może dołożyć jakieś naturalne rzeczy do tego? Same na pewno niczego nie załatwią, ale może na zasadzie "ziarnko do ziarnka", skoro potrzebna jest tak mocna mobilizacja, hm? Nie wiem, tak sobie myślę :(

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim ! Przyjmiecie kolejna staraczke z 84 do waszego grona?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmujemy wszystkie :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Walcząca! Przykro mi, ale tak jak Bratek mówi, może jakieś ziółka?
    Nowatorka witaj!

    nowatorka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, nowatorka, witaj :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam ? Ja czekam na @ juz 5 dni po ostatnim dupku. Nawet siknelam dzisiaj na test ale nic z tego :( . W nastepnym cyklu zaczynam brac bromka i postaram sie zajsc w ciagu 6 miechow jak doktor mi nakazal ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Witam Nową Koleżankę :)

    Walcząca takie informacje podcinają skrzydła, ale nie można przestawać wierzyć kiedy jest nadzieja i mam nadzieję, że dziś już jest lepiej i zbierasz siły i energię do walki :)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, nowatorka - to konkretny pan doktor ;) Skąd taki termin?

    A ja jutro mam nareszcie wizytę u gin-endo. I czekam na wyniki tarczycy. Trzymajcie kciuki - jestem ciekawa, co pani dr zadecyduje. Byłam już nastawiona, że jak nie wyjdzie, to przyjdę z gotowymi, łądnymi wynikami nasienia i dostanę skierowanie na HSG, a tu Gucio - ciekawe, co p.dr powie na wyniki Męża ;/ No nic. Zobaczymy. Ostatnia @ rozciągnęła się nieziemsko - dopiero dziś CHYBA będzie zupełny spokój. No i nie mam tak wzrocowego wykresu, jak miewałam wcześniej. Ale co tam - ze wzorcowych nic nie było, a dziewczyny zachodzą z Dzikimi Zygzakami, to może i nam się w końcu fartnie, nie? ;) Trzeba się jakoś pocieszyć ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Bratku, grunt to pozytywne nastawienie. Będę trzymała kciuki za jutrzejszą wizytę, podziel się potem wrażeniami z wizyty;)

    Ja mam takie pytanko do Ciężarnych obecnych i byłych, czy zdarzyło Wam się kiedyś w ciąży mieć ból brzucha przy schylaniu? Ja tak miałam przez dwa dni i zastanawiam się co to mogło być do wizyty mam jeszcze tydzień, na szczęście na razie ten ból minął.

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolał brzuch okresowo do 7 miesiąca w terminie okresu.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek: nie wiem skad taki termin. Chyba stwierdzil ze podziala to na mnie jak sugestia ;). Tak mi powiedzial po wynikach hormonow jak wyszla prl po obciazeniu wysoka. Najpierw skomentowal moje wyniki emailem i przy tej prl wstawil 3 buzki smutne (zartownis haha) no i on wierzy ze zajde po bromku. Powiedzial ze po nim " od razu sie zachodzi " hihihi. Grunt to byc pozytywnym ;)
    Ps. Co do wykresow to ja ich wogole nie robie bo bym sie tylko dolowala a nic dobrego by z tego nie wyszlo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 16:16

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • josephinka84 Autorytet
    Postów: 324 248

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Bratek: nie wiem skad taki termin. Chyba stwierdzil ze podziala to na mnie jak sugestia ;). Tak mi powiedzial po wynikach hormonow jak wyszla prl po obciazeniu wysoka. Najpierw skomentowal moje wyniki emailem i przy tej prl wstawil 3 buzki smutne (zartownis haha) no i on wierzy ze zajde po bromku. Powiedzial ze po nim " od razu sie zachodzi " hihihi. Grunt to byc pozytywnym ;)
    Ps. Co do wykresow to ja ich wogole nie robie bo bym sie tylko dolowala a nic dobrego by z tego nie wyszlo ;)

    Ja również mam 23x krotny wzrost prolaktyny po obciążeniu. Kiedy pokazałam Panu dr (endo-gin) wyśmiał to praktykowanie. On kilka lat przebywał w Wielkiej Brytanii, powiedział, że tylko jeszcze w Polsce się to praktykuje. Jeżeli prolaktyna przed obciążeniem jest ok, nie masz czym się martwić.:)

    lprkanlitozyeyf7.png
    w57v3e3k4mnv7j6b.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    josephinka84 wrote:
    Ja również mam 23x krotny wzrost prolaktyny po obciążeniu. Kiedy pokazałam Panu dr (endo-gin) wyśmiał to praktykowanie. On kilka lat przebywał w Wielkiej Brytanii, powiedział, że tylko jeszcze w Polsce się to praktykuje. Jeżeli prolaktyna przed obciążeniem jest ok, nie masz czym się martwić.:)

    Kurcze ja wlasnie sie "cieszylam" ze cos mi znalezli wreszcie do poprawienia na te moje cykle. No nic narazie 6 miechow biore to co mi przepisal i zobaczymy. Inne hormony ktore mi zlecil mam ok a pco tez powiedzial po usg ze nie widzi no a cykle sa jakie sa :(
    A ty josephinka masz cykle ok ?
    Dodam jeszcze ze starannie wybralam gina. Nie chcialam isc do mojego starego ale do takiego ktory sie zajmuje leczeniem bezplodnosci i ciazami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 18:22

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. Tę podstawową PRL mam blisko laboratoryjnej, górnej granicy (chociaż z tego, co się orientuję, wg niektórych Klinik za dużą) - natomiaat moja nowa gin-endo też powiedziała, że od obciążania się odchodzi.

    nowatorka, jeśli nie zaskoczy w najbliższych miesiącach, może pokusisz się o monitoring cyklu?

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ