X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:40

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    Widzę, że troszkę tu cisza od kilku dni, pewnie wszyscy odpoczywają od upału ;)

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noe hej,
    właśnie też miałam zapytać się czy w związku z temperaturami zabrakło u Was prądu? Budzimy się Dziewczynki:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:40

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed upałami chowam się w domu, bo jak wyjdę na słońce to słabo mi się robi.

    Bratku nie pamiętam, która dziewczyna na forum polecała, ale ja się zastosowałam i kto wie może to również u mnie pomogło, że oprócz kw. foliowego łykałam wit. D, teraz jest dużo słoneczka, ale jesienią może warto o tym pamiętać. Ziółek nie piłam, ale przed owulacją pilnowałam się aby pić bardzo dużo wody, bo wtedy miałam więcej śluzu płodnego :)
    Ja również podczas starań modliłam się do św. Rity i teraz również to robię :)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:41

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    ja ziółek nie pijałam i nie pracowałam nad odpowiednim śluzem bo i tak nie miałam owulacji. Swoja pierwsza miałam tydzień temu i jestem z tego dumna:) (zawsze daje jakąś nadzieje). Mam przeczucie, że Nam się nie udało tym razem (pierwsza inseminacja). Modlę się podobnie jak Wy codziennie o ten Cud. Staram się wierzyć, że jeśli teraz się nie uda to widocznie Bóg tak chcę i to będzie jeszcze dla Nas odpowiedni moment.

    Jeżeli chodzi o upały to u mnie też jest tragedia. W pracy miejsca nie mogę sobie znaleźć nie dość że gorąco to jeszcze komputery tak się nagrzewają, że jajko można znieść.

    Miłego dnia dziewczynki życzę. Ja dzisiaj po 22 jak wyjdę z pracy jadę z mężusiem oglądac perseidy:)

    Bratek lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    U nas tez upaly wykanczaja,ale staram sie jezdzic nad jezioro. Mamy 12km wiec rzut beretem i pomaga. Wlasnie siedzimy na kocu po kapieli i przez chwile bylo nam nawet zimno.
    Ja tez pilam duzo wody, przyjmowalam wit.D, magnez i jakies multiwitaminy z zelazem, ktore u mnie bylo zawsze w normie ale nisko.
    No i modlitwa i moja mantra o wedrujacym jajeczku by sie sie zagniezdzilo i rozwinelo daly efekt. Dzis 30 tc rozpoczelam! Czyli 29+0.
    Pozdrawiam Was i zycze chlodzacego wiaterku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 13:00

    Bratek lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca z tymi przeczuciami to też różnie bywa, ja w cyklu w którym się udało zrobiłam test 12dp i był negatywny i cierpliwie czekałam na @ bo byłam pewna, że nic z tego, a tu proszę skończyłam 22 tydzień ;)


    Rudziutka super, jeszcze chwila i będziesz już pakowała torbę do szpitala.
    Ciekawe jak u reszty Ciężarówek z forum, które się dawno nie odzywały, może już urodziły. Ktosik i Rumianek tez jakoś zamilkły.

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. jestem jestem i Was podczytuję, trochę zrobiłam sobie przerwę od udzielania się na forum bo właściwie nie mam nic do napisania.. ;/
    Jest poza tym tak gorąco, że komputera używam praktycznie tylko w pracy (gdzie mam klimę :D ) i nie zawsze mam czas i natchnienie by pisać, ale dla oderwania się od cyferek i faktur zaglądam i czytam ;) ładnie tu, tak zielono :D
    życzę zdrówka i siły by wytrzymać te upały :*

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)

    My z mężem zrobiliśmy sobie wczoraj romantyczny wieczór a właściwie noc:) Z racji tego, że spadały perseidy wzięliśmy kocyk, chipsy, piwko (bezalkoholowe) i pojechaliśmy nad zalew. leżeliśmy ponad godzinkę na kocyku i oglądaliśmy spadające gwiazdy:)Przy okazji pierwszy raz od ponad tygodnia poczułam trochę chłodu bo ziemia była taka chłodniutka:)

    Jeszcze dwa dni pracy i weekend;)

    Ania_84, Bratek lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    ja mało zagladam bo mam mega duzo pracy ..na szczescie weekend troche luzniejszy :)

    U nas w sumei nic sie nie dzieje takiego wczoraj bylismy na usg jaderek mezusia , wszytsko wyglada ok..troche torbielka sie powiekszyla w ciagu 1,5 roku z 3 na 3,5 mm..ale pan powiedzial zeby sie nie przejmowac.. bo dosc czesto pojawiaja sie takie :)
    24 sierpnia mamy wizyte u dr Wolskiego wiec przy okazji skonsultujemy :)
    ja 31 sierpnia ide na konsultacje chirurga naczyniowego i bede miala robionego dopplera bo zylaki zaczely mi dokuczac wiec dr w Novum kazal isc zeby jak cos pogadac odnosnie ciazy ..co ewentualnie moge brac.. itp itd :)
    w nastepnym tyg ide do lekarza moze uda sie ustalic Histeroskopie :)

    wczoraj odetchnelam..bo podpisalismy oboje polise .. wiec w razie w jakby mi sie cos stalo to maz nie zostanie z kredytem na glowie..albo w przyszlosci dziecko ..
    plus jest taki ze mamy opieke w przypadku nowotworu .. wiec moge odetchnac :) moj maz tez odetchnal bo tak samo stwierdzil ze chce zabezpieczyc i mnie i w przyszlosci dziecko :)

    a dodatkowo jestem z niego dumna ze nie robi zadnych cyrkow jesli chodzi o badania i ze pilnuje ich :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik, jest strasznie goraco, ale chyba jakos przetrwamy...
    Walczaca! Coz za fantastycznie romantyczna randka.
    Ania, od poczatku uwazam, ze jestescie wzorem do nasladowania w milosci i w poswieceniu!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    Ktosik a chodzicie nadal z mężem do lekarza Napro?

    Walcząca zazdroszczę takiej randki, ja dawno z mężem nie wychodziłam nigdzie wieczorem, chyba muszę go na coś namówić zanim pojawi się Dzidzia, powinniśmy lepiej ten czas teraz wykorzystywać:)

    Aniu widzę, że u Was sierpień będzie intensywny jeśli chodzi o wizyty, życzę aby przynosiły same dobre informacje:)

    A tak w ogóle Dziewczynki to dziś mamy święto i wierzę, że wszystkie będziecie odpoczywać i się relaksować :) Ja się zastanawiam, czy nie wybrać się nad jeziorko tylko przeraża mnie trochę wizja, że dziś może być mnóstwo osób z okazji wolnego i będzie koc przy kocu na dodatek ja mam takie szczęście, że co jestem na plaży to wokół mnie rozbijają się ludzie, którzy palą papierosy, jak można dmuchać na ciężarną? Masakra.... No cóż zobaczymy, może mąż coś wymyśli na dzisiejszy dzień ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Rusziutka... jestzcze 10 tyg :) wow..na kiedy masz termin ??

    Paula a ty już półmetek przekroczyłaś :) cudnie :)

    jak wy znosicie te upaly :P

    ja to po porstu stwierdzam ze to jakas maskara.. :? nogi mam jak kołki :/ moje kocie szajby dostaje :P maz tak samo :D hahah :)

    ja niestety nie odpoczne na dzis zaplanowalismy sprzatnie w domu bo tylko na weekendzie mamy czas :/ zeby razem posprzatac.. ja sama nie ogarniam tej kuwety :D 2 pietra.. dlamnie to kosmos... w bloku przynjamneij wszytsko na jednym poziomie i szybko szlo a tu sprzatne na dole.. na gorze brudno sprzatne na gorze dol juz zasyfiony :?

    co do wizyt to faktycznie ostatnio pobijamy rekordy wczesniej gastroskopia michala :) ja teraz musze zaczac sie szczepic na wzw .. bo chyba do histeriopskopii bez tego mnie nie dopuszcza :/
    i zastanawiam sie czy nie zobic sobei badan w kierunku krzepliwosci ..bo te zylaki ..troche mi daja do myslenia cyz aby nie mam z ty problemu niby zarówno mama jak i tata maja .. ale pogadam o tym z lekarzem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2015, 10:15

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć Dziewczyny !

    Ktosik a chodzicie nadal z mężem do lekarza Napro?

    )

    chodzimy, tzn teraz powinniśmy pójść na początku nowego cyklu, tj zapewne po niedzieli, ale nie umowilam się na wizytę bo po pierwsze trochę nam nie pasuje w tym tyg, a poza tym nie lubię badań w trakcie @, a dr głównie o to chodzi, więc odwlekłam to w czasie, i w ogóle ciężkie dni mam ostatnio, chyba muszę pójść do spowiedzi i trochę się oczyścić, będzie mi lżej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu co do badań na krzepliwość to lepiej zrób, jeśli masz dobrego lekarza pierwszego kontaktu, to on powinien dać Ci skierowanie na takie badania, abyś nie musiała chodzić prywatnie i tracić dodatkowych pieniążków.


    Ktosik ja nigdy nie byłam badana w czasie @, ale również bym tego nie chciała ;)
    A to konieczne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem ale podejrzewam, że dr chce sprawdzić jak wszystko działa w trakcie @, rodzaj krwawienia zapewne sporo mówi o poprzednim cyklu, np. brązowe plamienia na koniec @ mogą świadczyć o niskim progesteronie w poprzednim cyklu, też tak miałam, ale już na to zaradziliśmy i teraz jest ok ;)

    Widzę, że możesz już mówić do swego Maleństwa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik to mi się wydaje, że i tak to badanie Cię nie ominie ;)

    Ja już do Maleństwa mówię od dawna i puszczam też muzykę hehe chyba to bardzo lubi, bo zaczyna się bardzo ruszać wtedy :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    u nas ok, choć ostatnio Ola ma cięższe noce, bo ząbki idą. Ma już dwa. Staje sama i zaczyna robić pierwsze kroki. W przyszłym tygodniu wybieramy się nad morze :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ