X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 października 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca przykro mi jezeli sie teraz nie udalo ale na pewno w koncu sie uda.
    Bratek czekanie na wyniki zawsze jest stresujace ale bedzie dobrze i pamietaj stres jest naszym wrogiem
    A ja powinnambyc w okresie owulacyjnym jezeliwogole bedzie owu w tym mcu....:/

    Bratek lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 21 października 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku nie wiem jeszcze kiedy na wizyte bo okresu jeszcze nie mam. Powinnam dostac około 26 więc szansa jeszcze jest ale testy raczej już powinny wychodzic dodatnie gdyby sie udało. jak dostane do do 3 dnia musze się stawić u Pani Doktor i dowiem sie co i jak. na pewno napiszę:)

    Ania_84, Bratek lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 października 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane
    Walczcaca trzymam kciuki :)

    a ja przekazuje najswiezsze info 16 listopada odbedzie sie histeroskopia ..jelsi wszytsko dobrze pojdzie w grudniu IUI :)

    Rudziutka GRATULACJE :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 12:51

    Bratek lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 22 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymam kciukasy:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 października 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!
    Aniu! Trzymam kciuki za histeroskopie ale bardziej za IUI.
    Trzymam za Was kciuki, ale nie mam czasu nadrobic.
    Ktoras z Was pytala o zdjecie, ja niestety nie umiem wstawiac tu zdjec, jak mi lopatologicznie napiszecie to moze sie naumiem.
    Jestem bardzo szczesliwa, ale jak to po takim wysilku czasem mam znizki formy. Malo snu daje sie we znaki, ale dlavtakiej kruszynki zniose wszystko. Zycze kazdej z Was takiego prywatnego slonca!
    P.s. tak, jestesmy w domu od piatku, ale walczymy z czestszym karmieniem, bo mala ma lekka zoltaczke. W szpitalu pewnie by ja naswietlali a tak pozostaje dopajac woda i czesto karmic.
    Sciskam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 21:47

    83c27385cd.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 października 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak bylam mala mialam zoltaczke spowodowanem konfliktem krwi (mama o+,tata a+,ja a+) i moja mama musiala przestac mnie karmic wiec ssalam butelke ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 22 października 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca, trzymam zatem kciuki za szybkie nadejście nowego cyklu, chociaż.... ;) Wiadomo, że byłoby fajniej, gdyby @ nie przyszła z racji...... B-)

    Aniu, cudownie!!!!!! Czyli dawca już wybrany? A w końcu zdecydowaliście się na zabieg w PL czy w Czechach?

    My odebraliśmy dziś wyniki nasienia. Poprawiają się, uffffffff :))))))) (tfu tfu TFU, rzecz jasna!!!! ;) )

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 października 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek to dobrze ze sie poprawiaja wyniki. Ja mojego tez wysylam zeby sie zbadal.
    A powiem wam ze mam w tym miesiacu b ladny wykresik :) Ciekawe, moze rzeczywiscie bronek podzialal...

    Bratek lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, u nas też była żółtaczka i połozna nam poleciła ustawić łóżeczko koło okna, żeby jak najwięcej światła na małą padało. Szybko ładnie wszystko zeszło.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 23 października 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, tylko gdzie to slonce? U nas szaro i buro...
    Ale w dzien ja kladlam w wozku przy balkonie, tam wiecej swiatla, bo w sypialni maz garowal po nocce

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, nieważne, że slońca nie ma, ważne żeby przy oknie, bo więcej swiatła. Ja rodziłam na początku grudnia, więc dni juz zupełnie były kiepskie.

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka moje gratulacje ! Dużo zdrówka teraz życzę dla Małej!

    Za Wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki i oby do końca roku było tu zieloniutko na forum :)

    Bratek, Rudziutka7, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 23 października 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Ja w piątek jadę na wizytę będziemy weryfikować czy badania są ważne te które są po terminie będziemy powtarzać i robić dodatkowe potrzebne do IVF. I lecim z koksikiem:) Mam nadzieje, że z sukcesem:)

    Bratek lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 października 2015, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Milcia za rade!

    Walczaca! Lecta z koksikiem. Oby wyniklo z tego samo dobro!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 08:41

    83c27385cd.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 28 października 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) A co tutaj taka cisza? czyżby zaduma przed Zaduszkami?

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie kazdy lata i sprzata groby, kupuje znicze. Mnie to omija w tym roku.
    Jak pogoda nie dopisze to nawet nie wyjdziemy na dluzszy spacer tego 1go, bo ciagle jakies wiatrzycho jest.

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno ma być ładnie i 17 stopni.

    U mnie macierzyński powoli się kończy, do 3 grudnia mam, a potem urlop aż do marca.
    Ola trzy dni temu zrobiła swoje pierwsze samodzielne kroczki.

    Jak tam staraczki na placu boju? Która ma w planach test w najbliższym czasie?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 30 października 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15y6r9d.jpgWklejam moj dzisiejszy test. 10 dpo. Chyba jest cien cienia :) . chociaz na tym zdjeciu nic nie widac. Lepsze wkleilam na 30stkach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 09:44

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 30 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:0
    Ja właśnie wróciłam z Wawy. Większość badań mamy aktualnych więc tylko morfologia, dzisiaj dostałam pierwszą szczepionkę na WZW (2 dawka za miesiąc). I jak wszystko dobrze pójdzie to w grudniu zaczynamy stymulację do IVF.

    Od dzisiejszego wyniku AMH będzie zależalo jakim trybem pójdziemy. Czy pełna stymulacja czy stymulacja na cyklu naturalnym). Ta druga jest sporo tańsza i płaci się za poszczególne etapy (więc jeżeli komórka się nie zapłodni to nie płacimy 7200 wtedy cały koszt to 1500 za punkcję). Komórek przy tej stymulacji na pewno będzie mniej ale musze mieć AMH >0,5. Jeżeli będzie poniżej to zaczynamy pełną stymulację i tutaj jak uzyskamy np 5 komórek to pomimo tego, że np żadna z nich się nie zapłodni to płacimy 7200. Trzymajcie kciuki aby AMH było >0,5 chociaż szanse są małe;(

    Bratek lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 października 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca! Ja caly czas trzymam kciuki!
    Nowatorka! 10 dpo to wczesnie, moze byc cien! Powtorz jutro i daj znac! Byloby super, gdyby test wyszedl mocniejszy!

    nowatorka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ