X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 5 października 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka trzymam kciukasy za ten cykl:) Oby był owocny:)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 5 października 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka! Oby teb cykl byl owocny!

    nowatorka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 5 października 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Dzieki bratek ! A ty tam dzialasz mamnadzieje bo nie zaznaczasz na wykresie :)
    Działam działam :)
    Zaznaczam, ale w tym cyklu odhaczyłam opcję upubliczniania <3 i komentarzy :) ponieważ w sumie sporo piszę w notatkach - i to mi się potem przydaje, a nie zawsze chcę te notatki upubliczniać :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 80 7

    Wysłany: 6 października 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest dół...nic mnie nie cieszy, pracować mi się nie chce, jak tylko widzę gdzieś dzieciaczka to w gardle gula mi staje,moje myśli krążą tylko wokół jednego tematu,czasami dopada lęk a jeśli nigdy się nie uda...październik rozpoczął 3 rok starań

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 6 października 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azi przytulam. Rozumiem cie. Mnie tez dopadaja chwile kiedy nie moge patrzec na dzieci i boli mnie jak mysle o nich i wtedy sie nie nawidze bo nie chce taka byc isie tak czuc. Na szczescie przechodzi i pojawia sie nowa nadzieja :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 6 października 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    moja inseminacja niestety się troszkę odroczyła i będzie w czwartek po urodzinkach mężusia. Mam nadzieje, że mimo wszystko się uda:0 a jak nie to, że uda się in vitro.

    Azibomba znam ten ból. Mi we wrześniu pykneły 4 lata odkąd z mężem zaczeliśmy starania. Mój okres załamania zaczął się po dwóch latach nieudanych starań. Utrzymywał się około roku i na szczęście mam go za sobą. Żyję teraz tym, że cały czas działamy (leki, badania, inseminacja, niedługo być może in vitro). Jestem pełna nadziei, że się uda:)Mimo wszystko pamiętam te chwile jak dowiadywałam się, że koleżanka jest w ciąży, pamiętam ten ból, żal płacz po nocach i odwieczne pytanie "Czemu innym się udaje a Nam nie?". Teraz już się z tym pogodziłam bo widocznie tak musi być.Głowa do góry chociaż wiem, że nie jest to łatwe tym bardziej, że teraz pogody również nie nastrajają optymizmem. Ale będzie dobrze:)

    Nowatorka Ty również główka do góry kiedyś się uda (i to w niedługim czasie):)

    Trzymajcie się:*

    Bratek, h_anulka lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 6 października 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki z rocznika 84 :) mam nadzieję, że niebawem wszystkim uda się zobaczyć upragnione dwie kreski na teście ciążowym..
    Pozdrawiam

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 6 października 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej anulka !

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 80 7

    Wysłany: 7 października 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej anulka oby!!!bo latka lecą, znów zaśmiecam łazienkę i wypełniam kosmetyczkę zużytymi testami owulacyjnymi...czy one w ogóle coś dają, niby pokazują owu a nic się nie dzieje...why??

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 7 października 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie pokazuja

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 października 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca - i jak? Wszystko ok?????
    Wysyłam moooooooooooooooooooooc dobrych myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    anulka, witaj :)

    azibomba - coś dają, ale nie załatwiają wszystkiego. Pokazują, że masz pik LH, a to już coś :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 8 października 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    hej anulka oby!!!bo latka lecą, znów zaśmiecam łazienkę i wypełniam kosmetyczkę zużytymi testami owulacyjnymi...czy one w ogóle coś dają, niby pokazują owu a nic się nie dzieje...why??

    Skąd ja to znam..

    a co do wyników testów owulacyjnych to wszystko zależy od ich czułości, bo w poprzednim miesiącu testowałam dwa rodzaje - jednym miałam wyniki pozytywne a drugim negatywny, więc ten pik LH chyba nie był u mnie jakiś znaczący ;)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • azibomba Koleżanka
    Postów: 80 7

    Wysłany: 9 października 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 cykle jeszcze popróbuje z testami,tempką i badaniem progesteronu i z analizą pójdę do ginka na monitoring żeby potwierdził czy pęcherzyk w ogóle pęka...jaki czas po owulce jest w stanie to stwierdzić?dzień dwa, kiedy najlepiej iść?

    Jest jeszcze inna opcja, znajomi mają kumpla który modli się za kobiety które mają problem z zajściem(tylko modli nie wspomaga mężów ;P)podobno kobitki zachodzą raz po raz hihihi, zobaczymy czy mi pomoże,w końcu to Bóg jest dawcą życia no nie:)

    jeszcze pociągnę duchowo, błogosławie was wszystkie obyście zaszły!!!!:)


  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 10 października 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    azizomba mi np testy nic nie pokazywały dopóki nie zczęłam brać leków i nie unormowała mi się tarczyca i prolaktyna. Potem zaczęły pokazywać ale niestety pęcherzyki mi nie pękały.

    Bratku u mnie póki co wszystko ok. W czwartek pęcherzyk ładny 23mm i mieliśmy inseminację. Wczoraj byliśmy na sprawdzeniu i wszystko ładnie pękło więc znowu dwa tygodnie czekania. Jak już pisałam nie nastawiam się czy w ten sposób czy poprzez in vitro wierzę, że Nam się uda:)

    A co słychać u Was? Niektóre Panie zamilkły.

    Pozdrawiam

    Bratek lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 10 października 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Walczaca no to kciukasy !! Ja mam 5 dc i narazie nudy, nic sie nie dzieje. Czekam z niecierpliwoscia na dni plodne :D

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 października 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tam u Was? Rudziutka, rodzisz?
    Ja jutro wybieram się do gina, bo mój cykl to sobie w kulki leci. Zobaczymy co powie, czy wywoływać okres czy czekać aż natura sama zdecyduje. Byłam we wtorek u endokrynologa na kontroli, to powiedziała, że wyniki mam super. Prolaktyna mi już ładnie spadła mimo, że jeszcze karmię choć tylko raz w nocy juz. Tak więc mówi, że organizm powoli wraca do normy. Tylko że jutro będę mieć 90 dzień cyklu..

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 17 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Milcia to wizyta jest nieunikniona bo trochę za długi ten cykl. A Wy za niecałe dwa miesiące impreza:) Jak ten czas leci:)

    Ja póki co czekam w środę chyba pójdę na betę bo to będzie 13 dzień po inseminacji więc już powinna być wiarygodna. W sobotę 24 mam wesele więc wole wiedzieć żeby ewentualnie jak się udało to nie skakać za bardzo (niestety mam przeczucie, że znowu nic z tego:()

    Dziewczynki piszcie co tam u Was:)
    Aniu jak postępy u Was?
    Rudziutka kiedy rodzisz?
    Nowatorka jak tam dni płodne?

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 października 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    wpadam podki co zdac relacje z tego ze poki co nic sie nie dzieje :) poniedzialek/wtorek ide na IP ustalic termin histeroskopii bo na okologii kazali mi czekac 6 pazdziernika na usg na termin UWAGA 5 listopada :) i wtedy moze laskawie mnie wpisza na styczne/luty rece i sutki mi opadly

    poki co zajelismy sie praca zeby oderwac sie od mysli w ciagu tygodnia nasza rodzina p0owiekszyla sie o dwoch chlopcoów ze stron M... pierwsze dni przeszlam strasznie zreszta M tez .. teraz juz jest lepiej, podnieslismy sie i dalej walczymy :)

    Rudziutka za porod :)
    Walczaca trzymam kciuki za bete :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 19:56

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 17 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca to trzymam kciuki zeby sie udalo !
    A u mnie wlasnie dni plodnych nie ma. W zeszlym cyklu juz mialam sluz i czulam ze cos sie dzieje. Teraz tylko troche jajniki od 2dni czuje ale tez nie tak bardzo. Noistaram sie nie dolowac z tego powodu i czekam....

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 17 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu rozumiem Wasz "ból" bo inaczej tego nazwać nie można. Sama wiele razy to przechodziłam teraz na szczęście takie uczucia mnie nie nachodzą aczkolwiek zawsze mały żal w sercu pozostaje, że inni już mają a tutaj człowiek walczy i nie wiadomo czy się uda ale...

    GŁOWA DO GÓRY BO DAMY RADE I ZOSTANIEMY MAMAMI I TATAMI:)

    Miłego wieczorka Kochane:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ