X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas byla dziewczyna ktora byla wbialej.. czysto bialej sukni.. ni esukience dlugiej .. praktycznie jak slubnej ;/

    jesczze taka mi wpadla w oko :D tylko bardziej zielona bym chciala :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 14:25

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 7 października 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona to świetny pomysł :)
    ja bym postawiła na intensywne kolory bo to w sumie już jesień ale ja to mam zboczenie takie bo w życiu jesienią i zimą nie włożę nic pastelowego.
    Sukienki wszystkie są ładne :) której nie wybierzesz będziesz cudnie wyglądała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Rumianku wierzę że jest dużo sprzątania, bo sama niedawno to przerabiałam, ale już po wszystkim:D

    Aniu mi się podoba ta pierwsza i ja bym nie miała nic przeciwko jakby ktoś na moje wesele w takiej przyszedł :)

    Jesień piękna w weekend ma być bardzo ciepło :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 7 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie podoba ta zielona na końcu :)
    http://allegro.pl/mona160bb-sukienka-w-stylu-retro-w-kolorach-rozm44-i4587680404.html

    ta jest niegłupia ale kolorki jakies takie nie moje
    http://allegro.pl/sukienka-asymetryczna-wesele-bal-gorset-szyfon-hit-i4673047253.html

    i ta jest niegłupia :)
    http://allegro.pl/mona207-piekna-koronkowa-kontrafaldy-kolory-rozm46-i4605856754.html

    ale ogólnie zielonych sukienek nie ma za dużego wyboru :((

    Ania_84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rumianku z Twoich propozycji najbardziej podoba mi się 3 a co do 1 to już mam podobną, lubię takie :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • martuszka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 7 października 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, pozwolicie, że się przyłączę?

    jestem z lipca 84. staramy się od parunastu miesięcy, z przerwami. nie mam siły tego liczyć dokładnie, ale dopiero zaczęłam myśleć o takim rzetelnym monitorowaniu cykli i tym wszystkim i trafiłam tutaj. myślałam, że jakoś to wszystko łatwiej pójdzie... także jestem nowa w tych sprawach i proszę o wyrozumiałość. mój TŻ nadal uważa, że wszystko w swoim czasie samo 'się stanie', ale ja zaczynam fiksować, że nie ma już czasu na to 'w swoim czasie'.
    wszyscy wokół z brzuchami albo z brzdącami.
    i ta 3-jka z przodu mnie lekko przeraża ;)


    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Martuszka :) Doskonale Cię rozumiem, służymy tutaj rada i wsparciem :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :D

    mnei taka ochota ana nalesniki z serem owocami i bita smietana i koniecznie z trudskawkowym musem wziela ze jak michal wrocil to pojechalismy na miasto zjesc je czuje sie zaspokojona :D

    Rumianku wszytskie sa bardoz ladne :)

    Paula widze ze temp idzi w gore trzymam kciuki :D

    Martuszka witamy :) kazda z nas chyba juz fiksuje jak tak dalej pojdzie 84 rok wyladuje w psychiatryku :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 7 października 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy martuszka:) wspieramy
    ania ale smaka narobiłaś dobrze że ja po dwudaniowym obiedzie bo sama bym na miasto się wybrała :D niedługo koniec kuracji :))))
    paula no ja mam nadzieje pomału to ogarnąć. jakby to było samo sprzątanie przeprowadzkowe to pewnie dałoby radę ale mieszkanie jest tak zaniedbane że ciężko je doprowadzić do jakiegokolwiek stamu zadowalającego. Ale staram się ograniczać narzekanie bo moj mąż zwariuje niedługo :)) w piątek znów wyjezdza dobrze ze jestem po owulacji hihih bede sobie spokojnie odliczać.

    ten 84 rok rzeczywiście stresujący jak się do końca 2014 nie uda to też chyba sfiksuje :)

    paula trzymam kciuki!!
    Rudziutka co tam jak tam ?:)


    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby Aniu idzie w górę, ale brzuch boli na @ coraz mocniej :(

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 7 października 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula jaka jestem ciekawa Twojej tempki jutrzejszej, trzymam kciuki jak najmocniej się da. bedziesz testować ??

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula wiesz ze i z fasolka boli :) wiec poki co czekamy na rozwój wydarzen :)

    ehh masakra tyle juz za nami jeszcze 3 tygonie :) dokladnie 25 pazdzeirnika :) minie 8 tyg :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro nie będę testować, może w czwartek jak się nie zjawi wredota @

    Aniu a co z tą grupą Twojego męża przyszedł ten list?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jeszcze nie ..poedbno do miesiaca nawet moze czekac ;/

    no to czekamy do czwartku :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 7 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Nic mi się dzisiaj nie chciało robić. Ledwie w pracy wysiedziałam :-) To pewnie przez tą paskudną pogodę - wieje i co chwilę pada deszcz. Brrr...

    Paula trzymam kciuki:)

    ac24e6e4ee74a47e1de3bedde2458b4b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 20:01

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 8 października 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki!
    Rumianku, piękne te sukienki, marzę o takiej, ale do moje figury pasują ołówkowe sukienki, bo takie niestety mnie poszerzają, ale są śliczne :)
    Martuszka witamy!
    Paula! Kopnęłam tempkę, żeby poszła w górę :)
    Ania te naleśniki....
    Dziewczyny, ten rok 2014 to jakiś nie tentego jest... myślę, że jak się nie uda do końca tego roku, to styczeń jest nasz! Cały rok prześladuje mnie myśl, że ten rok niezbyt mi sprzyja... ale w 2015 pokładałam spore nadzieje...
    A dziś przeczytałam, że są nowe wytyczne dotyczące leczenia mojej endometriozy... że lek, który biorę zalecza ją, ale nie podwyższa prawdopodobieństwa zajścia w ciążę a na dodatek obniża rezerwę jajnikową...
    Podłamałam się z rana i tak jakoś nie mogę się odnależć...

    83c27385cd.png
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 8 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, można się dosiąść? :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 8 października 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dosiadaj się :) Zapraszamy
    Powiedz coś o sobie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2014, 10:57

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, mnie brzuch też bolał okresowo i praktycznie do 7 miesiąca w terminie okresu mnie pobolewał. Teraz też od czasu do czasu mnie trochę boli. Ja miałam nawet plamienie w 27 i 28 dc. A potem to moje krwawienie.... Na szczęście już o tym zapomniałam.

    Rudziutka, ja miałam takie zdanie o zeszłym roku, że 2013 byl pechowy dla nas jak nic. Z dobrych rzeczy to tylko to, że udało nam się kupić mieszkanie (oczywiście na kredyt) i w grudniu zaczęliśmy je remontować. Poza tym, że staraliśmy się cały rok, te monitoringi, leki i kupa kasy jaka poszła, a oprócz tego miliony wylanych łez i jeszcze w sierpniu mieliśmy wypadek. Samochód do kasacji, teściowa w szpitalu, za tydzień na wakacje mieliśmy jechać... 2013 to naprawdę byl dla nas pechowy. A w tym roku udało się znienacka, jak już byliśmy umówieni do kliniki leczenia niepłodności, odstawiłam wszystkie leki oprócz tarczycowych, cykl z 40 dni skrócił się i podejrzewam, że u mnie owulacja była ok 12 dnia. Udało się, a teraz zostało mi 58 dni do porodu.
    Wszystko dzięki mojemu mężowi, bo ja chciałam sobie zrobić przerwę, a on powiedział, że idziemy za ciosem i walczymy. Na wizycie w klinice w 15 dc był pęcherzyk 14,5 mm i ładne endometrium. Potem jeszcze dwa razy byłam i praktycznie przez 4 dni urósł o 1 mm. A potem okazało się, że rosły dwa pęcherzyki i jak jeden pękł, ty drugi zahamował się w rozwoju. Cuda się zdarzają. I stwierdzam, że jak jestem już w ciąży, to człowiek zapomina, że tyle się starał, zapomina o tym, że ciąża była zagrożona na początku, że krew się lała, że lekarz powiedział, że mam 50/50 szans na rozwój ciąży. Teraz moja mała Ola ma pewnie ok 2 kg. Za tydzień się dowiemy, bo mamy wizytę.

    Tak więc dziewczyny, jak widać cuda się zdarzają i trzeba walczyć. Trzymam za Was kciuki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rok 2014 to jakies pasmo porazek :P

    najpierw stracilam klienka z ktorego sie utrzymywalam. pozniej wyniki i diagnoza u meza.. pozniej dzidek w spzitalu .. utrata pracymeza.. i co miesiac skakanie do innej pracy .. wiec moze faktycznie ten 2015 bedzie happy :)

    ja mam nadziejeze w 2015 znajdziemy plemniki :)
    a pozniej to juz jakos tobedzie.. boje sie calej tej procedury biopsji , in vitro .. ale .. co nas nie zabije to nas wzmocni ;)

    Zouza fajny nick :D witamy :)
    tak mowie na moja kocice jak mnie wkurzy :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ