X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulla, to newsy dające nadzieję! Dobrze jest trafić do dobrego specjalisty!
    Mocno kciukam!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 9 października 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula wspaniałe wieści !! mocno trzymam kciuki na nową kuracje :) Teraz to juz musi byc tylko lepiej!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • martuszka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 10 października 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudziutka i paula obie jesteście z Łodzi? bo ja też ;) dobrze wiedzieć!

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 10 października 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za kuracje ! :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuszka nie jestem z Łodzi, tylko tam rozpoczęliśmy leczenia, ja z kujawsko-pomorskiego :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 października 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa paula jedna podpowiedz jak masz mozliwosc to spr cisnienie meza :)

    nam kazal przy kuracji sprawdzac czy czasem nie skacze :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniu, sprawdzimy :)
    Wykupiliśmy leki 102 zł, nie sądziłam że aż tyle zapłacimy... ale jeśli to ma zadziałać, to warte każdej ceny !

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 października 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Dzięki Aniu, sprawdzimy :)
    Wykupiliśmy leki 102 zł, nie sądziłam że aż tyle zapłacimy... ale jeśli to ma zadziałać, to warte każdej ceny !
    my na dwa miechy zaplacilismy 130 chyba

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plus 30 zł za Androvit oczywiście ;)

    Jejku jak się cieszę, że już piątek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam rocznik 84 :)
    To mój pierwszy miesiąc starań...mam nadzieję, że się uda bo w sumie mam nieregularne cykle i trudno mi coś zaplanować;p Stosuje testy owul. według nich wczoraj i przedwczoraj wyszedł pozyt. dziś boli podbrzusze to chyba dobry znak? Choć dwa ostatnie cykle trwały 31 dni, teraz 28 dc. Może się uda...bo jak wiemy są dwa uda ;)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 17:14

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 11 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiitam wszystkie dziewczyny usmiech1.gif
    Co słychać? Jakie plany na weekend?
    Ania Paula Wam lekarz polecił Androvit? Małżowi skończył się Fertilman i myślę czy teraz nie zmienić??
    Misi@ witam i trzymam kciuki za owulke :))
    Rudziutka jak tam? :)

    Udanego weekendu wszystkim. Piękna pogoda :) Ja mam kupę roboty ale spaceru sobie nie odmówię :) może nawet bym trochę pobiegała. Mam jeszcze w planie obiad u mamy a wieczorem jeszcze nie wiem :)
    buziaki! divers2288.gif

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 11 października 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Od ponad dwóch lat staramy się z mężem o Dzidziusia. Niestety wszelkie problemy tkwią we mnie:( (mąż miał badania i z nim wszystko ok) Zanim poznałam swojego męża przez ponad trzy lata leczyłam się z grzybicy no i się udało (niestety do tej pory czasami mam nawroty).Na początku starań o Dziecko (wiedząc, że łapę wszystko co się da) zrobiłam badania no i wyszło że mam toksoplazmozę. Przez ponad rok leczyłam się z tokso, wzięłam wszelkie możliwe leki i ostatni sprowadzany z Niemiec na szczęście pomógł. Po tym czasie zaczęliśmy się porządnie starać ale niestety bez rezultatu. Zmieniłam lekarza i ze względu na problemy jakie miałam (infekcje i dwa razy zapalenie przydatków) Pani doktor zaleciła sprawdzenie drożności jajowodów.Badanie dość bolesne ale trwało bardzo krótko więc do przeżycia. Kazała się starać gdyż po zabiegu najszybciej można zajść w ciążę. No ale przez dwa miesiące znowu nic:( Poszłam na kolejną wizytę i dostałam skierowanie na badanie prolaktyny (oczywiście hormon prolaktyny dwukrotnie powyżej normy). Zaczęłam brać Bromergon w celu obniżenia prolaktyny oraz od września rozpoczęłam pierwszy cykl stymulacji owulacji za pomocą CLO. Wczoraj miałam wizytę kontrolną i oczywiście znowu wszystko padło. Nie dość, że powróciła mi infekcja to od stymulacji nabawiłam się torbieli na jajniku. W związku z tą torbielą nie mogę mieć ponownej stymulacji w tym miesiącu (muszę czekać aż torbiel się wchłonie). Od wczoraj znowu mam niesamowitego doła. Czasami to myślę, że jak człowiek ma pod górkę to ta górka tylko rośnie. Tak bardzo oboje pragniemy tego Dziecka a los jak zwykle daje nam w kość:( Ale cóż trzeba się podnieść i dalej próbować. Trzymam za Was kciuki Dziewczyny:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki! Walcząca, Misi@ trzymam kciuki, aby ten cykl był dla Was tym szczęśliwym ! Walcząca ja też biorę Bromergon, oprócz tego mój mąż leczy się u Androloga, ważne, że działasz, badasz się, eliminujesz przeszkody, na pewno to zaowocuje ! Głowa do góry :)

    Rumianku, ja sama chciałam kupić Androvit, bo dużo osób na forum chwaliło, ale stwierdziłam, że poczekam na wizytę u Androloga i właśnie został nam przepisany Androvit :)

  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 11 października 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)

    Trzymam kciuki i życzę powodzenia w tym cyklu :)

    ac24e6e4ee74a47e1de3bedde2458b4b.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 października 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie nowe :)

    Walczaca kochana wyleczysz ustaniliujesz wszystko i powoli sie doczekacie ;)
    Rumianku nam go polecil urolog. androlog a wczesniej slyszalam o jego dobrym wplywei :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 11 października 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za miłe słowa. Przykre jest to, że tyle z Nas ma problemy:( Ale Kto da radę jak nie My?!:) Miłego wieczorku życzę. Ja zmykam oglądać mecz z mężusiem:)

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 października 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    damy rade :)

    ja sama siedze bo meza na kawalerskim :D
    ale jako jedyny bedzie trzezwy :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    damy rade :)

    ja sama siedze bo meza na kawalerskim :D
    ale jako jedyny bedzie trzezwy :P
    Zuch chłopak...;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Ja meczu wczoraj nie oglądałam, bo zasnęłam bardzo wcześnie, ale jaki był szok z rana jak się dowiedziałam, że wygraliśmy hehe

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 12 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)
    Ja obejrzałam końcówkę meczu :) no szok jak nie wiem hehe
    zaskoczenie tygodnia.
    W końcu temperaturka mi poszła trochę do góry bo smętnie to wyglądało :)
    Dzisiaj mam w planie spacerek z koleżanką i jej dziećmi a poza tym chyba nie ruszam sie z domu. Zaplanowałam trochę rzeczy do zrobienia.
    Wymyśliłam że zrobię mężowi niespodziankę i pomaluje przedpokój bo wygląda strasznie, może się odświeży trochę. :D nie wiem jak to wyjdzie ale na pewno nie bedzie gorzej niż jest hehe:D
    dobrze byłoby się za to zabrać póki pogoda jest ładna. myślę nad kolorem ale chyba postawię na biały bo ciemny bardzo ten korytarz :)
    Życzę Wam kochane miłej niedzieli.

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ