X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Niech mężowie wracają do zdrowia, i Wy też nie dajcie się zarazić :)
    Pogoda dziś kiepska, u mnie leje deszcz, czuć że jesień hehe
    Milcia wszystko będzie dobrze :)
    Rumianku nie masz PCOS i mam nadzieję, że lekarka Ci to powie !
    Kurcze miałam dziś poćwiczyć, ale tak mnie głowa boli :/ jejku co zrobić, żeby mieć więcej samozaparcia do ćwiczeń?

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 14 października 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane :) bylam u lekarza i nie ma pcos. Wyniki idealne :) taka uroda moich jajnikow chyba. Gin kazala dalej sie starac . W przyszlym tyg mam przyjsc na monitoring jak sie uda :) wychodZi na to Ze wszystko zalezy od poprawy wynikow meza :( a one nic sie nie poprawiaja :( . Zdrowka dla wszystkich ja wlasnie zabieram sie za cwiczenia. Robie sklady :) zawzielam sie na pupe moja i uda bo to moj slaby punkt :) takze Paula bierz sie i cwicz ze mna ! Sorki kochane za znaki ale pisze z tel :)

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki co myslicie o ty ziolach
    http://sklep.babyandmamamed.com/mieszanka-ziolowa-relaks-i-przyjemnosc

    http://sklep.babyandmamamed.com/mieszanka-ziolowa-plodnosc-faza-1-i-2

    bo sie zastanwiam nad kupnem :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • gagatka Przyjaciółka
    Postów: 63 21

    Wysłany: 14 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Ja również jestem z najlepszego rocznika :) w lipcu minęła magiczna granica - 3 z przodu...
    Przyjmiecie mnie do swego grona?

    Kilka słów o mnie: staramy się (tak świadomie)z mężem już ponad 3 lata, tzn od ślubu. Przed ślubem też szczególnie się nie zabezpieczaliśmy, ale nic z tym nie robiliśmy. Natomiast po ślubie stwierdziłam, że trzeba się przebadać, bo to nie jest normalne... No i się zaczęło. Mąż zrobił wyniki i u niego wyszło wszystko ok, natomiast ja poszłam do Gina na NFZ, zrobiłam badania, diagnoza: hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy. Po trzech miesiącach hormony wyrównane i działamy, dalej nic. Babka naciągnęła mnie na monitoringi prywatnie, bo oczywiście na NFZ nie ma szans się dostać na USG z kilkudniowym wyprzedzeniem, a przy moich nieregularnych cyklach wycelowanie w owulkę, to jak wróżenie z kuli... no i przeleciało kolejne kilka miesięcy, ze stwierdzonymi owulacjami i uspokajającymi tekstami. Naciągnęłam ją na NFZ na HSG, które wykazało, że wszystko w porządku, jajniki drożne itd. Po tym dałam sobie spokój z tą lekarką. Poszłam prywatnie do innego lekarza w listopadzie 2013, który pomógł mojej przyjaciółce, która borykała się z podobnymi problemami. On wysłał mnie do Endokrynologa, który pozmieniał mi leki na tarczycę i prolaktynę... Dodatkowo porobiłam kilka innych badań i włączyłam witaminę d3, bo miałam spory niedobór. Z moim lekarzem ustaliliśmy w marcu, że jak teraz się nie uda to idę na inseminację, ale zwodził mnie jeszcze dwa miesiące, żebyśmy się wstrzymali, bo u mnie wszystko wygląda świetnie. Nastawiłam się na inseminację w czerwcu i maj kompletnie odpuściłam. I wielka niespodzianka inseminacja nie potrzebna, bo jestem w ciąży, którą się niestety nie nacieszyłam, ponieważ w lipcu poroniłam :( Po zabiegu musiałam odczekać 3 cykle i teraz wracamy do walki. Mam tylko nadzieję, że tym razem nie zajmie Nam to tyle czasu i zakończy się sukcesem...

    Ale się rozpisałam :) mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe.
    Trzymam kciuki za wszystkie 30 (i nie tylko):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2014, 19:47

    Aniołek 15.07.2014 [*] 10/8 tc

    158cd6493ea9e9f08104cb7f152e0471.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 14 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj gagatko. Sciskamy i trzymam kciuki aby teraz wszystko bylo pozytwnie. Ania kupiona sukienka ? O tych ziolkach niestety nic nie slyszalam

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 14 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gagatko! Oby udało się teraz szybko i tym razem było ok. Sorki, że pytam, ale wiadomo dlaczego poroniłaś?

    Dziewczyny, mąż już lepiej, ale ma częste wizyty w kibelku, chyba przez antybiotyk! idę zrobić nam mleka z czosnkiem. Mężowi to chyba kapkę mleka, bo jak biegunka to nie bardzo... Oglądamy mecz...

    Która tam ciągle przeprasza za znaki... ja mam dupiastą klawiaturę i nie zawsze działa jak trzeba, więc dołączam się do przeprosin :)

    Ciao

    83c27385cd.png
  • gagatka Przyjaciółka
    Postów: 63 21

    Wysłany: 14 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Rudziutka, dokładnej przyczyny nie znam, ale na wizycie w 10 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że w 8 tygodniu przestało bić serduszko mojego maleństwa i rozwój się zatrzymał. Lekarz powiedział, że najprawdopodobniej była jakaś wada u dziecka, bo moje wyniki były w normie, brałam luteinę i byłam pod kontrolą.
    Trudno w tej chwili powiedzieć co mogło być przyczyną, a badań nie robiłam. Lekarze nie traktują pierwszego poronienia jako coś niespotykanego więc zostawiają to bez szczególnego wnikania...

    Aniołek 15.07.2014 [*] 10/8 tc

    158cd6493ea9e9f08104cb7f152e0471.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 14 października 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Witam nową Gagatkową trzydziestkę. Trzymam kciuki aby wszystko się udało. Ja mam taką sama sytuację jak Ty niby wszystko w porządku, owulacja jest, jajowody drożne, prolaktyna zbijana lekami a ciąży brak:(

    paaulla ja też już nie raz próbowałam się za siebie wziąć żeby trochę to ciałko poprawić ale póki co najlepiej mi wychodzi siedzenie przed telewizorkiem z jedzonkiem:)

    Dzisiaj dostałam @ i w piątek (24) idę na usg sprawdzić czy moja torbiel się wchłania, mam nadzieje, że tak i leki będą nie potrzebne.

    Trzymajcie się zdrowo bo pogoda nie za specjalna.
    Spokojnej nocki papa:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 października 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Z rana pogoda zapachniała mi świętami! Matko i córko!
    A teraz mgliście!
    Mecz obejrzeliśmy wczoraj do końca i padliśmy...

    Jeśli chodzi o branie się za siebie to ja potrzebuję zawsze jakiejś porządnej motywacji: wesele czy inne okazje, albo tak jak teraz: strach przed skutkami Visanne. Trzymam się właśnie diety bezchlebowej, bezziemniaczanej, bezsłodyczowej :) Jakoś mi to wychodzi :)

    Walcząca, mówię torbielom akysz!

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 15 października 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D a ja właśnie kupiłam sobie worek cukierków i wcinam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku wczoraj nie ćwiczyłam, ale dziś na pewno, teraz jestem po obiadku ale tak o 19 będę ćwiczyła:)

    Aniu nie znam tych specyfików.

    Gagatku trzymam kciuki za Twój zielony koniec !

    Walcząca podobno uprawianie sportu pomaga w staraniach o dzidzię, dlatego chce zacząć się ruszać :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane odebralismy wyniki meza z hormonów :)

    testosteron skok ze 174 na 396 :D mega poprawa po 7 tyg :D

    TSH tez ladnie ruszylo w gore bo bylo 0,34 teraz jest 0,84 wiec tarczyca zaczyna nadrabiac :)

    jednoco to FSH wzroslo z 32 na 56 ;/
    a im wyzszy tym wiekszy defekt jader ;/
    juz sie wytraszylam oczywiscie ale dziewczny z naszegobociana mnie uspokoily ze to normalna reakcja pozniej odstawia sie leki i po miesiacu okolo jest zabieg :D

    Rumianku mialam dzis zrobic bete ale odpuscilam.. jak nie przyjdzie do piatku toobiecuje zrobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 18:54

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 października 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    hej kochane odebralismy wyniki meza z hormonów :)

    testosteron skok ze 174 na 396 :D mega poprawa po 7 tyg :D

    TSH tez ladnie ruszylo w gore bo bylo 0,34 teraz jest 0,84 wiec tarczyca zaczyna nadrabiac :)

    jednoco to FSH wzroslo z 32 na 56 ;/
    a im wyzszy tym wiekszy defekt jader ;/
    juz sie wytraszylam oczywiscie ale dziewczny z naszegobociana mnie uspokoily ze to normalna reakcja pozniej odstawia sie leki i po miesiacu okolo jest zabieg :D

    Rumianku mialam dzis zrobic bete ale odpuscilam.. jak nie przyjdzie do piatku toobiecuje zrobie :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku! Daj cuksa :)
    Paaulla pewnie ćwiczy!
    Aniu, wspaniałe informacje, dobrze, że leki działają!

    Mój mąż chory, jest na chorobowym, ma biegunkę po antybiotyku i zrobiłam mu kleik ryżowy z czekoladą :) i dołożyłam banana. Zobaczymy czy przeleci...

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj mnie zarazil i teraz ja ledwo mowie ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę się zarazić! Mamy w sobotę wesele! Piję wodę z cytryną, duuuużo cytryny i czosnek na noc z mlekiem... śmierdząca sprawa...

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 października 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez mamy w sobote wesele : smieje sie ze moj specjalnie mnie zarazil zebym z nim nie poszla :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już po ćwiczeniach, Ewa Chodakowska mi towarzyszyła hehe
    ciekawe, czy jutro będą zakwasy.

    Aniu super wiadomości !!!!!!! Ja pytałam się wczoraj męża, czy czuje się inaczej po tych tabletkach co i Twój mąż bierze, ale na razie nic nie czuje hehhe

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 15 października 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianku zapewne cukierków już nie masz a z chęcią bym się poczęstowała.

    Paaulla w takim razie i ja muszę zacząć ćwiczyć ale w przyszłym tygodniu jak będę pracowała na poranna zmianę (jakoś po 22 nie mam siły na ćwiczenia:()

    Aniu, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i udanej zabawy na weselu. Ja bawię się za tydzień:) No i oczywiście cieszę się, że wyniki męża są coraz lepsze:)

    Rudziutka dbaj o mężusia i kuruj go bo nie ma gorszej "rzeczy"w domu niż chory facet:)

    Spokojnej nocki dziewczynki i do jutra:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 października 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie z rana!
    Aniu, to może razem się bawimy na weselu? hihi
    My idziemy do mojego kuzyna, wesele będzie podobno duże, a sala nie jest spora, ale zobaczymy. Ludzie w rodzinie gadają, narzekają a potem piją i się zajebiście bawią!
    Dziewczynki, wspieram Was w ćwiczeniach i myślę o dołączeniu :)

    Miłego dzionka!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ