X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 5 października 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka a jak rozumieć to że dalej mam płodny śluz jak jestem po owu? I wzrost temp?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Pirelka a jak rozumieć to że dalej mam płodny śluz jak jestem po owu? I wzrost temp?
    A po co to rozumieć? Czas pokaże czy @ nadejdzie czy nie, przecież nic na to specjalnie nie poradzisz!? Udało się, czy nie i tak musisz czekać :)

    Często temp. się utrzymuje a później przed @ spada, śluz też nie raz jest, ja non stop mam wilgotno i różne rodzaje śluzu, a nic jeszcze ciążą się nie skończyło.
    Ja jednak nie analizuję aż tak wszystkiego już więc wiele Ci nie pomogę :)

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 5 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko zastanawiam się czy mogło mi źle zaznaczyć owu z powodu przeziębienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem mogło ;) przecież owu nie patrzy na przeziębienie tylko na wysokość temp. ;) a z czego ona wynika to owu nie wnika :D

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 5 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie,czyli mogłam mieć później? Chociaż to przeziębienie bez podwyzszonej temp?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja może być w różnym momencie, organizm może się z dnia na dzień przestawić. Nie panikowałabym aż tak i nie dociekała. Po prostu trzeba się regularnie starać, ile przypadków było, że niby owulacji miało nie być, a pod koniec cyklu dziewczyna zaszła bo okazało się, że owulacja była w 21dc. Poczytaj trochę i czekaj.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 5 października 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,niepotrzebnie tak wszystko analizuję,ale tak bardzo pragnę mieć dziecko.. Ciężko jest mi o tym nie myśleć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku każda z Nas tak ma, że wpada w taką paranoję, ale z czasem to mija.. można nauczyć się spokoju i opanowania. Chyba, że szybko Ci się uda to wtedy nie będziesz musiała tego stanu uspokajać :) Każda z Nas tutaj bardzo pragnie dziecka.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta niestety Ci nie pomoge bo nie mialam tych badan robionych.

    Miluszka wow co za beta :)

    miluszka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Aneta niestety Ci nie pomoge bo nie mialam tych badan robionych.

    Miluszka wow co za beta :)
    Obstawiam bliźniaki :D

    miluszka, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka, gratulacje!
    Dobrze kojarzę, że stosowałaś clo? Czy czułaś pękanie pęcherzyka? Ja w sobotę miałam pregnyl i całe dwa dni miałam uciążliwe kłucie w jajniku (w tym, który nie miał pęcherzyka dominującego - o dziwo).. Dziś czuję ogromną, nieporównywalną ulgę.. dopiero w środę dowiem się, czy pęcherzyk pękł, najgorsze jest to, że ja widzę same problemy:
    1. Musi w pęcherzyku być sprawna komórka jajowa
    2. Musi pęcherzyk pęknąć
    3. Muszę mieć drożne jajowody
    4. Musi się zagnieżdzić..

    Do tego jeszcze dochodzi utrzymanie ciąży, zdrowie dziecka i generalnie powiem Wam, że tyle widzę problemów i wątpliwości, że idzie oszaleć..

    miluszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka staramy sie od 15 cykli. Jesli chodzi o wspomagacze to powinnam ich brac jak najmniej bo mam mutacje genu BRCA1 i kazda dawka takich lekow moze narobic mi w przyszlosci balaganu;/ nie wiem co robic szczerze mowiac. Maz mowi,że jak dla niego mozemy podejsc do inseminacji i sprobowac. nie wiem;( bedziemy rozmyslac;(

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 5 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa szansa jest jak najbardziej, bądź dobrej myśli kochana ;)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 5 października 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka ja też czułam ten jajnik w którym nie ma pęcherzyków :D :D

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Pirelka staramy sie od 15 cykli. Jesli chodzi o wspomagacze to powinnam ich brac jak najmniej bo mam mutacje genu BRCA1 i kazda dawka takich lekow moze narobic mi w przyszlosci balaganu;/ nie wiem co robic szczerze mowiac. Maz mowi,że jak dla niego mozemy podejsc do inseminacji i sprobowac. nie wiem;( bedziemy rozmyslac;(
    To musicie z mężem podjąć decyzję najlepszą dla Was obojga, a zwłaszcza dla Ciebie. Powodzenia !

  • Wrocławianka Przyjaciółka
    Postów: 64 42

    Wysłany: 5 października 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest jakakolwiek szansa na to że test z krwi mógł kłamać?
    Jestem w 26 dc i zaczęły boleć mnie piersi... Do tej pory mnie nie bolały...
    Co to może oznaczać ?

    Miluszka - WoW rośnie jak na drożdżach :)

    miluszka lubi tę wiadomość

    ganndqk34yrq3fzc.png
    zem3k6nlvi5nxd57.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocławianka wrote:
    Dziewczyny czy jest jakakolwiek szansa na to że test z krwi mógł kłamać?
    Jestem w 26 dc i zaczęły boleć mnie piersi... Do tej pory mnie nie bolały...
    Co to może oznaczać ?

    Miluszka - WoW rośnie jak na drożdżach :)
    Test z krwi jest raczej 100%, chociaż pewnie i tu czasem zdarzają się niuanse :(

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 6 października 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka wrote:
    Miluszka, gratulacje!
    Dobrze kojarzę, że stosowałaś clo? Czy czułaś pękanie pęcherzyka? Ja w sobotę miałam pregnyl i całe dwa dni miałam uciążliwe kłucie w jajniku (w tym, który nie miał pęcherzyka dominującego - o dziwo).. Dziś czuję ogromną, nieporównywalną ulgę.. dopiero w środę dowiem się, czy pęcherzyk pękł, najgorsze jest to, że ja widzę same problemy:
    1. Musi w pęcherzyku być sprawna komórka jajowa
    2. Musi pęcherzyk pęknąć
    3. Muszę mieć drożne jajowody
    4. Musi się zagnieżdzić..

    Do tego jeszcze dochodzi utrzymanie ciąży, zdrowie dziecka i generalnie powiem Wam, że tyle widzę problemów i wątpliwości, że idzie oszaleć..


    tak, stosowałam i dopiero przy dwóch tabletkach dziennie udało się, wcześniej nic nie rosło :-) do swoich obaw powinnaś dopisać jeszcze jeden ważny, w sumie najważniejszy punkt:
    5. MUSI BYĆ DOBRZE!
    Jeżeli chodzi o odczucia przy pękaniu pęcherzyka, to czułam się tak jak Ty ale w drugiej dobie po podaniu zastrzyku. Zastrzyk dostałam o 10 rano, wieczorem "coś" tam czułam ale tak bardzo delikatnie.Cały kolejny dzień podobnie, takie delikatne ćmienie jajnika, dopiero wieczorem, 34 godziny po podaniu ból był konkretny a rano jak ręką odjął :-)
    Powodzenia Kochana!

    Trzymajcie kciuki za te bliźniaki moje Kochane, zobaczymy co z tego wyniknie :-) <3 <3 <3

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka trzymamy, trzymamy kciuki mocno ;) a kiedy masz pierwsze USG? :D

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka, z całego serca życzę Ci bliźniaków, ale najważniejsze to zdrowia dla maluszka/maluszków!!!Twój przypadek mnie bardzo motywuje, masz rację, musi być dobrze!!

    Dea28, Pirelka, Werni, na jakim teraz jesteście etapie w tym cyklu? Trzymam za nas wszystkie kciuki..bardzo, bardzo!

    Ania-Nowa - podobno dobre nasienie spokojnie wytrzyma 48 h i nawet więcej, tak mi mówiła moja lekarka, więc musisz być cierpliwa i poczekać, może akurat u Was się udało, kibicuję!!!

    Wrocławianka - mi gin kazała zrobić będę 10 dni po owulacji, bo wtedy test jest pewny, jeśli zrobiłaś wcześniej, to powtórz, a jeśli w dobrym momencie, to wynik jest wiarygodny, ale to nie powód, żeby się martwić! Nam kobietom, psychika płata figle i ja też ciągle szukałam objawów, które wcześniej nie występowały i mogły być objawami ciąży, przeszło mi dopiero gdy usłyszałam wprost, że bez wspomagaczy nic nie zdziałamy, nabrałam wtedy pokory i zaczęłam się cieszyć samym tym etapem starania o dziecko, bo przecież on jest taki magiczny!! :D Życzę Tobie szybciej pozytywnego testu, ale przede wszystkim spokoju i relaksu oraz cieszenia się piękną chwilą w związku!

    Aaneta - byłaś na konsultacji u innego lekarza, żeby się poradzić? Może spróbuj jeszcze zasięgnąć opinii? Daj znać, co u Ciebie..

    Dziewczyny pomyślcie, jakby to było, gdyby to faceci zachodzili w ciążę: 'Stary, tym razem się nie udało, może następnym.. to co, wieczorem browarek i Fifa?'.. :) :)

    werni lubi tę wiadomość

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ