Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 października 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak werni na pewno uda się w końcu każdej z nas,trzeba wierzyć i się nie poddawać:)

    werni lubi tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 6 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś 11dc i dziś był Pregnyl, jutro <3 a w czwartek monit.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 października 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) oby sie udalo

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia o co chodzi, że mi konto usunęło?? Po prostu wszystko od niedawna jest na 'nie'..

    Wrocławianka - nie wiem, czemu umierają, też mnie to martwi, ja mam chyba zbyt bujną wyobraźnię, żeby uważać, że jesteśmy sami na tym świecie i wzięliśmy się z wielkiego wybuchu :) Ale każdy ma prawo do własnych teorii - to nawet piękne, że się różnimy :)

    Dea28 - trzymam kciuki za monit!

    Ja zgodnie z zapowiedzią - krótka relacja: obecny płyn w zatoce Douglasa, jak to lekarz ujął ''słabe endometrium, więc proszę się nie łudzić - 8 mm, a pęcherzyk może i pękł ale raczej ulega luteinizacji, także nic z tego".

    Ot, taka miła uprzejma wizyta..

    Testosteron wyszedł mi 84 ng/ml, dla normy 6-82.
    Mam się martwić?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche masz podwyzszone, niestety nie znam sie na tym

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na testosteronie też się nie znam, najważniejsze jednak, że jest nie wiele poza normą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o płynie w zatoce Douglasa? Lekarka wysyła mnie na badanie drożności, ale czy przejście tego płynu nie świadczy o drożnym jajowodzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten temat to ja też niestety nie umiem pomóc :(

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 7 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płyn w zatoce świadczy o odbytej owulacji a nie o drożności jajowodów.

    nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, tak jak obiecałam, chwalę się, moja beta 1263, byłam wczoraj na USG u mojej gin, ciąża jest na swoim miejscu, w macicy :-) nasz Maluszek ma już 4 mm :-) Dostałam pierwszą fotkę z USG :-)
    mam powiększony prawy jajnik, zapewne po stymulacji CLO, jeżeli będę czuła jego ból to od razu mam jechać do szpitala. W piątek mam podejść na USG, gin sprawdzi czy wszystko ok :-) muszę być dobrej myśli :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka2 wrote:
    Nie mam pojęcia o co chodzi, że mi konto usunęło?? Po prostu wszystko od niedawna jest na 'nie'..

    Wrocławianka - nie wiem, czemu umierają, też mnie to martwi, ja mam chyba zbyt bujną wyobraźnię, żeby uważać, że jesteśmy sami na tym świecie i wzięliśmy się z wielkiego wybuchu :) Ale każdy ma prawo do własnych teorii - to nawet piękne, że się różnimy :)

    Dea28 - trzymam kciuki za monit!

    Ja zgodnie z zapowiedzią - krótka relacja: obecny płyn w zatoce Douglasa, jak to lekarz ujął ''słabe endometrium, więc proszę się nie łudzić - 8 mm, a pęcherzyk może i pękł ale raczej ulega luteinizacji, także nic z tego".

    Ot, taka miła uprzejma wizyta..

    Testosteron wyszedł mi 84 ng/ml, dla normy 6-82.
    Mam się martwić?


    Dabtka, robiłaś jeszcze jakieś wyniki? Ja wprawdzie nie miałam testosteronu ponad normę ale przy górnej granicy i lekarz zwrócił na to uwagę. w normie do 81 miałam 0,71. W ogóle to kazał zrobić mi wyniki:
    3-5 dc: estradiol, FSH, LH,
    21 dc: prolaktyna, pogesteron, testosteron, DHEAS

    Na podstawie tych wyników, obrazu USG i wywiadu stwierdził PCOS. Wtedy zaczęła się moja przygoda z CLO i inofolic. W międzyczasie zmieniłam gin i przy trzecim podejściu z 2x CLO dziennie i Dongiem Quai udało się:-) w tym szczęśliwym cyklu nie brałam inofolicu tylko inofem.
    Miłego Dnia Kochane, zarażam Was z całej siły wiruskami, czekam z niecierpliwością na dobre wieści :-) Mam nadzieję jak najszybciej przeczytać że i Wam się udało!

    werni lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Kochane, tak jak obiecałam, chwalę się, moja beta 1263, byłam wczoraj na USG u mojej gin, ciąża jest na swoim miejscu, w macicy :-) nasz Maluszek ma już 4 mm :-) Dostałam pierwszą fotkę z USG :-)
    mam powiększony prawy jajnik, zapewne po stymulacji CLO, jeżeli będę czuła jego ból to od razu mam jechać do szpitala. W piątek mam podejść na USG, gin sprawdzi czy wszystko ok :-) muszę być dobrej myśli :-)
    Super :)
    ja czekam na @, a od wczoraj dokucza mi bolące gardło ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 09:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka co z tymi bliźniakami ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 09:07

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na USG widoczna jest ciąża pojedyncza :-) także maluszków będzie sztuk 1 :-) <3

    werni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka ja na grypę polecam czosnek i mleko z miodem! Kuruj się Kochana!

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka - super, gratuluję i życze zdrowia i dla Ciebie i dla maluszka!

    Tak, robiłam badania: prolaktyna, FSH, LH, DHEAS, estradiol, testosteron, progesteron, TSH, ft3 i ft4, chyba o niczym nie zapomniałam..

    Tylko LH zbyt wysokie, reszta w normach + obraz usg - PCO, jestem tez na inofolicu + clo + pregnyl na uwolnienie, ale nie wyszło, chociaż nadal nie wiem, co poszło nie tak, bo lekarz nie umiał powiedzieć, co się dzieje z pęcherzykiem - niby sflaczły, niby się zmniejszył, płyn w zatoce jest ale jajeczkowania podobno nie było..

    Zmieniam teraz na Inofem..

    Skąd wy macie taką siłę dziewczyny, ja mam tak depresyjny nastrój w związku z niepowodzeniami, że aż ciężko mi się śpi..

    miluszka lubi tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był Twój pierwszy cykl z CLO? Jaką dawkę pregnylu dostałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 10:02

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pierwszy, dawka 5000 j.m (2 ampułki zmieszane)..
    Bolał mnie cały czas ten jajnik (okazało się, że jednak lewy był z dominującym) i jak podałam pregnyl to na następny dzień taka ogromna ulga, że byłam pewna, że pęcherzyk strzelił..

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może poproś gina przy następnym cyklu o większą dawkę pregnylu, u mnie dawka 5000 wystarczyła ale sporo Dziewczyn pisze że to za mało. Wierzę w kolejnym cyklu Ci się uda Kochana! <3

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka super wiadomosc :)

    Dea dobrze powiedziala jak jest plyn to powinno byc po owulacji, mi ginka powiedziala ze moglam nie miec owulacji a napisala na kartce ze byl plyn to juz w domu napisalam do niej ze moze drugi pecherzyk pekl to ginka napisala ze moze, no i sama nie wiem co z ta owulka u mnie

    miluszka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ