X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 października 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak werni na pewno uda się w końcu każdej z nas,trzeba wierzyć i się nie poddawać:)

    werni lubi tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 6 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś 11dc i dziś był Pregnyl, jutro <3 a w czwartek monit.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 października 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) oby sie udalo

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia o co chodzi, że mi konto usunęło?? Po prostu wszystko od niedawna jest na 'nie'..

    Wrocławianka - nie wiem, czemu umierają, też mnie to martwi, ja mam chyba zbyt bujną wyobraźnię, żeby uważać, że jesteśmy sami na tym świecie i wzięliśmy się z wielkiego wybuchu :) Ale każdy ma prawo do własnych teorii - to nawet piękne, że się różnimy :)

    Dea28 - trzymam kciuki za monit!

    Ja zgodnie z zapowiedzią - krótka relacja: obecny płyn w zatoce Douglasa, jak to lekarz ujął ''słabe endometrium, więc proszę się nie łudzić - 8 mm, a pęcherzyk może i pękł ale raczej ulega luteinizacji, także nic z tego".

    Ot, taka miła uprzejma wizyta..

    Testosteron wyszedł mi 84 ng/ml, dla normy 6-82.
    Mam się martwić?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche masz podwyzszone, niestety nie znam sie na tym

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na testosteronie też się nie znam, najważniejsze jednak, że jest nie wiele poza normą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o płynie w zatoce Douglasa? Lekarka wysyła mnie na badanie drożności, ale czy przejście tego płynu nie świadczy o drożnym jajowodzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten temat to ja też niestety nie umiem pomóc :(

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 7 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płyn w zatoce świadczy o odbytej owulacji a nie o drożności jajowodów.

    Dabtka2, werni lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, tak jak obiecałam, chwalę się, moja beta 1263, byłam wczoraj na USG u mojej gin, ciąża jest na swoim miejscu, w macicy :-) nasz Maluszek ma już 4 mm :-) Dostałam pierwszą fotkę z USG :-)
    mam powiększony prawy jajnik, zapewne po stymulacji CLO, jeżeli będę czuła jego ból to od razu mam jechać do szpitala. W piątek mam podejść na USG, gin sprawdzi czy wszystko ok :-) muszę być dobrej myśli :-)

    pirelka lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka2 wrote:
    Nie mam pojęcia o co chodzi, że mi konto usunęło?? Po prostu wszystko od niedawna jest na 'nie'..

    Wrocławianka - nie wiem, czemu umierają, też mnie to martwi, ja mam chyba zbyt bujną wyobraźnię, żeby uważać, że jesteśmy sami na tym świecie i wzięliśmy się z wielkiego wybuchu :) Ale każdy ma prawo do własnych teorii - to nawet piękne, że się różnimy :)

    Dea28 - trzymam kciuki za monit!

    Ja zgodnie z zapowiedzią - krótka relacja: obecny płyn w zatoce Douglasa, jak to lekarz ujął ''słabe endometrium, więc proszę się nie łudzić - 8 mm, a pęcherzyk może i pękł ale raczej ulega luteinizacji, także nic z tego".

    Ot, taka miła uprzejma wizyta..

    Testosteron wyszedł mi 84 ng/ml, dla normy 6-82.
    Mam się martwić?


    Dabtka, robiłaś jeszcze jakieś wyniki? Ja wprawdzie nie miałam testosteronu ponad normę ale przy górnej granicy i lekarz zwrócił na to uwagę. w normie do 81 miałam 0,71. W ogóle to kazał zrobić mi wyniki:
    3-5 dc: estradiol, FSH, LH,
    21 dc: prolaktyna, pogesteron, testosteron, DHEAS

    Na podstawie tych wyników, obrazu USG i wywiadu stwierdził PCOS. Wtedy zaczęła się moja przygoda z CLO i inofolic. W międzyczasie zmieniłam gin i przy trzecim podejściu z 2x CLO dziennie i Dongiem Quai udało się:-) w tym szczęśliwym cyklu nie brałam inofolicu tylko inofem.
    Miłego Dnia Kochane, zarażam Was z całej siły wiruskami, czekam z niecierpliwością na dobre wieści :-) Mam nadzieję jak najszybciej przeczytać że i Wam się udało!

    werni lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Kochane, tak jak obiecałam, chwalę się, moja beta 1263, byłam wczoraj na USG u mojej gin, ciąża jest na swoim miejscu, w macicy :-) nasz Maluszek ma już 4 mm :-) Dostałam pierwszą fotkę z USG :-)
    mam powiększony prawy jajnik, zapewne po stymulacji CLO, jeżeli będę czuła jego ból to od razu mam jechać do szpitala. W piątek mam podejść na USG, gin sprawdzi czy wszystko ok :-) muszę być dobrej myśli :-)
    Super :)
    ja czekam na @, a od wczoraj dokucza mi bolące gardło ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 09:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka co z tymi bliźniakami ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 09:07

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na USG widoczna jest ciąża pojedyncza :-) także maluszków będzie sztuk 1 :-) <3

    werni, pirelka lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka ja na grypę polecam czosnek i mleko z miodem! Kuruj się Kochana!

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka - super, gratuluję i życze zdrowia i dla Ciebie i dla maluszka!

    Tak, robiłam badania: prolaktyna, FSH, LH, DHEAS, estradiol, testosteron, progesteron, TSH, ft3 i ft4, chyba o niczym nie zapomniałam..

    Tylko LH zbyt wysokie, reszta w normach + obraz usg - PCO, jestem tez na inofolicu + clo + pregnyl na uwolnienie, ale nie wyszło, chociaż nadal nie wiem, co poszło nie tak, bo lekarz nie umiał powiedzieć, co się dzieje z pęcherzykiem - niby sflaczły, niby się zmniejszył, płyn w zatoce jest ale jajeczkowania podobno nie było..

    Zmieniam teraz na Inofem..

    Skąd wy macie taką siłę dziewczyny, ja mam tak depresyjny nastrój w związku z niepowodzeniami, że aż ciężko mi się śpi..

    miluszka lubi tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był Twój pierwszy cykl z CLO? Jaką dawkę pregnylu dostałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 10:02

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pierwszy, dawka 5000 j.m (2 ampułki zmieszane)..
    Bolał mnie cały czas ten jajnik (okazało się, że jednak lewy był z dominującym) i jak podałam pregnyl to na następny dzień taka ogromna ulga, że byłam pewna, że pęcherzyk strzelił..

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 8 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może poproś gina przy następnym cyklu o większą dawkę pregnylu, u mnie dawka 5000 wystarczyła ale sporo Dziewczyn pisze że to za mało. Wierzę w kolejnym cyklu Ci się uda Kochana! <3

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka super wiadomosc :)

    Dea dobrze powiedziala jak jest plyn to powinno byc po owulacji, mi ginka powiedziala ze moglam nie miec owulacji a napisala na kartce ze byl plyn to juz w domu napisalam do niej ze moze drugi pecherzyk pekl to ginka napisala ze moze, no i sama nie wiem co z ta owulka u mnie

    miluszka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ