X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia pirelka

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w ogromnym szoku i ciężko mi sobie z tym poradzić na razie.
    Okazało się, że ciąża jest ale bliźniacza i to jednojajowa, są w pęcherzyku dwa zarodku i dwa serduszka! Strasznie się boję i jestem tak zaskoczona i przerażona, że nie wiem co myśleć. Nie spodziewałam się tego i nie umiem się tak mocno cieszyć.. na razie musze ochłonąć.
    Lekarz nie podejmie się prowadzenia takiej ciąży, bo jak powiedział jest to ciąża wysokiego ryzyka. Mało kto się tego podejmie dlatego skierował mnie do specjalistów, podał nazwiska i dzisiaj muszę zapisać się do nich prywatnie więc czekają mnie spore wydatki i większa opieka niż przy pojedynczej ciąży.
    Podobno też jeden szpital tylko może mnie przyjąć w takim wypadku i od ok.32 tyg. ciąży będę musiała w nim leżeć, a poród CC.
    Troszkę mnie nastraszył, ale mówił że jak dostanę zalecenia badań to wystawi mi na nie skierowania, bym dodatkowo płacić nie musiała prywatnie. Zwolnienie dostałam tylko na 7 dni, ale do tego czasu może dostanę się do specjalisty i może wystawi dalej, ewentualnie rodzinna.. jak nie to wezmę urlop i dotrwam do 12 tyg. a wtedy mój gin mówił, że będzie mógł wystawiać bez problemu zwolnienia.

    Dostałam masę skierowań na krew, więc jutro z rana pojadę od razu, by wszystko mieć gotowe przed wizytą. Z wynikami jak przyjdę założy mi kartę ciąży.

    W pracy załatwione, już do nie nie wracam nawet jak zw. nie dostanę tylko ewentualnie ten urlop.

    Nie wiem co wpisał mi na zwolnieniu lekarz bo nie zwróciłam uwagi.. widziałam tylko 027.. nie wiem jaka kategoria :(

    Mówię Wam mam mętlik.. po powrocie z zakupów muszę porozmawiać z Mamą.

    werni, sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, tak to jest jak się ma cykle bezowulacyjne ;)

    Pirelka Gratuluję i nie Stresuj się!

    Nie jedna by tutaj chciała być na Twoim miejscu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 14:10

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni tak podobnie idziemy ja mam dziś 13dc :-D Pirelka gratuluje Ci z całego serca,tak długo na to czekaliście,od początku czytając to forum kibicowałam Wam i widziałam w opisie na dole,ze Wam sie udało :-) Wspomnienia wróciły,ja dowiedziałam sie,ze sa dwa pecherzyki w 5 tc,a w 7 tc były juz dwa serduszka,moje Skarby osobno leżały i nic nie miały wspólnego,lekarz powiedział mi,ze jest to ciąża jakiegoś ryzyka ,ale sa oddzielnie wiec nie jest tak zle i widzisz nie byłam przygotowana, ze coś sie wydarzy ... Cała ciąża i wyniki idealne,a w szpitalu nie skupili sie wcale na mnie bo wszystko Ok za to latali nad pacjentkami które miały jakieś komplikacje i one urodziły zdrowe dzieci,a jedno moje słoneczko zmarło z winy tych konowałów bo nawet ktg i tętna nie sprawdzali pomimo,ze była to ciąża bliźniacza. Zobaczysz będziesz od początku do końca pod dobra opieka i wszyscy bedą czujni ,dotrwasz i urodzisz zdrowe Skarby :-) wszystkie przypadki co znam i ciąża od początku była ryzykowna zakończyły sie pomyślnie wiec głowa do góry :-*

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka spokojnie nie denerwuj się.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka będzie dobrze:)

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni owulacje juz miałaś? Ja chyba wczoraj dość wcześnie w tym cyklu bo wczoraj był 12dc.W tym cyklu nie robię testów owu wiec nie sprawdzę dzisiaj jak jest.Ale wczoraj miałam ból w podbrzuszu wiec mogło byc wczoraj

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 lutego 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie miałam, pewnie będę mieć za 4 dni.

    Dea po cichu gratuluję :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za te miłe, wspierające słowa :)
    Jutro mam wizytę prywatnie u specjalistki w Centrum Diagnostyki i Terapii Prenetalnej, wtedy będę mieć bardziej nakreśloną sytuację.

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz niedługo Werni :-D Dziewczyny jak tam któraś testuje na dniach?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka wszystko będzie dobrze :-) napisz jutro po wizycie :-) a tak ogólnie to brałaś teraz jakieś leki,ze po ponad 2latach zaskoczyło ? :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 lutego 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tempka powoli idzie w dół to niedługo mi skoczy. Musze mojego zmolestowac heh

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 2 lutego 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka gratulacje!!!!

    moja beta z wczoraj 147!!

    ale na usg jeszcze nic nie widać :(

    LillaMy, Ania-nowa, Kamila ;), werni lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    pirelka gratulacje!!!!

    moja beta z wczoraj 147!!

    ale na usg jeszcze nic nie widać :(


    Gratuluję ;)

    Nie widać nic, bo za wcześnie jest :D
    Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 7 tygodnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 09:15

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy mam iść na usg 15.02 chyba że sie coś zmieni bo dziś ide do gina. Jezu najgorsze oczekiwanie...

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    LillaMy mam iść na usg 15.02 chyba że sie coś zmieni bo dziś ide do gina. Jezu najgorsze oczekiwanie...

    Skontroluj jeszcze raz betę czy jest przyrost ;) jeśli będzie wszystko w porządku ..
    To wtedy spokojnie poczekaj do wizyty i niczym się nie przejmuj :)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny <3.

    pirelka!!!! Gratulacje, wszystko będzie dobrze. Jak ja bym chciała bliźniaki <3. Pięknie. Dwa razy więcej szczęścia. Trzymam kciuki!!!!

    Dea28, aaaaaaach Gratulacje! :D

    Dea28, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki :) Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że w tak miłej atmosferze szybko się zadomowię. Ja również z rocznika 87, starająca się od ponad roku, chociaż ''starająca'' brzmi dla mnie troszkę inaczej, bo chyba jak większość kobiet, które starają się od dłuższego czasu o dzidziusia nie sądziłam że będzie to trwało tak długo. Kiedyś myślałam sobie, że gdy nadejdzie czas to będzie to dziecko i już a tu... nic i nic. Nie zdawałam sobie sprawy z tego że będę kiedykolwiek mieć z tym problem, dlatego też nie myślałam o dziecku jak o czymś niemożliwym a jednak. Teraz jest całkiem inaczej. Jest obawa i strach o to czy kiedykolwiek zostanę mamą. Gratuluję serdecznie paniom którym się to udało i Pozdrawiam serdecznie wszystkie babeczki :)

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy skoro tak mówisz to polece jutro na bete, ale z samego rana bo o 8 musze być po przyszłą teściową i ją zawieźć w jedno miejsce :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karolina2787 :), mam takie samo wrażenie, niestety to nie jest takie łatwe, nie wiem dlaczego. Staracie się naturalnie? My na razie tak - 8cs.

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ