X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787, nie robiłam testów i nie mam zamiaru, bo jeszcze bardziej będziemy spięci, co więcej, myślę o zrezygnowaniu z mierzenia temp w następnym cyklu. Chyba musimy wyluzować. We wcześniejszych cyklach nie mówiłam mojemu mężowi o niczym, o obawach itd. Ale jak dostałam miesiąc temu okres to się rozbeczałam i w końcu się wyżaliłam. Z jednej strony dobrze, bo widzę jak się stara i dba i też widać jak bardzo chce zostać tatą ale z drugiej strony go zablokowało i nie miał ochoty na seks... Ehhh a czas leci.

    Jak tam dziewczyny? Ile pączków wtrąciłyście? Ja 2 :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze żadnego :)

    sosenka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka
    Masz rację im bardziej tego pragniemy tym bardziej się stresujemy i zadręczamy kiedy nam nie wychodzi. Najlepiej byłoby gdzieś wyjechać np. na weekend i się wyluzować, odstresować chociaż na chwile. Trzeba wziąć głęboki oddech i odpocząć od tych wszystkich złych myśli, odpocząć od kurczowego starania i dać sobie na luz. Czas pokarze.

    Co do pączków zjadłam dwa i wystarczy :)

    sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadłam jednego :)

    Testować nie bede bo wiem ze sie w tym cyklu nam nie udalo, dzis ide kupic mace w proszku i zaczynamy brać :)

    Karolina2787 masz racje! Ja czekam na @, skończy sie i jedziemy gdzieś z M :) myślę nad wodami termalnymi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 12:43

    Karolina2787, sosenka lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja świeżo po owulacji, więc jeszcze trochę do @ poczekam, jak znów się nie powiedzie to spróbuje z tymi testami.

    Kamila ;)
    Super! Gdybym dostała jakiś mały urlopik też wybrałabym się ze swoim partnerem, ale może na walentynki się uda :)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiłam dziś pierwsza porcje macy, jej zapach jest jak dla mnie odpychający :D

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila a ta maca w czym pomoga ? Może tez zacznę pic hmm... Dziewczyny ja juz jestem pare dni po owu "chyba" w tym miesiącu pierwszy raz żałowałam,ze nie robiłam testów owulacyjnych,bo juz zgłupiałam,w piątek byłam u lekarza były pecherzyki po 16 mm,sobota pulsujący ból jajnika na którym były pecherzyki, niedziela napięcie w brzuchu i pobolewanie,poniedziałek to samo
    ,we wtorek od rana juz brzuch pobolewał i to bardzo mocno i gdybym miała śluz tak jak zawsze-płodny to byłabym pewna,ze to owulacja,bo zawsze tak ja czułam mocno.A tu śluz taki jakby mleczny i typowo niepłodny ,wiec teraz juz nie wiem sama,a kochaliśmy sie co drugi dzień,w 9 dc wzięłam 1globulke gynoxin bo miałam lekki stan zapalny i po niej wszystko ustąpiło. Dziewczyny czy miała może któraś tak,ze owu była,ale nie było innych jej objawów np.sluzu ?

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A paczki zjadłam dziś 3 :-D ale dwa małe :-P Sosenka nam teraz 9 cykl starań leci ...podobnie do Was :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 19:56

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni nie dziękuje i tak jeszcze

    ja 2 pączki zjadłam i oby mój narzeczony mnie tak nie karmił bo i tak swoje warze :D

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 lutego 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea twój i tak będzie cię pewnie rozpieszcza :)

    Dziś u mnie 15dc prawdopodobnie może być jeśli jutro skoczy tempka

    Dea28 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni i Alexiaa, Owocnej owulacji <3

    Alexiaa marzę o tym aby mój 8cs był ostatnim. :)))

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa
    Ja miałam podobnie z owu ostatnio. Był ból w dole brzucha po lewej stronie tak jak zawsze mam na owulacje z tym, że śluz był taki jakby białawy nie przeźroczysty. Dlatego też postanowiłam, że zacznę z testami na owu. Pierwszy raz będę próbowała więc może dowiem się dokładniej jak jest z tą owulacją u mnie.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa, Maca jest bogata w cały szereg składników odżywczych. Maca wzmacnia organizm, dodaje energii, poprawia pamięć, zwiększa libido, reguluje gospodarkę hormonalna itp, itd....Bardzo duzo o niej pisze w necie.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie mace biorą faceci

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni
    Czytałam o tej macy i to jest dla wszystkich nawet dla dzieci i młodzieży bo wspomaga procesy pamięciowe i ułatwia przyswajanie wiedzy.

    Kamila
    Jak Ci idzie z piciem macy? ;) po tym jak napisałaś, że zaczynasz ją pić z ciekawości poczytałam o niej na necie i sama się zainteresowałam. Ma tyle witamin i składników mineralnych. Chyba sama spróbuje :) Gzie ją kupiłaś i za jaką cenę?

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 testy owulacyjne fajna sprawa,u mnie zawsze wychodziły w czasie owulacji,a dzień po juz kreska druga byla mniej widoczna,wiec wiedziałam dokładnie co i jak :-) teraz nie robiłam,bo chciałam trochę wyluzować,ale pózniej żałowałam.Wiec niedługo zamawiam znów zapas :-P a Wy teraz który cykl starań macie ,przypomnij mi ? -- Sosenka może będzie to Twój ostatni cykl i niedługo zobaczysz wymarzone II kreseczki :-D --Kamila :-) może tez spróbuje tej macy zaszkodzić nie zaszkodzi,a może pomoże :-D a czemu myślisz,ze w tym cyklu sie nie udało,zawsze trzeba mieć nadzieje,ja w pierwszej ciąży właśnie jak juz tej nadziei nie miałam to sie udało :-) i do teraz nie wierze hehe...

    Karolina2787, sosenka lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina wiem ze jest dla wszystkich ale zauważyłam że tu na ovu dziewczyny piszą że ich mężczyźni ją biorą.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa
    A jakie testy kupowałaś? O dzidziusia staramy się z partnerem już ponad rok. Wcześniej się tak tym nie przejmowałam bo myślałam, że to będzie szybko ;) nie spinałam się tak i nie patrzyłam na nic, więc nie wiem od kiedy liczyć ;) Teraz już jest inaczej... dlatego też pomyślałam o tych testach a żeby się przekonać czy jest ta owulacja wtedy kiedy powinna i czy jest w ogóle :)


    Werni
    Może ma taki smak albo zapach, że kobiety powiedziały swoim mężczyznom żeby lepiej oni to brali hihi ;) w końcu im też zależy na dzidziusiu to niech i oni troszkę pocierpią :D

    werni lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787- http://allegro.pl/20x-testy-owulacyjne-owulacyjny-5x-test-ciazowy-i4906883149.html ja zamawiam z tej aukcji i jestem bardzo zadowolona :-) no to tez juz troszkę sie staracie, ale teraz jak zaczęłaś sie obserwować to z pewnością szybko pójdzie :-)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni a jak tam u Ciebie ? Ja dziś 18dc - nie cierpię tego okresu po owulacji jak sie czeka do zrobienia testu :-/ ja będę robić teraz w środę,bo biorę dupka i muszę sprawdzić ,czy mam odstawić go czy kontynuować,a tak to nie robiłabym tak wcześnie tylko czekała Jam mi sie zacznie @ spóźniać .


    LillaMy a jak tam u Ciebie? Jak cykl,coś sie zmieniło ?:-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ