X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie aby sie udało, 3mam kciuki :)

    wredna @ przyszła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 16:29

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Powodzenia życzę i oby się powiodło :)

    Kamila czyli po @ wyprawa na wyspę odprężenia i zapomnienia? Znaczy chodzi mi o wyjazd i odpoczynek ;) no i oczywiście nowy początek starań tak na luzaku żeby nie myśleć i bez spiny :)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, jutro zaczynam szukać miejsca gdzie pojedziemy :) Ale mimo wszystko moim zdaniem ciężko nie myśleć.

    Dzis wieczór z czipsami i filmem...super fit :D

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musicie takie miejsce znaleźć by było ciekawie, żeby dużo atrakcji było to się skupicie na czymś innym i zapomnisz, że się staracie hehe :D a po powrocie niespodzianka ;) A o jakim miejscu myślicie, żeby pojechać? Ja dziś na antybiotyku niestety :/ polecisz jakiś ciekawy film?

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela B-D zobaczysz uda sie przy pierwszy podejściu i będziecie juz niedługo tulić swoje maleństwo :-)

    Kamilka przykro mi,ze @ przyszła ,ale juz dziś masz 1 dc i mozesz od nowa liczyć,a w tym cyklu macie zaplanowany wyjazd wiec sie odstresujesz i zrelaksujesz i szybko znów sie uda

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 to,ze bierzesz antybiotyk wcale nie świadczy o tym,ze zaburza Ci sie cykle.wiec głowa do góry :-D znam wiele przypadków,gdzie podczas zażywania antybiotyku udało sie

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brak @ jak na razie.

    Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, na długo wyjeżdżasz? Wypoczynek i relaks się przyda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Karolina2787 to,ze bierzesz antybiotyk wcale nie świadczy o tym,ze zaburza Ci sie cykle.wiec głowa do góry :-D znam wiele przypadków,gdzie podczas zażywania antybiotyku udało sie

    Mam nadzieję kochana, poza tym zakupię dziś testy owulacyjne i się w końcu przekonam czy w ogóle istnieje ta moja owu ;)

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela trzymam kciuki :)

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie wierze testom. Najlepiej iść na monitoring. Ale i on nie daje 100%

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela ja rownież :-)


    Karolina2787 powodzenia :-* ja tez juz na ten cykl zakupuje,bo jednak brakowało mi ich teraz :-D


    A i na mace sie skuszę,tyle o niej piszecie wspaniałości wiec nic tylko pic :-D

    Werni jak samopoczucie ? Nakręcasz sie juz i wyszukujesz objawów ,bo ja tak jak co miesiąc :-/ obiecałam sobie,ze w tym miesiącu nie będę tak robić,ale to silniejsze ode mnie ...

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni tak monitoring i testy to juz w ogóle super sprawa :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa i oby @ nie przyszła,a ile sie spóźnia ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni na początek sprawdzę bo jeszcze nigdy nie testowałam, kurczę aż wstyd :/ ale jakoś się nie pomyślało... Jeśli się sprawdzą super, jeśli nie pójdę w dalszą drogę :)

    Alexiaa będę informować :) a i maca także u mnie zawita niedługo ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jeszcze nie testowalam i nie raz myślałam by kupić ale jak czytam różne opinie ze pieniądze w błoto to nie chce kupować. I tak mniej więcej znam swój organizm i dzięki wykresowi wiem kiedy owulka. Przeważnie 15dc potwierdzona tez przez monit ale nie w tym cyklu. Samopoczucie takie sobie bo szaro buro chce się spać. Z objawów to tylko piersi bolą czasami.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie ciężko powiedzieć :/ co do wykresu zawsze wypada mi na 13dc aż czasem myśle 13 dla mnie pechowa chyba się okazuje ;) ale po obserwacji to niezbyt się zgadza by wypadała właśnie na ten dzień. Dlatego spróbuje a co tam.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbować zawsze można :) może kiedyś się i ja skuszę :)

    Karolina2787, Alexiaa lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze będzie raźniej :D

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak sie staraliśmy za pierwszym razem to tez nie używałam testów,tylko mierzenie tempki i chyba raz monit miałam.A teraz za namowa koleżanki juz od stycznia rok temu zaczęłam stosować i jestem bardzo zadowolona ,dokładniej niż podczas mierzenia tempki u mnie działają,bo tempka mi dopiero 2,3 dni po owu rosła a przed to nie zawsze spadek miałam :-/

    Werni wypróbuj na Allegro za grosze sa.aaa ja zawsze robiłam ok 14-15 h i wtedy wychodziły super

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ