X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 2 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, każda z Nas myślała że to pójdzie raz dwa wtedy kiedy będziemy chciały, niestety realia są troszkę inne ..

    Dea, na pewno będziesz troszkę spokojniejsza :) a wcześniej do Ginekologa nie ma co iść :)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie :)

    Gratuluje przyszłym mama :) <3

    Przepraszam za swoja nieobecność miałam natłok spraw, ale juz Was nadrobiłam i wracam :)

    Czy któraś z Was jest kosmetyczka? Badz ma wiedzę odnośnie sprzętów kosmetycznych itp?



    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea gratulacje:)

    Dea28 lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 Gratulacje :-D Karolina2787 Witaj w naszym gronie :-)

    Dea28 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila :-) a co potrzebujesz wiedzieć ? Ja kształciłam sie w kosmetologii,ale juz ładnych pare lat temu napisz może pomogę :-)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dzięki :) Dłuższa rozmowa Wysyłam zaproszenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 21:59

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok juz patrzę :-)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 lutego 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuję dziewczyny, uwierze jak zobacze. wczoraj byłam u mojego gina na NFZ i dał mi skierowanie na badania i powiedział, że widzimy się 22.02 na usg to wtedy wszystko już powinno być widać łącznie z serduszkiem. zejde na zawał do tego 22 lutego. a w ogóle mam pytanie- boli mnie gardło moge coś wziąść?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mnie boli gardło i wzięłam coldrex max grip w saszetkach do picia i jest lepiej.
    Dea pewnie ładny przyrost będzie a do 22 jest niedługo :) jak Twój zaaragowal ? :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    nie dziękuję dziewczyny, uwierze jak zobacze. wczoraj byłam u mojego gina na NFZ i dał mi skierowanie na badania i powiedział, że widzimy się 22.02 na usg to wtedy wszystko już powinno być widać łącznie z serduszkiem. zejde na zawał do tego 22 lutego. a w ogóle mam pytanie- boli mnie gardło moge coś wziąść?


    Syrop - Prenalen dla Kobiet w ciąży
    Tabletki do Ssania - nie wszystkie
    Wit. C ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 11:55

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Cześć Karolina2787 :), mam takie samo wrażenie, niestety to nie jest takie łatwe, nie wiem dlaczego. Staracie się naturalnie? My na razie tak - 8cs.

    Hej sosenka :)
    Tak staramy się naturalnie, jak do tej pory nie przejmowałam się aż tak bardzo. Badaliśmy się oboje ponad rok temu i było wszystko w porządku dlatego też próbujemy bez leczenia (jak na razie). Dziś wypada mi owulacja ;) więc może tym razem. Chociaż co do mojej owulacji to muszę się jej bardziej przyjrzeć, że tak powiem bo niepokoją mnie objawy typowe dla niej mam na myśli śluz i temp. bo nie są takie jak powinny hmm... poza tym lekkie bóle w dole brzucha tak jak co miesiąc na owulacje są czyli niby poprawnie, nie wiem co o tym myśleć. Jak to wygląda u Ciebie?

    sosenka lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenalen Gardło, pastylki do ssania :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten syrop prenatal- jest skuteczny :-) a do ssania całkowicie bezpieczne sa tabletki lub spray tantum verde no i wit C tak jak dziewczyny pisały :-)

    LillaMy lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ból gardła płuczę sobie takim płynem ziołowym Salviasept i działa fenomenalnie :) jak zaczyna mnie piec to płuczę na noc i rano nie boli więc dalej nie muszę tego robić..

    Teraz jestem już na zwolnieniu, więc spokojniejsza jestem, że wirusa żadnego tak łatwo nie złapię.
    A w razie co..mogę się wyleżeć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 11:05

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak cos zaczyna brać to najpierw sięgam po domowe sprawdzone sposoby później leki :)

    Wiecie jaki "cyrk" Moj M dostał wczoraj wezwanie na policje jako Świadek w sprawie pośrednictwa ubezp. Po rozmowie tel. dowiedział sie... Ze Pośrednictwo Ubezpieczeń oszukiwało swoich klientów ze maja za ich pośrednictwem wykupione OC. A tak naprawdę czesc ludzi nie miala To znaczy umowa podpisana w pośrednictwie kasa im dana i cala reszta formalności ale tylko u nich! Jakoś to wyszło I firma gothaer bo ona została oszukana wczeła sprawę przeciwko firmie pośrednictwa ubezpieczeniowe (dziwna nazwa nie pamiętam) Nasza składka raczej poszła, badz jej cześć bo dostaliśmy od firmy gothaer potwierdzenie ale i tak moj musi isc jako swiadek na policje. W dodatku w czasie gdy to OC bylo wazne sprzedaliśmy samochód. Ale na nowe auto OC wykupiłam juz sama :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila dobrze zrobiłaś :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzięłam witamine C i czekam

    beta z dziś 344

    mój hmmm pierw się trząsł, potem coś mówił że kredyt że to że tamto, że chyba nie z nim a potem mi zrobił taaaaaaką kolację żebym musiała to 3 dni jeść :D

    werni, sosenka, Edyzia lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe chyba był w szoku i nie wierzył. Teraz będzie cię ładnie karmił :) teraz mogę oficjalnie pogratulować :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787, ja przed rozpoczęciem starań się badałam i niby było wszystko ok. teraz 8cs, okres tuż tuż. Postanowiliśmy, że jak teraz nic nie wyjdzie to badamy się oboje. Mam nadzieję, że wszystko jest ok, i problem tkwi w najprostszych kwestiach, tj. stres, mało ruchu - mąż prowadzi swoją działalność i na nic nie ma czasu.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka
    Mój partner w dzień mojej owulacji tak się stresuje, że aż mi go szkoda tak się stara. Robiłaś może testy owulacyjne? Ja tak ostatnio się naczytałam, i postanowiłam że wypróbuje za miesiąc tak z czystej ciekawości po prostu ;) i czy jest ok. Być może za dużo myślimy o tym i dlatego nie wychodzi, tylko czy da się o tym zapomnieć, nie myśleć jak tak bardzo się tego pragnie...

‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ