X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, niestety beta 0,1. Okresu nadal brak i te wszystkie objawy. Słabo, zawroty głowy, mdłości, nawet 2razy wymioty. Jestem przerażona. W śr. idę do rodzinnej a w czw. do gina :/
    Oczywiście za Was Trzymam mocno kciuki :) <3

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, daj znać jak się czujesz i jutro napisz ile kresek na teście :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    Dziewczynki, niestety beta 0,1.
    szkoda :/

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa przykro mi:*
    Dziewczyny chorujące,dużo zdrowia Wam życzę:)

    sosenka lubi tę wiadomość

  • Szara Mysza Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Dołączam do rocznika 87` staraczek.

    Staramy się z mężem od dwóch i pół roku (a tak na poważnie 1,5), mam PCOS, hiperprolaktynemie. Od 4 lat biorę leki hamujące działanie przysadki i niby wszystko działa ale dzidziusia dalej nie mamy. W tym roku zmieniłam lekarza, dostałam nowe leki i mam się nie denerwować bo to źle działa na przysadkę... łatwo facetowi mówić. A tak na poważnie to od początku roku mam naprawdę kryzys i wytrzymać się ze mną nie da :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczko przykro mi, ale kolejny cykl nalezy do Ciebie:)) ja czuje sie fatalnie. Dostalam konnkreyne leki wiec chyba je przyjme. Wczoraj dostalam wieczorem juz plamienia wiec mysle, ze moge leki przyja . Zw mam do konca tygodnia wiec dobrze. Dzwonilam dzis do kliniki powiedziec, ze musimy w tym cyklu darowac sobie innseminacje z powodu choroby:(

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 21 marca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa przykro mi, mam nadzieje ze te wszystkie objawy to nic poważnego.


    Szara Mysza Witaj ;)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 21 marca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć SzaraMysza :)
    Kamila, dzięki. Też mam taką nadzieję. <3
    Aneta, co do kolejnego cyklu, chyba póki co damy sobie spokój do września. Mam umowę do końca sierpnia, więc chyba do starań wrócimy, jak dostanę przedłużenie.
    A może wcześniej samo wyjdzie ;)
    Teraz tylko martwią mnie objawy i nieciekawa Morfologia...
    Dziewczyny, trzymajcie kciuki, bo jutro dowiemy się, czy nasz Tobi będzie przedszkolakiem ;)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 21 marca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki:)

    Owieczqa lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 marca 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa, :( przykro mi. Teraz szybko leć do lekarza i rób badania, niech wszystko będzie ok. Ja wczoraj miałam bóle głowy, było mi niedobrze i sennie - od razu pomyślałam o Tobie. Przeziębienie bierze górę.

    Szara Mysza, witamy w naszym skromnym gronie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szara Mysza witaj:)
    U mnie leki chybba zaczynaj ciut dzialac bo przespalam ciagiem 4 godziny:) wow! Ale dostalam jakies dziwne tabletki i wczoraj zaraz po tak z pol h wymiotowalam. Ale nie wiem czy to przez nie kobkretnie czy bardziej przez to, ze przez caly dzien nic nie jadlam...tylko jablko... zarazcwezme to sie okaze:( leze pod kolderka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka uwazaj na te wirusy bo jakies zmutowane sa. Mnie tydzien meczy:((

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka, Aneta zdrowiejcie szybciutko!
    Ja nie mam żadnych objawów przeziębienia (niestety). Pierwszy raz w życiu czuję się jak 90-letnia babcia. Jestem na zwolnieniu. Dziś jakby lepiej się czuję, ale boję się, że znów opadnę z sił. Morfologia nieciekawa. No i te mdłości, wymioty :/ Piję elektrolity i czekam na wizytę.
    Swoją drogą miłoby było usłyszeć, że któraś cyknęła kropka ;) Czekam na ten moment i trzymam za Was kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 09:08

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa nie martw sie ,jak nie teraz to pozniej :-* dla mnie najgorsze było pierwsze pare razy jak sie nie udało,a teraz to mam to juz gdzieś...bo przestałam wierzyć,ze szybko sie uda zobaczyć kropeczke i lepiej mi sie tak żyje :-)
    Ja Liwie wożę teraz 2-3 razy w tyg do prywatnego bo niestety od stycznia nigdzie nie ma miejsc,zobaczymy czy od września sie dostanie

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szara mysza witaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 09:24

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 22 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, ale ja się wcale nie martwię brakiem ciąży. Jestem tylko przerażona, bo nigdy się tak źle nie czułam. Nawet w 1 ciąży. Leżę i na nic nie mam sił. Jestem bardzo szczupła a co zjem, to mi niedobrze. I jak tu przytyć?

    A co do przedszkoli... w tym roku masakra. Ja pracowałam 4lata w przedszkolu, siostra pracuje już 10lat, mam masę znajomości a i tak mi ciężko. Dyra powiedziała, że niczego nie może mi obiecać... Wyniki o 12 :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 22 marca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta popieram wirusy sa mega zmutowane, u mnie brak sił. Mam nadzieje ze do Świat wyzdrowieje.

    Miłego dnia :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 22 marca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam w domu PRZEDSZKOLAKA! Dostaliśmy się. Aż się lepiej poczułam na tę wieść :)

    Aaneta, Kamila ;), Ania-nowa, werni, Jagah lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :) dawno mnie nie było i musiałam trochę poczytać, żeby nadrobić zaległości, oj widzę, że dużo mnie ominęło, ale niestety problemy dały popalić i na forum czasu nie było :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka mam nadzieje, ze u z wszystko dobrze?

‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ