X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 marca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa to dobrze,ze sie nie martwisz :-D ja to przeżywałam bardzo pierwsze pare razy...
    Gratuluje,ze Tobiasz sie dostał :-) u nas dopiero w publicznym kwiecień ,maj wyniki ,ale tam gdzie mieszkam jest tylko 8 miejsc ,wiec jakoś specjalnie sie nie nastawiam ,ze sie dostanie .

    Witaj ponownie lunka87 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 19:54

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 marca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wszystko przeczytałam :)

    Aaneta dobrze nie dobrze grunt, że do przodu, może moja teściowa kiedyś zmądrzeje i nie będzie wypominać byłej mojego

    Dziś nie wytrzymałam i test zrobiłam, za wcześnie, ale nie mogłam wytrzymać już

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 marca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa to super,że się udało z przedszkolem:)

  • Szara Mysza Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrówka życzę :) U mnie w pracy dzisiaj było jak na oddziale zakaźnym, straszny sezon przeziębień. Ja się trzymam- tyle mam witamin od lekarza, że świecę w ciemności.

    Dziewczyny jak czytam to Wy tak często robicie testy ciążowe przed @? Nie wykańcza Was to nerwowo? Ja kilka razy spróbowałam ale po negatywnym teście było jeszcze gorzej bo się łudziłam, że jest błędny i tak powtarzałam kilka razy i ciągle wierzyłam, masakra. Teraz mam zasadę, że robię dopiero jak mi się @ spóźnia.

    Dzisiaj na kolacje było kakao i słodycze więc kolejny cykl bezowocny...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szara Mysza - test zrobiłam 3 dni przed spodziwaną @, i chyba w końcu mi dał jakąs nadzieję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szara Mysza wrote:
    Ja kilka razy spróbowałam ale po negatywnym teście było jeszcze gorzej bo się łudziłam, że jest błędny i tak powtarzałam kilka razy i ciągle wierzyłam, masakra. Teraz mam zasadę, że robię dopiero jak mi się @ spóźnia.
    też tak miałam :) testu nie zamierzam robić wcześniej niż w dniu @.
    U mnie temperatura potrafiła do samego końca dawać złudną nadzieję, być wysoko, tworząc piękny wykres..żeby @ mogła przyjść w swoim dniu :/
    Ciekawa jestem jak będzie tym razem...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć już sama nie wiem czy ta druga kreska jest czy tylko mnie się tak wydaje :(

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda będzie dobrze tym razem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87 chciałabym w to wierzyć... do wczoraj jeszcze wierzyłam, a po dzisiejszym spadku nie łudzę się... tak jest co cykl... wykres wygląda pięknie, pod koniec temperatura spada z hukiem, następnie rośnie przez 2-3 dni i przychodzi @ :/

    No ale może się pozytywnie zaskoczę...

    lunka87 lubi tę wiadomość

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 marca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 - mam nadzieję, że obie się pozytywnie zaskoczymy :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 marca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrówka życzę. Mnie też zaczyna gardło boleć to wzięłam coldrex max grip.

    Aneta postaw się mamie może da Ci spokój. Może jak trochę przestaniesz się z nią widzieć to wróci równowaga psychiczna.

    Ja zaczęłam od kilku dni nowy cykl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 marca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za życzenia zdrówkowe, ale niestety kurczę nie przechodzi. Dziś dodatkowo gardło boli -_-

    lunka87, ehhh te teściowe. Ale ja widzę tutaj, że coś widzisz na teście. Zdjęcie mogłaś wysłać. Czekam jak dzisiaj. Trzymam mocno kciuki!

    Szara Mysza, ja w pierwszych cyklach już chyba w 10dpo robiłam test ciążowy. To mnie tak załamywało, że później stwierdziłam, że robię dopiero jak mi się spóźnia. I raz tak się zdarzyło. Zrobiłam test, jedna kreska, a godzinę później okres i płacz.

    Magda87! Nie panikuj, widzę, że dzisiaj pięknie odbiło do góry <3 <3 <3

    werni, powodzenia w nowym cyklu!

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Magda87! Nie panikuj, widzę, że dzisiaj pięknie odbiło do góry <3 <3 <3
    :)
    Po spadku bywało u mnie że temperatura szła do góry i na wysokiej (jak na mnie) temperaturze dostawałam @... W sumie zastanawia mnie to nadal czemu tak było...
    Czekam z niecierpliwością na sobotę :)

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ ma zawitać w niedzielę.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 marca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ostatnio u mnie tak było. I kiedyś z raz tez tak miałam. Tez się zastanawiałam co się dzieje.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sosenka :*

    sosenka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Magda ostatnio u mnie tak było. I kiedyś z raz tez tak miałam. Tez się zastanawiałam co się dzieje.
    no właśnie to jest dziwne :/ Raz się ucieszyłam bo miałam w dniu @ 36,67 (a moja podstawowa temperatura to 36,00 - 36,17), szłam do pracy w podskokach, a w połowie zmiany mnie zalało :O Jakim cudem skoro przed @ temperatura spada? :/

    Dlatego studzę emocje i czekam czy @ przyjdzie czy nie, niezależnie jak ładny jest wykres...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 23 marca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda i Werni ja tez tak miałam pare razy,ze temp ładna i dopiero jak dostałam @ to zaczęła spadać.
    Lunka to czekamy za dobrymi wieściami :-D coś czuje,ze będzie zielono :-D
    Ja jadę dziś do gina po tabletki na prolaktynę ,może coś po nich ruszy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 11:13

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 23 marca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqu - gratuluję sukcesu i życzę Tobiaszowi samych pięknych dni w przedszkolu ;)

    Magda87- temperatura lubi oszukiwać, jestem podobnym gatunkiem- piękne wykresy, skoki i @ ;) Obiecałam sobie, że testy robię 13-14dpo, bo jeden dzień spóźnienia to czasem psikus organizmu, a zalamka wykancza psychicznie.

    U mnie poprawa pogody to dobrze nastraja do porządków ;) Poza tym luzuje się psychicznie przed zabiegiem, Mąż umila mi czas i skutecznie odrywa od myślenia. Teraz mamy akcję w domu, bo trzeba kupić auto ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 23 marca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87 masz foto testu? Albo idz na bete?

    werni super ze jesteś ;) powiedzenia w nowym cyklu :)

    Owieczqa jak po wizycie u lekarza rodzinnego?

    sosenka,Magda87 oby te świeta były pełne łez radości, mam nadzieje na wasze dwie kreseczki :)

    Jagah jakie autko planujecie kupić?

    Zaczynam wracać do żywych, grypa odpuszcza wiec pomału zaczynam szykować sie do świat..
    Miłego popołudnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 12:19

    sosenka, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ