X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    ciężko mi mierzyć zawsze o tej samej porze
    bez stałej pory mierzenia, prowadzenie wykresu nie ma sensu.
    Trzymam kciuki za ciążę :)
    sosenka wrote:
    To nie wiem dlaczego mam podwyższone TSH i wysokie przeciwciala o_O.
    może to dopiero początek "ataku" na tarczycę?
    U mnie usg wykazało co prawda subkliniczną niedoczynność, ale zdaniem endo moja tarczyca jest w bardzo dobrym stanie jak na niedoczynność i Hashimoto.

    sosenka lubi tę wiadomość

  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczka, trzymam kciuki! :) Aczkolwiek fakt, że musi być regularność, ja czasem nawet mierząc 30-60 minut później niż zwykle już miałam wyższą temperaturę.

    Kamila, fajne zakupy porobiłaś. Daj znać, co ciekawego wyczytasz w tych książkach ;)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro odbieram wyniki tarczycy i prolaktyny... zobaczymy jestem bardzo ciekawa.

    Kamila fajne zakupki hihi :-) czytaj teraz czytaj bo przy dziecku to Iuz tyle czasu nie będzie na książki :-D ja co zaczynam wieczorem czytać jak juz wszystko ogarnę w domu i przy małej to po 1 kartce zasypiam hihi :-P

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zmierzę o 6.30 :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 marca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenko :)

    Mieszanka na niepłodność Ojca Klimuszki nr1 ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego
    Wszystko po 50 gr.:

    Szyszka chmielu
    ziele przywrotnika
    ziele krwawnika
    liść ruty
    ziele nostrzyka żółtego
    kwiat lawendy
    kłącze tataraku
    kwiat nagietka
    owoc róży
    Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkiem.
    Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie, porcja to cały wymieszany zestaw ziół


    PS.
    Musze jeszcze doczytac o tej mieszance, czy nadaje sie dla osob po laparo, ale wydaje mi sie, ze profilaktycznie mozna sprbowac, rozrusza i przygotuje jajniki do staran, a dodatkowo dziala antyzapalnie :)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 18 marca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, o jeju co za wielka mieszanka, wiekszości składników nie znam. Orientujesz się czy można gdzieś kupić gotową w sklepach zielarskich? Jestem ciekawa.

    Magda87, w kwietniu idę do endokrynolog, zobaczymy co powie. Ale lek na zbicie TSH już biorę. Pewnie zrobie jeszcze raz wyniki przed wizytą, tylko nie wiem czy wystarczy tylko TSH, FT3 I FT4, czy przeciwciała też mam powtarzać. Te ceny mnie odstraszają, bo za komplet ponad 200 zł. Już nie chce liczyć ile się na to wszystko wydaję. Ale wiadomo, zajście zdrowo w ciążę najważniejsze :)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka - myślę, że w sieci mogłabyś kupić gotową mieszankę, ale o wiele taniej wyjdzie osobny zakup i samodzielne przygotowanie, po prostu wtedy wiesz, co pijesz ;) Mnie w tym opisie zastanawia fakt, że zaparzam jedną szklankę, a pije trzy razy dziennie :D Mąż się śmieje, ze będę parzyć to w kolorywych miskach, żeby nie zwariować i niczego nie pomylić ;) Po tych ziołach wieeeele kobiet zaszło w pierwszych trzech cyklach także do picia, na zdrowie i z wiarą w sukces <3

    Doczytalam, że przeciwciała miałaś podwyższone, masz leki to tym bardziej sprawdź czy coś się zmieniło, na plus dla Ciebie, of kors ;)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 18 marca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)

    Co tam u Was słychać, nie jestem w stanie nadrobić te X stron od ostatniego postu ! :D
    Cofnęłam się o jedną :D Kamila jak tam bardzo Ci się nudzi to zapraszam do Mnie :D
    Fifi skutecznie czas Ci zajmie ! :D

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 18 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Kolejny cykl na straty,ile jeszcze?:(;(

    Tych cykli jeszcze kilka może się pojawić, ale nie załamuj się i głowa do góry ;)
    Przy staraniach nie myśl tylko o dziecku, jest jeszcze mąż czerp przyjemności ze zbliżenia i korzystaj z czasu kiedy jesteście Tylko TY i On :)

    Gdy pojawi się dzieciątko wszystko się zmieni, nie mówię że na gorsze bo dziecko to skarb :) tylko z czasem zaczniesz tęsknić za chwilami kiedy byliście tylko we dwoje ;)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj LillaMy :-D jak sie czujesz? Masz czas przy małym,zeby trochę odpocząć i sie zrelaksować ? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 12:41

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Działam z budzikiem. Oczywiście macie rację - prowadzenie wykresu nie ma sensu, gdy mierzę temp. o różnych porach. Dziś temp. 37.00, mierzona o 6.30. 29dc okresu brak. Jutro zmierzę o tej samej porze. Oby się udało.

    Alexiaa, widzę, że podobają nam się te same imiona :)

    Dziewczyny, piękne macie te mierniki życia dziecka. Są one dostępne w jakimś innym pakiecie, czy jak to działa?

    Pozdrawiam wszystkie staraczki i mamuśki.

    Magda87 lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa - trzymam kciuki za Kropka ;) A suwaczki wieku dzieci sa na innych stronach, korzystam z: http://lilypie.com/ - bo one sa takie maluskie i po prostu slodkie <3

    sosenka - mam prosbe, jakbys doczytala cos interesujace o tej mieszance antyzrostowej - to daj cynka. Poki co, znalazlam wiekszosc kobiet stosujacych te ziola PRZED laparo, a poniewaz lada chwila, obie bedziemy PO zabiegu to tym bardziej musze rozwiac watpliwosci, czy beda w porzadku ;)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy Fajnie ze sie odezwałaś ;) Nudzić mi sie nie nudzi. Książki lubie czytać, a teraz mam nadzieje ze skutecznie odgonią ciagle mysli nie zawsze pozytywne. Jak bym miala prawko to bym Cie chętnie odwiedziła.


    Jagah ciekawa mieszkanka ziół, pij testuj i zdaj relacje :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Jagah! Mam swój suwaczek dzięki Tobie ;)

    Jagah lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Witaj LillaMy :-D jak sie czujesz? Masz czas przy małym,zeby trochę odpocząć i sie zrelaksować ? :-)

    Czuję się ospała i zmęczona troszkę nie dożycia może to też za sprawą pogody ?
    Ogólnie ciążę znoszę dobrze, gorzej z przewijaniem mojego obsranego dziecka to jest porażka myjąc Go pod kranem dodaje swoje do wody :/

    Niestety ale nie ma zbytnio czasu, jak idzie spać kładę się z Nim tylko że zanim ja zdążę zasnąć to On się już budzi :D

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    LillaMy Fajnie ze sie odezwałaś ;) Nudzić mi sie nie nudzi. Książki lubie czytać, a teraz mam nadzieje ze skutecznie odgonią ciagle mysli nie zawsze pozytywne. Jak bym miala prawko to bym Cie chętnie odwiedziła.

    Kamila to idź robić prawko :D w tych czasach bez prawka to jak bez ręki ;)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    Dziś temp. 37.00, mierzona o 6.30. 29dc okresu brak. Jutro zmierzę o tej samej porze. Oby się udało.
    Trzymam kciuki za dobre wieści! :)

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa ja juz mam następne typy i to pare,jak sie kiedyś uda to cieżko będzie sie zdecydować ;-) Tobiasz też ślicznie :-D

    LillaMy no nie jest lekko ,ale pózniej dzieciaczki razem beda sie bawić i przyjaźnić ,a Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie :-) teraz sie przemęczysz a pózniej juz z górki :-)



    Dziewczyny poradźcie proszę odebrałam wyniki tarczyce mam 1.630 ,czyli w miarę ok ,chociaż przy staraniach najlepiej do 1,5 wynik,przeciwciała ok. Ale prolaktyna wyszła mi wysoka 48,7 a norma jest do 23,3 !!! I co mam teraz zrobić ?jutro bede dzwonić do mojego gin,ale boje sie,ze znów będzie kazał przerwać starania :-/

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia - dziś wyczytalam, że na obniżenie prolaktyny jest dobra szałwia, 2x dziennie szklaneczke przez 2 tygodnie, potem przerwa 2tyg ;) Nie przerywajcie starań, jeśli dostaniesz leki to prolaktyna szybko spadnie, trzymam kciuki za udaną wizytę u gina :) Tsh ładne, chociaż z doświadczenia wiem, że warto robić również ft3, ft4 żeby mieć pełny obraz :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, powinnaś dostać tabletki na zbicie prolaktyny ;)
    Może tutaj tkwi problem że jest Ona za wysoka i ciąży nie ma ponieważ blokuje organizm ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2016, 09:28

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ