X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 marca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny cykl na straty,ile jeszcze?:(;(

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 15 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Weekend mnie wciagnal, byly rodzinne porzadki, a w poniedzialek pojechalismy do Safari Parku, bylo cudownie :D Zrobilismy rajd samochodem, a dzikie zwierzeta przechadzaly sie obok, a zyrafy wkladaly nam glowe i jezyk az do srodka auta, normalnie czad :D Wieczorem mialam zjazd totalny, moja endo-menda skutecznie o sobie przypomniala, dzieki temu przypuszczam, ze @ lada dzien :/

    Powroce jeszcze do tematu tesciowej ;) Swoja nazwalam Nietoperzem, bo skutecznie upijala mi krew przez poczatkowe lata zwiazku, malzenstwa. Dopiero teraz, jak dziecko skonczylo 3 lata i swobodnie sie komunikuje - Nietoperzowa chyba docenila moje mozliwosci wychowawcze, i odpuscila sobie. Czasem walnie jeszcze glupim tekstem, ale zazwyczaj dostaje rownie sympatyczna riposte :D Pytania o dziecko splawiam, doslownie mowiac - ze akcja w sypialni to nasza sprawa :) Maz popiera, moze dlatego czuje sie duzo pewniej w takich sytuacjach.

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 15 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie forumowiczki w moim wieku :),
    dopiero przed chwilą do Was dołączyłam. U nas to drugi cykl starań. 26dc, test negatywny i to okropne czekanie......, bo wiem, że na testowanie wcześnie.
    Miło poznać inne czekające i starające się, jak ja :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 15 marca 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Weekend mnie wciagnal, byly rodzinne porzadki, a w poniedzialek pojechalismy do Safari Parku, bylo cudownie :D Zrobilismy rajd samochodem, a dzikie zwierzeta przechadzaly sie obok, a zyrafy wkladaly nam glowe i jezyk az do srodka auta, normalnie czad :D Wieczorem mialam zjazd totalny, moja endo-menda skutecznie o sobie przypomniala, dzieki temu przypuszczam, ze @ lada dzien :/

    Powroce jeszcze do tematu tesciowej ;) Swoja nazwalam Nietoperzem, bo skutecznie upijala mi krew przez poczatkowe lata zwiazku, malzenstwa. Dopiero teraz, jak dziecko skonczylo 3 lata i swobodnie sie komunikuje - Nietoperzowa chyba docenila moje mozliwosci wychowawcze, i odpuscila sobie. Czasem walnie jeszcze glupim tekstem, ale zazwyczaj dostaje rownie sympatyczna riposte :D Pytania o dziecko splawiam, doslownie mowiac - ze akcja w sypialni to nasza sprawa :) Maz popiera, moze dlatego czuje sie duzo pewniej w takich sytuacjach.


    Jagah, jakbym czytała o sobie i swoich kontaktach z teściową. Nasz synek ma 2,5 roku i od niedawna jest "normalnie" między nami. Też odnoszę wrażenie, że zrozumiała w końcu, że sobie radzimy. Zaczęła to doceniać.

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, dziewczyny, jak tak Was czytam to mocniej doceniam moją teściową, kontakty są ok, nie ma wtracania czy narzucania swojego zdania, nawet, jesli jest odmienne od naszego... Normalnie chyba kwiaty jej kupię ;) hehe.

    Owieczqa, witaj :) powodzenia przy testowaniu! U mnie dzis 23dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 06:38

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 16 marca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Owieczqu :)

    Anetttt - dobra teściowa to skarb, mój Mąż często wychwala moją mamę, bo ona nigdy nie przytakuje mi we wszystkim, tylko zawsze szuka pozytywów dla obu stron ;) No i zawsze ma zimne piwko w lodowce, także pełen męski zachwyt ;)

    U mnie już plamienie, na pewno dzięki atakowi w poniedziałek, szkoda gadać. Dobrze, ze zrobią mi laparoskopie i będę mieć spokój z takimi bólami i atrakcjami :/

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 16 marca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa trzymaj się, na wszystkie kiedyś przyjdzie czas, trzeba być cierpliwym :)

    Jagah, chyba też się muszę nauczyć odszczekiwać do teściowej haha.

    Owieczqa, witaj :D, póki @ nie ma co się załamywać :)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 16 marca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa, uda sie musi! U mnie 8dc @ jeszcze nie odpuszcza wrr!

    Owieczqa witaj, fajnie ze do nas dołączyłaś :)

    Jagah super wypad miałaś ;) moja teściowa i rodzinka męża bezie sie wpierniczać chyba zawsze, stwierdziłam to to ich hobby! Ale nie zrozumiem nigdy jak można czerpać satysfakcje z robienia przykrości najbliższym. Ale dużo ludzi cierpi na ta dolegliwość :D niestety...
    Jagah kiedy masz miec laparoskopie?

    _Anetttt_ kup kwiaty i czekoladki, zazdroszczę :) :D


    Miłego dnia, niech to słoneczko dzisiaj nałaje nas pozytywna energia :) :*


    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • _Anetttt_ Koleżanka
    Postów: 45 14

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, moja też zawsze ma zimne piwko dla zięcia hehehe :D z drugiej strony moi teściowie zwykle mają dla mnie wino przy okazji jakichś imprez, bo ja niezbyt wódkowa jestem ;)

    Fakt, słoneczko dziś piękne, od razu się więcej chce :D ja się staram jak najwięcej leżeć i wyganiać chorobę, ale okropnie mnie już to nudzi, więc co i rusz wstaję i coś działam w mieszkaniu, tu sprzątnę, tu ułożę... Swoją drogą zasmakowałam dziś w syropie z cebuli :P :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj owieczka, lekarz potwierdzil wczoraj ze wyniki dobre. Podchodzimy do inseminacji w kwietniu. Musze tylko wyzdrowiec bo zlapal mnie okropny wirus:(
    Jesli chodzi o tesciowr...to moja jest w miare ok. Nie dokucza, nie wtraca sie wiec to mi wystarczy...ale za to moja mama jest okropna. Tylko krytykuje, obraza sie, nie wspiera...wrecz przeciwnie. Wczoraj mi powiedziala, ze nie podejde do ins.bo chora jestem, ze do niczego sie nie nadajje. Wymaga zebymm codzienniw u niej byla itp... psychicznie mnie niszczy.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wspołczuje Ci, ale jesteś silna kobieta dasz rade! Wierze ze uda Ci sie :) na wirus polecam herbate z imbirem, cytrusami, cynamonem wczesnej pisałam o niej. Jest przeciw zapalna i naturalna :) mnie zawsze pomaga.

    Doszło do mnie wielkie zamówienie z apteki :)
    Kupilam m.in sumplement diety Omega 3-6-9 w tabletkach jest w nim olej z ryb, olej lniany i olej z ogórecznika, przetestuje mam nadzieje ze będzie wart łykania.
    Dobrej jakości witaminy dla mężczyzn i kobiet i inne sumplement diety.
    Ten zel lubrykant. Pije siemie lniane i jak skończę plamic, a długo sie to ciagnie 9dc! zacznę obserwować sluz i robic testy owu.

    Do wtorku powinnam dostać zamówienie z księgarni, m.in kupiłam "Jak się robi dzieci. Trzymiesięczny skuteczny program wspomagania płodności" i "W łóżku z teściową. Jak dogadać się w rodzinie?"
    Moze dowiem sie cos ciekawego :D Plus 3 inne muszę sie czymś zając bo te cykle za bardzo mi sie dłuza!

    Miłego dnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 12:00

    _Anetttt_ lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kamila, musze tylko imbir kupic i bede pila:)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta - szybkiego powrotu do zdrowia, i oby inseminacja się udała :)

    Kamila - Laparoskopie mam 31.03 także obecny cykl odpadnie. No, wczoraj miałam kolejny atak boleści, dziś doszedł @ - nie mogę się doczekać usunięcia tej mendy z organizmu! Zaraz po leczeniu zacznę pić zioła antyzrostowe i zrobię wszystko, by najpierw zaciazyc ;) a potem trzymać endometrioze w ryzach :)

    Żal mi teraz swojego dziecka, zamiast spacerować to jestem zmuszona do siedzenia w domu, a ona już się nudzi, kombinuje, etc. Byle przetrwać jeszcze ten krótki czas..

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za każde powitanie z osobna!
    Ja dziś mam 28dc temperatura dziś znów wyższa 37,4. @ powinna pojawić się jutro, oby nie nadeszła.... Trzymajcie kciuki.

    Wszystkim chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Wiosna dziś za oknem, choć wcale za ciepło nie jest (przynajmniej w Gorzowie Wielkopolskim).
    Buziaki

    _Anetttt_ lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqu - jak możesz to udostepnik wykres :) trzymam kciuki za owocne testowanko ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila:
    "W łóżku z teściową", genialny tytuł ;) :D

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/695b9bb6bb4265b78d5b911cc97c3334

    Dziewczyny, sama nie wiem, która forma udostępnienia jest najlepsza, więc udostępniam link.
    Za wiele tam nie ma, bo późno do Was dołączyłam.

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    Za wiele tam nie ma, bo późno do Was dołączyłam.
    a czemu mierzysz o tak różnych porach?
    Liczy się pierwsza temperatura po przebudzeniu, najlepiej zmierzona do 7:30 po 6 h śnie.
    Temperatury w ciągu dnia nie są wiarygodne, ponieważ zbyt wiele czynników na nie wpłynie, a do tego nie da się ich u ciebie porównać, bo są o różnych porach mierzone...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 14:44

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaję sobie z tego sprawę, ale pracuję w szkole i ciężko mi mierzyć zawsze o tej samej porze, ostatnio rano (jak idę do szkoły na później) nie mogę się obudzić i śpię do 11. Ale w poprzednim cyklu też tak mierzyłam i 4dni przed @ już miałam ok 36.7 i z każdym dniem niżej i niżej, nawet wieczorem.

    Póki co nie obserwuję się jeszcze tak dokładnie, bo poza spr. tej temp. nie robię niczego w kierunku obseracji. Pewnie jak nie wyjdzie tym razem, to w przyszłym mies. zacznę obserwacje na dobre, według zasad - z budzikiem ;) Co prawda dziwi mnie to, że od ovulacji mam cały czas taki biały czysty śluz. Bez wkładki nie wychodzę z domu. Dwa dni temu był taki grudkowaty. Tak było przy pierwszej ciąży, acz zdaję sobie sprawę z tego, że może to być po prostu "inny" cykl. Hormony różnie się zachowują i rzadko kiedy mam identyczne objawy miesiąc w miesiąc przez @. Zobaczymy. Oby to nie były objawy urojone :D

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 17 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa trzymam kciuki!

    Jagah, prosze daj znac jakie to zioła anyzrostkwe? Sa nieszkodliwe dla starających? Mi w lutym usunęli początkowe ogniska endometriozy. Życzę Ci dobrych snów podczas zabiegu :)

    Kamila, ha ha piękny tytuł o tej teściowej. Daj znac czy cos ciekawego wyczytałas o robieniu dzieci :)

    Ja wczoraj byłam na usg tarczycy i kompletnie zgłupiałam. Wszystko z nią ok. To nie wiem dlaczego mam podwyższone TSH i wysokie przeciwciala o_O. Poza tym jestem przeziębiona i jak sie poruszam to mam bole miesiączkowe, mimo ze jestem na początku drugiej połowy cyklu :(

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ