X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Ja nigdy nia miałam przed i 4dni to troche duzo, dlatego pytam bo zgłupialam :) :D
    faktycznie długo... jak będziesz u ginekologa to mu wspomnij o tym.

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila- 4 dni to długo, nie widzę wykresu, a temp moglaby wskazać czy progesteron potrzebuje wsparcia :) Miło ze strony stomatologa :) to właśnie sprawia, że ludzie nabierają zaufania do lekarzy, zwłaszcza dentystów ;)

    U mnie wielkie oczekiwania na @ i jednocześnie wizyte u lekarza ;) Rany mnie swedza to dobrze, skóra się ładnie goi :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila powodzenia w nowym cyklu :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierze temperatury, jedynie sluz i testy owulacjne takze moj wykres nic by nie pokazał. Jak @ sie pojawi tak jak powinna zaczne odliczanie najpierw badania ktore uzgodniłam telefonicznie z ginem później monitoring owulacji i omówienie calej reszty, najprawdopodobniej około 22dc zrobię progesteron bo teraz wg gina teraz nie ma sensu.
    Wydaje mi sie ze tak długie plamienia moga oznaczac jak piszecie problem z progesteronem.

    Jagah super ze wszystko idzie ku dobremu :) Kiedy masz wizyte u gina?

    werni dziękuje, przyda sie :*


    Wiecie moze co z reszta dziewczyn?
    Szara Mysza, Ania-nowa, Sosenka, Aaneta,_Anetttt_,daktylek...jesli kogos pominęłam to przepraszam, co u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 19:18

    werni lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, moge dołączyć?
    Staramy sie z mężem o rodzenstwo dla naszej 5-cio latki od lipca 2015. Najpierw ciąża biochemiczna, potem udało się ale w 13 tyg ciąży serduszko naszego amleństwa przestało bić...To co potem juz ominę bo to traumatyczne wspomnienia, ale od tego czasu borykam się z problemami zdrowtnymi, ciagle cos mi dolega, przez 4 miesiące czekałam na diagnoze co z moim endometrium, bo obraz byl podejrzany, właśnie dowiedzialam się ze jest ok, ale na kontroli u innego gin padło podejrzenie polipa endometrialnego...czekam teraz na @ i znów kontrol.. Zaliczyłam już także usg jamy brzusznej-podejrzenie kamienia (miałam kilka lat temu w moczowodzie i teraz co roku kontrole), usg tarczycy - mała pojemność 6 ml, ale wszelkie parametry (tsh, ft3. ft4 i antyTpo Tg w porzadku). Biorę żelazo i wit.b12 bo miałam niedobór. Czekam na wizytę u onkologa (mam guzka w piersi ktorego muszę kontrolowac) i aż na samą myśl to mi niedobrze ze strachu... Mimo, że jestem pełna obaw to chciałabym znów starc się o maleństwo, no ale z przyczyn-moich- zdrowotnych narazie nie możemy....Nie mierzę już temp ani sluzu-przed lipcem ubiegłego roku robiłam to przez ponad 7 ms, ale odpuściłam po #- nie mam do tego głowy...
    No to się przedstawiłam... :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 21:05

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka - witaj :) sporo sie tego nazbieralo u Ciebie, ale skoro podejmujesz kolejne staranie to znaczy, ze haslo: co Cie nie zabije to Cie wzmocni - jest calkiem sluszne ;)

    Kamila - sluz i testy owulacyjne to juz COS ;) jak wpiszesz wszystkie odczucia plus te dwa sposoby rozpoznania plodnosci to OF wyznaczy Ci wykres, przerywana linia, ale jednak ;) Monitoring owulacji to jest cud, miod i malina - bedzie git :D

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka Witaj, rozgość sie ;) Mam nadzieje ze juz wszytko bedzie dobrze :) zgadzam sie z Jagah.

    Jagah narazie dalej czekam az plamienie ustanie i @ sie rozkręci, dzis mam skurcze moze jutro juz bedzie...i znow czekanie, liczenie itp, itd ...:(

    A jak Ty sie czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2016, 19:36

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko dobrze, tez czekam na @ ;) A wizyta 12 kwietnia. W tym miesiacu czekam na kazdy wtorek, tak sie harmonogram zajec ulozyl: najpierw ginekolog, kontrola lekarza firmowego i dermatolog, co tydzien jakies newsy :D
    A w maju na urlop do PL, odliczam dni :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dawno nie pisalam. Co u mnie? prawdopodobnie cykl bezowulacyjny,wiec na nic nie licze. @ powinna byc niedługo i zaczaczne 9 cykl.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj poznym wieczorem @ sie rozkrecila Wreszcie :D
    Ania-nowa skad wiesz ze cykl bezowulacyjny? Ja bede szla 13dc do gina niech spojrzy co sie tam dzieje jutro jade tez na badania krwi.

    Jagah ja w maju tez planuje urlopik :) ale jeszcze nie wiem gdzie :D :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam testy owulacyjne i same negatywy. Jeden"prawie" był pozytywny,ale na nastepny dzien juz byla ledwo widoczna kreska.

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej jestem :) i śle wiruski

    Kamila ;), Owieczqa lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 Witaj, juz 13tc jak to szybko leci, Jak cie czujesz? mialas badania prenatalne?

    Ania-nowa, a moze wadliwy test? albo to "prawie" to byla owulka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 19:10

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może,zobaczymy..

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez 7 ms mierzylam temp i śluz, potem doszly tez testy owulacyjne i powiem wam, ze nie zawsze wychodzily mi pozytywne, ba nawet w tym cyklu w ktorym zaszlam w ciąże nie wyszly mi pozytywne, a jednak jajeczko sie zaplodnilo :) szkoda, że trwalo to tylko 13 tyg..ale tego juz nie zmienię... :(

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mikka :-) przytulam,wiem co czujesz :-(

    Kamila dobrze,ze @ wresZcie sie rozkręciła, zaczęłaś nowy cykl ,kolejna owulka i może to będzie ten szczęśliwy :-)

    Dea dziękujemy za wiruski :-) przydają nam sie tu baaardzo :-)
    Ania-nowa nieraz udaje sie w najmniej spodziewanym momencie :-)

    Ja tez czekam na @ dziś 25 dc i chce juz zacząć nowy cykl...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • KAJKA177 Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołaczam do Was, w tym miesiącu zaczynamy starania o pierwszą fasolkę;)

    Owieczqa, Jagah lubią tę wiadomość

    Kajka
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj KAJKA! Trzymam kciuki za Twoje starania :)

    Dea, oby tylko takie wiruski nas zarażały :D

    Dziewczynki, ja leżę w wannie i się relaksuje :) Podoba mi się ten cykl, bo się wyluzowałam, jakoś na nic się nie nastawiłam i cieszę się sexem :P
    Wiosna nadeszła, więc mocno trzymam kciukasy za nas wszystkie <3 :*

    Alexia, a ten cykl? To dopiero 25d, wszystko się może zdarzyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 11:57

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj KAJKA177 fajnie ze dołączyłaś ;)

    Dzis zrobiłam prolaktynę, fsh, tsh, ft4, ft3 i glukoze. Specjalnie maż mnie zawoził miasto obok bo ponoć najlepiej zrobic w 3dc te badania. Ale podziwiam go ze miał sile po nooce i wypadku w pracy. Wyniki w poniedziałek oby wyszly pozytywnie.

    Miłego weekendu laseczki ;)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa to idziemy równo u mnie 26dc.A powiem Wam że dzisiaj spędziłam czas z 3 ciezarnymi,licze ze nabralam wiruskow.

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ