X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah powodzenia na zabiegu ,trzymam kciuki :-)
    Jak zdrówko córci ?

    Ja tez pomyśle o tym żelu od nowego cyklu,dziś mam 15dc i chyba juz po owu,śluz juz niepłodny rano miałam pozytywny test owu,pierwsza była mocniejsza od drugiej,wczoraj jeszcze tak nie było wieczorem.Rano po 6 zdążyłam męża wymęczyć :-D hihi ,tylko ten śluz mnie zastanawia czemu go tak mało,a kiedyś to aż sie lało ...hmm

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Dzwonili ze szpitala, w czwartek na 7:30 do badań, o 10-zabieg ;)
    Powodzenia! :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87 wrote:
    Dziewczyny stosowała któraś conceive plus ???
    ja stosuję :) jest bardzo pomocny przy <3 po owulacji gdy panuje susza :P

    Alexiaa, lunka87 lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila i Magda a żel gdzie zamawialyscie :-) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 11:09

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia - ja zamawiałam żel na sklepstarania - zamówiłam we wtorek wieczorem, dziś rano już był :) w weekend próbujemy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia ja zamawiałam na allegro :-)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam razem z innymi produktami w aptece internetowej, ceny sa niższe niz w aptece i wysyłka szybka ;) http://www.aptekagemini.pl/, link z żelem ;) http://www.aptekagemini.pl/search?st_search%5Bsearch%5D=conceive+plus&st_search%5Band_search%5D=1&st_search%5Bdetail%5D=

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za tak wiele przydatnych źródeł :-D czekam do @ i zamawiam :-) to próbujcie próbujcie i fasolkujcie ,jak Wam wszystkim teraz sie uda dzięki żelowi to chyba 2opakowania zamowie :-P

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia to na dwa opakowania to może jakas promocja bedzie. Na sklepstarania.pl gdzie zamawialam jest promocja na ten w większym opakowaniu :)

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 31 marca 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) Wróciłam do mojej mega absorbującej pracy i zaginęłam w akcji. Ja zaczęłam nowy cykl. @ przyszła sama, choć gin mówił bym i tak wzięła Duphaston, by uregulować @. Sama nie wiem, czy będziemy w tym miesiącu nadal starać się o maleństwo, czy zaczekamy do września (wtedy powinnam dostać kolejną umowę). Tak czy siak u nas teraz bez spiny :) A co u Was? Jak po świętach? Ciekawe jak tam Jagah <3

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki lunka87 sprawdzę tam :-)
    No wlasnie ciekawe jak tam Jagah ? :-)

    Owieczqa powiem Ci,ze ja juz tez powoli odpuszczam,bo juz jestem bardzo zmęczona tymi staraniami-psychicznie ,za długo
    To sie juz ciągnie od stycznia 2015 :-/ juz nawet nie mam nadziei,ze sie uda,a córcia tak
    Chce siostrzyczkę,jedna ma,ale w niebie :-( tak bym chciała zeby nie była sama i miała sie z kim bawić :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 11:10

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia zaciazysz zobaczysz :) jak my wszystkie.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzieki za kciuki i mysli <3 Robie kopiuj-wklej z notatek :)


    Dzien zabiegu - laparoskopia + HSG

    Rano wstawilam sie do szpitala, gdzie mialam podpisane lozko, przygotowana pizamke i kubeczek pelny magicznych tabletek (przeciwbolowe, uspokajajace). Slabo posluguje sie jezykiem holenderskim, dlatego lekarze zezwolili, aby Maz towarzyszyl mi az do zasniecia na sali operacyjnej. Anestezjolog powiedzial 'slodkich snow', i obudzilam sie prawie 3h pozniej.
    Po operacji, podano mi kroplowki wzmacniajace, ze wzgledu na przedluzenie sie zabiegu i niska wage ciala. Musialam szybko sie zregenerowac, mila pielegniarka przyniosla dla mnie poczestunek, czyli krakersy, slodki piernik i ciepla herbata (pychotka!)

    I teraz najwazniejsze - po 2h - mialam spotkanie z lekarzem - jajowody sa drozne, torbiel zostala usunieta, byla skomplikowanie zrosnieta z jajnikiem, ale Doktor sam byl z siebie zadowolony, ze udalo sie wszystko odciac bez szkody dla prawego jajnika. Niestety, endometrioza jest bardzo zaawansowana (nie okreslil stopnia), a zabieg przedluzyli, zeby usunac i wypalic jak najwiecej tych najwiekszych stanow zapalnych. Dodal rowniez, ze jajniki pokryte sa brazowym sluzem i sa obnizone, co tez utrudnialo zajscie w ciaze. Na wizycie kontrolnej przedstawi mi plan leczenia, gdyz sklania sie do zastosowania zastrzykow, ktore pozwola jeszcze dokladniej oczyscic jajniki i usunac reszte ognisk endo..

    Mialam rowniez probe chodzenia, ktora zdalam i dzieki temu wypisali mnie do domu w dniu zabiegu. Poza tym, dostalam rowniez zimnego loda do zjedzenia, zeby cukier mi podskoczyl i duzo slow otuchy i powodzenia od personelu :)

    Dzien po zabiegu:

    Czuje sie bardzo dobrze, chodze duzo i jednoczesnie robie czeste przerwy na odpoczynek. Najbardziej dokucza mi rana w pepku. Dwie pozostale rany sa mniej wrazliwe. Szwy sa rozpuszczalne. Co ciekawe, po zabiegu bola mnie ramiona - a pielegniarka w szpitalu wytlumaczyla, ze nerwy w okolicach pepka koncza sie w gornej partii klatki, stad taki ucisk i dyskomfort.

    Nie jestem w zadnym przypadku przekonana do podjecia kuracji hormonalnej, tzw. sztucznej menopauzy. Lekarz wspomnial o kuracji 3-6 miesiecy, w zaleznosci jak organizm szybko zareaguje na wydalanie tych brazowych brudow z jajnikow. Wizyte mam 12 kwietnia, wtedy bedziemy obgadywac szczegoly. Boje sie hormonow, tych psychicznych zjazdow i tycia. Ale jeszcze bardziej przeraza mnie szybki nawrot choroby i kolejne nieudane proby zaciazenia, takze jestem troche w rozterce.

    Mimo wszystko, jestem zadowolona z zabiegu, z obslugi oraz jakosci. Dziekuje lekarzom i calemu personelowi za dobra i fachowa robote. Dla mojego Meza nalezy sie zloty medal, za bycie przy mnie i pomaganie, za caloksztalt <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah super wieści! :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze jesteś zadowolona z zabiegu i że mąż Ci pomagał. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, rewelacja, będzie dobrze. Całe szczęście, że nie musisz się leczyć w PL. Przykro mi to pisać, ale taka jest prawda.

    Alexia, ja też chyba najbardziej pragnę maleństwa, ze względu na Tobisia. Z Tobiaszem cyknęła w 1cyklu. Teraz tylko 2 cykle próbowaliśmy i okazało się, że bakterie pokrzyżowały nam plany. Wiem, że łatwo mi mówić, bo staracie się znacznie dłużej, ale mamy jeszcze małe dzieci i młode babeczki z nas :) Jeszcze damy radę! Mimo wszystko zegar biologiczny jest po naszej stronie <3 :*

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni dzięki :-* tak masz racje wszystkie zaciążymy,przecież nie może byc inaczej :-D
    Jagah super,ze taka miałaś opiekę profesjonalna ,w Polsce niestety nie zawsze tak jest :-/ to dochodz szybko do siebie Kochana i zaczynajcie staranka ,po zabiegu to na pewno szybko zaskoczysz :-D

    Owieczqa Ty szczęściaro w pierwszym cyklu jej jak ja zazdroszczę ,jak komuś za 1razem sie udaje :-D
    My o pierwsza ciąże rok sie staraliśmy tez długo,ale teraz to juz przesada ...:-/ myslalam,ze z drugim łatwiej pójdzie ,a tak ogólnie to wszystko u mnie ok tylko teraz ta prolaktyna wyszła może to jest przeszkoda ...
    Tak masz racje zegar biologiczny jest jak najbardziej po naszej stronie :-)

    Owieczqa, werni lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogah super!:)

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, na pewno ok, bo przecież jedna ciąża już za Tobą ;)
    Ja sama nie wiem, jak to będzie w tym cyklu. Niech się dzieje samo. Robota przyjemna, więc zobaczymy :D

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah - widze że bardzo dobre wieści:)

    Dziewczyny ja coś tracę nadzieję:( , sama nie wiem co robić. Staramy się i nic na razie a tu byc może perspektywa zmiany pracy i jestem całkowicie zagubiona teraz:(

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ