X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 23 marca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez, chociaż nie mam jakiegoś parcia, ze 30 lat, ze już, ze to, ze tamto i mam super prace, duzo sie dzieje, podróżuje, troszkę stresu, to chciałabym jednak zostać mama. Nie wiem, jak sobie poradzę, czy dB je wychowam, czy będzie szczęśliw, ale dom bez dziecka jest jednak inny... Bałam sie, ze jeśli sie uda, a we wt wylatuje do Berlina, a z Berlina do Brukseli - to moze to być nie wspierane dla Fasolki - człowiek taki głupi, planuje jakby nie wiedział, ze moze być jak zwykle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oczywiste kochana każda z nas zadaje sobie te same pytania nim zostanie mamą i to zupełnie normalne. Boimy się nowej sytuacji i tego jak będzie wyglądało nasze życie gdy dziecko przyjdzie na świat jedno na pewno wiadomo. Nasz świat wywróci sie do gory nogami ale pozytywnie bo dziecko to skarb. Każda z nas planuje wszystko do przodu bo my kobiety już takie jesteśmy ale dobrze nie? :-) a my już myślimy jak matki.

    Np. Ja to jak tylko dowiedziałam się że zaczynam cykl stymulowany to w drodze do domu banan nie schodził mi z twarzy tak się cieszyłam że coś się w końcu ruszyło do przodu i cały czas z myślą że teraz się uda a przecież wiem że może być inaczej. Mimo to staram się mieć myśli pozytywne :-)

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie Twoja stymulacja i trzymam mocno za nią kciuki!!!!!! :)
    Musiałam chyba sie wygadać, teraz mi lepiej :*

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina pamietam moja pierwsza stymulacje i oczekiwanie na nia... nie moglam sie @ doczekac i to przejecie jak to bedzie itp...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi po to jest forum żeby się właśnie wygadać ^_^ i mam nadzieję że kciuki pomogą mi ;-)

    Cccierpliwa dokładne się tak czuje ale staram się nie zwariować bo może być różnie.

    A tak wgl dziewczyny to jak macie na imię? Bo moje to wiadomo ;-)

    Motomi7 lubi tę wiadomość

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem Kaśka, ale jest to na tyle popularne, że Motomi mi odpowiada ;)

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pisalam na forum wczesniej ale tak niewiele sie dzialo ze juz zaczelam sie dolowac ze jestem jedyna staruszka z naszego rocznika ktora jeszcze sie stara i jej nie wychodzi ;) ciesze sie ze jestescie w grupie razniej ;)

    Ja mieszkam w uk. Poltora roku temu bylam w ciazy ale niestety okazalo sie ze to byl zasniad czesciowy. Ponownie staramy sie od maja. Czasem bardziej czasem mniej . Bylam u lekarza, mialam badany hormon i moj maz rowniez mial badanie nasienia. Teraz czekamy na list ze skierowanie do specjalisty. Zobaczymy..
    Pozd

    Motomi7 lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Hej dziewczyny. Pisalam na forum wczesniej ale tak niewiele sie dzialo ze juz zaczelam sie dolowac ze jestem jedyna staruszka z naszego rocznika ktora jeszcze sie stara i jej nie wychodzi ;) ciesze sie ze jestescie w grupie razniej ;)

    Ja mieszkam w uk. Poltora roku temu bylam w ciazy ale niestety okazalo sie ze to byl zasniad czesciowy. Ponownie staramy sie od maja. Czasem bardziej czasem mniej . Bylam u lekarza, mialam badany hormon i moj maz rowniez mial badanie nasienia. Teraz czekamy na list ze skierowanie do specjalisty. Zobaczymy..
    Pozd

    Hej Edyzia, dobrze, że jesteś Karolinka pisałą, żeby rozkręcić wątek, ale ciężko tak przy okazji kończących się cykli :)
    Mi jeszcze nie udało się nigdy zajść w ciążę, mamy problem z nasieniem, mąż ma operacje w kwietniu, mamy nadzieje, że do 4 mcy po będzie lepiej, pewnie też i ja zacznę się badać... bo póki co mam tylko małego mięśniaka (9mm), ale w miejscu, które teoretycznie jest ok...
    Nie myślałam o tym ,że wątek się nie kręci, bo mało staraczek w tym wieku... nie czuje się, aż tak staro :D

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam urodziny 4 dni temu i powiem Wam ze ciezko bylo... dobrze ze moj maz jakos to wytrwal ;) ale przy okazji urodzin po prostu myslalam o tym czego nie udalo mi sie osiagnac. I oczywiscie glownie wlasnie o tym ze nawet nie jestem w ciazy a zawsze myslalam ze do 30 bede przynajmniej miec jednego maluszka. Niby sobie radze, jestem bardzo szczesliwa ale nie panowalam nad soba te ostatnie tygodnie. Na szczescie to jiz za mna ;)

    Co do wynikow to ja tak naprawde dokladnie nie wiem co jest. Nie wiem ile bedziemy musieli czekac na wizyte u specjalisty .
    Motomi najwazniejsze ze cos sie u Was dzieje. Wszystko Was przybliza do celu

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Edyzia nie jesteś sama jeszcze kilka nas tu zostało ;-) mam nadzieję że wszystko pójdzie pomyślnie dla Was.

    Motomi to widzę że mamy troszkę wspólnego ;-) też słabe nasienie a ja mam mięśniaka. We wtorek mój ma b. Nasienia i się okaże czy będzie trzeba wykonać zabieg.

    Staro? Dziewczyny przecież my teraz dopiero kwitniemy :-)

    Motomi7 lubi tę wiadomość

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę!!! Kwitniemy !! I to nasz czas!!! Nasz rok! :)
    Sto lat Edyzia!!! Życzę Ci ... dzieci - tak dla odmiany :P :*

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia hej. Bardzo mi przykro :( ja tez bylam w ciazy i poronilam 3 miesiace przed toba :( i tez do dzis mi z tym ciezko.ale trzeba isc do przodu jakos jesli chcemy miec maluszka...
    Tez zawsze myslalam ze do 30 juz dawno bede miala.maluszka... no ale.zycie zweryfikowalo te plany... mam jeszcze za to szanse przed koncem 30 zostac mama moze chociaz to sie uda...

    Karolina2787, Edyzia lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina a ty jak sie czujesz? Kiedy monitkring?

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wszystkim nam się uda bo każda kobieta zasługuje na to by być mamą tym bardziej że my tak bardzo tego pragniemy i tak mocno się staramy. WIARA CZYNI CUDA TRZEBA WIERZYĆ ŻE SIĘ UDA!!! ❤

    A ja czuję się ok chociaż od wczoraj mam mam krótkotrwałe uderzenia gorąca. Jednak są do zniesienia :-) Monit mam w czwartek

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 26 marca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie zawitała @ niespodziewanie, o tempka była ładna :( jak sie ogarnę to wrócę, dbajcie o wątek :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi tulam wirtualnie i wracaj szybko ❤

    Motomi7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny też się dopiszę, bo już myślałam że tylko ja z rocznika 87 się staram :) miło zobaczyć tegoroczne 30, na forum stara się mnóstwo młodszych dziewczyn co mnie trochę przeraża.

    U nas problem jest po mojej stronie, miałam w tym cyklu hsg i wyszła niedrożność obustronna. Teraz mamy się starać przez 3 cykle bo a nuż coś się udrożniło podczas badania, a potem pewnie laparoskopia.

    Miesiączkę mam dostać za jakieś 7 dni i już mnie nosi, nie mogę sobie znaleźć miejsca.

    Dowiedziałam się też w zeszłym tygodniu że koleżanka która 6 miesiecy temu urodziła synka znowu jest w ciąży. Strasznie się staram nie zazdrościć, rozumieć, cieszyć się szczęściem innych, ale czasem się załamuje i wyję pod prysznicem. Boli jak cholera.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj WilczaJagoda :) widzisz jednak nie jesteś sama, troszkę nas tu jeszcze zostało ;) heh a razem zawsze raźniej. A ogólnie długo się staracie? To hsg musiałaś mieć bolesne jak Ci udrażniali co? Rozumiem że teraz już czyściutko i szybko się uda. Z tym wyciem to uwierz że każda z nas tak bardzo przeżywa ten cios. Wierzę jednak że każdej z nas się uda tylko my troszkę dłużej musimy poczekać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina staramy się 16 tygodni tak świadomie ale już wcześniej nie zabezpieczaliśmy się. Ale liczę te 16.

    Na zdjęciu HSG wcale nie było widać że coś udrożnione ale trzeba próbować :( bolało jak nie wiem

    Cieszę się że trochę nas tu jest :) trzymam kciuki żeby coś się wreszcie zadziało i żeby któraś z nas zaciążyła ;) przed 31 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WilczaJagoda współczuję bólu ale miejmy nadzieję że po tym zabiegu coś się jednak ruszyło i już niedługo będziesz tu wstawiała zdjątka z pozytywnym testem i betą :-)

    A zaciąży każda głęboko w to wierzę ❤

    Ja jeszcze mam trochę do 30 więc mam nadzieję że uda mi się jeszcze przed urodzinami ;-) byłoby cudownie.

    Miłego dnia laski

‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ