X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy mocno kciuki i daj znać Gofi niebawem co i jak :)

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gofi sciskam kciuki! <3

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dopisuję, staramy się 6 cykl.
    Ile nas jest z rocznika 87, miło zobaczyć :)

    zAgatka lubi tę wiadomość

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie z "mojego" rocznika, u mnie 14 miesiecy staran, po 4 podjelismy diagnostyke, 11 lutego laparoskopia, diagnoza endometrioza 3 stopien i wlasnie rozpoczynamy starania o zakwalifikowanie sie do rzadowego in vitro

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:15

    niecierpliwa lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Lena87! Teraz to zycz mi cierpliwosci bo czas oczekiwania zapowiada sie baardzo dlugi, a ja raczej z tych niecierpliwych;)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:15

  • Gofi Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 26 lutego 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety temperatura spada więc jutro najpóźniej w piątek będzie @ :( i znowu od początku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:15

  • Maalwwa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny z rocznika 87 :) My z mężem staramy się o dziecko od 16 miesięcy, po pół roku zrobiłam sobie badania na hormony, usg narządów rodnych i wszystko ok, miesiączkuję regularnie, po roku zrobiliśmy badanie nasienia i też wszystko ok.Obydwoje rzuciliśmy palenie i ograniczyliśmy spożywanie alkoholu, biorę też kwas foliowy. Od miesiąca jestem na ovufriend. Myślimy z mężem zgłosić się do poradni jeśli tym razem też nie będzie rezultatów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:15

  • mgiełka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 3 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:))
    Ja rowniez rocznik 87. O nasz cud staramy sie 10 cykli.Na poczatku staran wizyta u gin i zielone swiatlo. Pol roku na luzie bez liczenia dni plodnych potem zaczelam miec obawy czy w ogole mam owulacje gdyz mam krotkie i skape miesiaczki wiec zlosilam sie do gin ktora zlecila badania hormonalne znowu zrobila usg powiedziala ze widzi ze owulacja byla. Hormony i wykresy ktore zaczelam prowadzic od tego czasu tez potwierdzaja owulacje a mimo to dalej w ciazy nie jestem. Ehh gdybym chociaz miala ta pewnosc ze kiedys sie doczekam dziecka to bylo by inaczej a ja non stop mysle o tym ze cos ze mna jest nie tak.. wiem ze to nie jest takie proste i trzeba swoje odczekac ale mam takie charakter ze sie przejmuje..

    paulashells lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kiedy w koncu przeczytam ze ktoras z was jest w ciazy? Dziewczyny do roboty :) Dajcie innym swiatelko w tunelu. Ja tylko chciałam napisac, ze ostatnio sie wkurzylam. Wychodzilismy z mezem od znajomych a oni mowia gdzie sie spieszycie przeciez i tak nie macie dzieci (oni maja 2). Poczułam sie jakbym w morde dostala. Gowno to kogo obchodzi czy mam czy nie mam i dlaczego, choc w towarzystwie gdzie wszyscy rozmnazaja sie jak kroliki to ja stawiam brak dzieci jako świadomą decyzje ze jeszcze mamy czas, ze ten swiat jest tak okropny ludzie tacy zli dla siebie ze nie chcialabym aby osoba ktora kochalabym najbardziej na swiecie doswiadczyla tego wszystkiego. Male dziecko moge bronic przed calym swiatem duze juz samo podejmuje decyzje. Zobaczymy czy dane mi bedzie zostac matka. Tak na marginesie maz wrocil w pt ale nie czulam specjanie boli owulacyjnych wiec pewnie dupa z tego. Nastepnym razem biore wspomagacze jak maz bedzie w drugiej polowie cyklu. Musze to pozniej obliczyc. Pozdrawiam

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane:)ja tez jestem 87:)w kwietniu pyknie 27lat ehh...no i jestem w ciazy:)wszystkim starajacym sie zycze powodzonka i trzymam kciuki:)

    paulashells lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    hej Kochane:)ja tez jestem 87:)w kwietniu pyknie 27lat ehh...no i jestem w ciazy:)wszystkim starajacym sie zycze powodzonka i trzymam kciuki:)



    Gratulacje! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:15

  • mgiełka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 4 marca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    hej Kochane:)ja tez jestem 87:)w kwietniu pyknie 27lat ehh...no i jestem w ciazy:)wszystkim starajacym sie zycze powodzonka i trzymam kciuki:)

    Gratuluje:)

  • AniaKicia87 Koleżanka
    Postów: 42 30

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam również udało się tym cyklu...33 cyklu starań :)

    kierzynka, Lena87, juicca, Lili266, paulashells lubią tę wiadomość

    Warto mieć marzenia...doczekać ich spełnienia :)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKicia masę miesięcy ale było warto ;) gratulacje też za cierpliwość ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • AniaKicia87 Koleżanka
    Postów: 42 30

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) W przyszły wt mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że zobaczymy już serduszko naszego małego Pączusia :)

    Lena87, arizona 87 lubią tę wiadomość

    Warto mieć marzenia...doczekać ich spełnienia :)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ