X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    No pewnie, że nie. Żadnej zimy. U nas dziś taka piękna wiosna! :)


    Masz rację, taką zimę to ja mogę mieć zawsze ;)
    Lubię śnieg, ale odśnieżanie auta, wjazdu i inne rzeczy z tym związane już nie są takie fajne ;)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też lubię śnieg. Ale w górach. Ośnieżone szczyty to coś, co uwielbiam. Na nizinach zdecydowanie preferuję wiosnę :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że robi się coraz cieplej :) będę mogła zacząć pić kawkę na tarasie ;)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Fajnie, że robi się coraz cieplej :) będę mogła zacząć pić kawkę na tarasie ;)

    Masz mieszkanie z tarasem, czy domek? Może gdzieś to pisałaś, ale mi umknęło.

    Ja mam balkon, nieduży, ale jest, tylko teraz mam budowę na sąsiednim placu i bardzo się kurzy. Ale mam też nadzieję, że do wakacji się obrobią z najgorszym i kupię sobie stoliczek i dwa leżaczki.

    Lena87 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Masz mieszkanie z tarasem, czy domek? Może gdzieś to pisałaś, ale mi umknęło.

    Ja mam balkon, nieduży, ale jest, tylko teraz mam budowę na sąsiednim placu i bardzo się kurzy. Ale mam też nadzieję, że do wakacji się obrobią z najgorszym i kupię sobie stoliczek i dwa leżaczki.

    Od półtorej roku mieszkam w domku rodzinnym Tomka :)
    Na dole teściu mieszka ze szwagrem :) a my mamy górę, były 3 pokoje i kuchnia ale jedno pomieszczenie przeznaczyłam na łazienkę :)
    Stare budownictwo dzieli nas klatka schodowa :) Tak więc nikt bez powodu nie przyjdzie :)
    No i w tym mam duży taras :) który został zadaszony :)
    Szkody górnicze mamy i woda stała ..
    Mury piły wodę i zbyt dużo wilgoci było ..

    Jak masz tyle miejsca na balkonie to pewnie :)
    Moja mama też zawsze miała na balkonie krzesła i stolik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 13:22

    Złota lubi tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Od półtorej roku mieszkam w domku rodzinnym Tomka :)
    Na dole teściu mieszka ze szwagrem :) a my mamy górę, były 3 pokoje i kuchnia ale jedno pomieszczenie przeznaczyłam na łazienkę :)
    Stare budownictwo dzieli nas klatka schodowa :) Tak więc nikt bez powodu nie przyjdzie :)
    No i w tym mam duży taras :) który został zadaszony :)
    Szkody górnicze mamy i woda stała ..
    Mury piły wodę i zbyt dużo wilgoci było ..

    Jak masz tyle miejsca na balkonie to pewnie :)
    Moja mama też zawsze miała na balkonie krzesła i stolik :)

    W takim domku, że macie oddzielne wejścia, to świetna sprawa. Intymność jak w bloku, bo nikt nie zajrzy, a swoboda jak w domku. Bo taras. Świetnie.
    Mi się marzy domek, ale i tak jestem szczęśliwa, że mamy mieszkanie. 3 pokoje, 57 metrów. Nieduże, ale własne.

    Lena87 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    W takim domku, że macie oddzielne wejścia, to świetna sprawa. Intymność jak w bloku, bo nikt nie zajrzy, a swoboda jak w domku. Bo taras. Świetnie.
    Mi się marzy domek, ale i tak jestem szczęśliwa, że mamy mieszkanie. 3 pokoje, 57 metrów. Nieduże, ale własne.

    Ponad 25 lat mieszkałam na bloku i nie chciała bym z powrotem wrócić ..
    Mentalność ludzi potrafi człowieka doprowadzić do szewskiej pasji ..

    Nie mówię, że tu gdzie mieszkam ludzie są inni .. bo to tylko 3 km dalej ..
    ale za ścianą nikt Mi nie siedzi i nie podsłuchuje co robię .. :)

    Ważne aby był ten ciepły kąt ..

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy mogę się do Was dołączyć? Też jestem rocznik 87 i dziś najprawdopodobniej zakończy się nasz 10 cykl starań :(

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pytaj, tylko rozgość się ;)

    Wątek jakoś nie chce ruszyć .. ;)

    Głowa do Góry, Nowy Cykl Nowe możliwości ;)

  • mgiełka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Hej, czy mogę się do Was dołączyć? Też jestem rocznik 87 i dziś najprawdopodobniej zakończy się nasz 10 cykl starań :(

    troche nas laczy.. rocznik 87 , 10 cykl staran za nami :)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba juz 36 cykl starań.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka sporo czasu, mam nadzieję że w końcu zaskoczy ;)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 marca 2014, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Madzianka sporo czasu, mam nadzieję że w końcu zaskoczy ;)

    tez mam taka nazieje chociaz dzis 17 dzien cyklu i nadl nie wyznaczylo mi owulacji.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    tez mam taka nazieje chociaz dzis 17 dzien cyklu i nadl nie wyznaczylo mi owulacji.

    To tak jak Mi, ale czego się tu spodziewać, to tylko program ;)
    Naznacz sama linię ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Co tu tak cicho??? Ja mam cykl z glowy, maz wyjechal wiec dopiero za miesiac zaczne staranka tak juz na powaznie ze wszystkimi wspomagaczami i monitoringiem. Jak sie nie uda to po prostu koniec depresja wiosną, ale w koncu to byłby nie pierwszy raz.
    Na razie wylaczam sie z forum trzeba sie wyluzowac wiosna idzie, zastanowic gdzie na wakacje sie wybrac. Ale bede czasem zagladac
    Buziaki I Pozdrowionka Zafasolkujcie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Przyłączam się do wątku.
    Trochę o mnie - hashimoto, TSH aktualnie marne, staramy się od dawna... W czasie laparoskopii okazało się, że jest nieciekawie i teraz lekarze piszczą, że mamy ok 3 miesiące na "naturalne" starania. Jak się nie uda będzie kolejna laparoskopia, niektórzy twierdzą, że od razu powinnam ruszać na in vitro, ale my chcemy chociaż te 3 cykle popróbować sami.

    Uroczyście melduję, że wczoraj zakończyłam pierwszy polaparoskopowy cykl starań a dziś zaczynam kolejny.

    Zegar tyka... Ale uszy do góry.

    Pozdrawiam wszystkie Staraczki '87

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 13:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    O fajnie, rocznik 87 :)No my dopiero zaczeliśmy sie starać, 22.lutego był ślub i wesele, akurat tak liczyłam te dni płodne i miały trafić na noc poślubną i póżniej no i czekanie, pełne nadziei,kilka testów, wynik negatywny, no coż...prawo jazdy też rzadko kto zdaje za 1wszym razem :P wolałabym żeby prób o dzidziusia nie było tyle ile w moim przypadku egz na prawo jazdy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 13:43

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Pola87 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    I ja dołączam się do forum:) Też jestem rocznik 87:)
    Od stycznia staram się z partnerem o dzidziusia.
    Miałam w miarę regularne okresy.... do tej pory. Okres powinnam dostać 5 marca...a tu cisza. 3 testy zrobiłam....niestety jedna kreska:( piersi bolą, brzuch pobolewa ale @ nie widać;/ Poczekam do poniedziałku i idę do lekarza.

    tajuta87 lubi tę wiadomość

    Pola87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy mogą się czasem albo często mylić, takie opóżnienie to chyba znaczy jedno :) myślę że to jest to, czekam na wieści Pola87 :)powodzenia

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, trzymam kciuki, daj znać :) Ja ostatnio miałam nadzieję, że jednak się udało, bo @ jakaś wyjątkowo skąpa, ale robiłam 3 testy i nic, więc w końcu uznałam, że trafił mi się skąpy okres i już...Zastanawiam się czasem, ile będę miała lat, gdy zostanę matką, szkoda, że tak późno się za to zabrałam, gdyby los inaczej pokierował moim życiem, może już miałabym dziecko i nie stresowałby mnie tak upływ czasu.

    oar89jcgzipdaets.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ