X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam starania w rok po slubie w wieku 23 lat, konczylam studia i pracowalam wiec stwierdzilam, ze juz pora. No i co z tego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, no niestety wątek jakoś nie chce się rozkręcić :) Widocznie za mało naszego rocznika jest ;) ..

    Ja już mam pomału tych lekarzy dość, co rusz to inna diagnoza :/
    Nie wiadomo kogo się słuchać i czego oczekiwać od Nich .. Od siebie .. Od Życia ..

  • Pola87 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Może uda się mi dziś pójść do lekarza, nie ma wolnych miejsc ale pani pielęgniarka powiedziała żeby przyjść i p. doktor może zgodzi się :)
    Trzymajcie kciuki :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Pola87
  • mariposa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 24 marca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny moge sie dopisac? Ja staram si aktualnie 7 cykl.

    Czekam, aż zdarzy się cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa wrote:
    Hej dziewczyny moge sie dopisac? Ja staram si aktualnie 7 cykl.

    A czemu nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Hej dziewczyny, no niestety wątek jakoś nie chce się rozkręcić :) Widocznie za mało naszego rocznika jest ;) ..

    Ja już mam pomału tych lekarzy dość, co rusz to inna diagnoza :/
    Nie wiadomo kogo się słuchać i czego oczekiwać od Nich .. Od siebie .. Od Życia ..
    To my go musimy rozkręcić. Ja mam tak samo. Ostatnio mówiłam mojemu M, ze moze pojade do wroclawia do specjalisty ze wszystkimi wynikami co on na to powie. Wolałabym usłyszeć babo daj sobie spokoj niz caly czas cos kombinowac, lazic po lekarzach, badac siebie meza itd. a pozniej ryczec jak dostaje @. A moj M na to: wiesz co on ci powie że na rogu jest dobry warzywniak. Kolezanka, ktorej b.dobry lekarz powiedzial ze nici z dzieci wielce sie zdziwil jak przyszla do niego w ciazy. Czasem trzeba ich olac.

    paulashells lubi tę wiadomość

  • mariposa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu robie badania hormonalne, a jak ok.wyjda to wysle mojego G na badania. Poki co xaczelam uprawiac sport zeby sie troche oderwac od myslenia. Oby to pomoglo...

    Czekam, aż zdarzy się cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny,

    Mnie dziś odwiedziła Moja najlepsza koleżanka @ .. :)
    Zbytnio się nią nie przejęłam ..

    Bodajże w piątek M. idzie oddać nasienie ..
    U nas podstawowe badanie kosztuje 30 zł w labo ..


    Pola87 wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Może uda się mi dziś pójść do lekarza, nie ma wolnych miejsc ale pani pielęgniarka powiedziała żeby przyjść i p. doktor może zgodzi się :)
    Trzymajcie kciuki :)


    I jak, przyjął Cię ten lekarz ? :)




    Arizona wiem że to My musimy Go rozkręcić, no ale ciężko :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 16:07

  • mariposa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio Lena? To jakoś bardzo mało, ja jak sprawdzałam to około 100zł było...

    Czekam, aż zdarzy się cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spermiogram kosztuje 38zl, w ciagu godziny trzeba zawiezc do laboratorium. Ale jak robił mój M 3lata temu to 60zl gdzie indziej. Teraz jak juz jest tyle czasu po hsg to zastanawiamy sie czy aby nie powtórzyc badania.

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 24 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie robiłam żadnych badań, mam wrażenie, że w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma żadnego sensownego ginekologa, coraz bardziej mnie to irytuje, a chyba już czas zacząć szukać przyczyny, dlaczego się nie udaje :(

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy jest to normalne, że lekarka rodzinna nie widzi problemu w wyniku TSH 3,97? Dodam, że miałam je robione na początku roku gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wszędzie czytam, że powinno być w granicy ok 1-2. Dzisiaj można powiedzieć, że siłą na niej wymusiłam skierowanie na kolejne TSH. Ona twierdzi, że wynik się mieści w granicach normy i nie powinnam się martwić. Moja gin za to powiedziała (jak byłam na 1 wizycie w ciąży), że to trochę za wysoki wynik i będzie trzeba go powtórzyć na początku 3 miesiąca ale tego już nie doczekałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro jestes w ciazy to nie wiem, musisz byc pod opieka fachowca gin-endo. Ogolnie niby w normie ale zeby zajsc najlepiej miec ponizej 2. A badalas tsh wczesniej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    norma jest do 4 czy 4,2

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcześniej nie robiłam przyznam bo jak miałam iść do lekarza to byłam jeszcze bardziej chora. Po prostu olewałam tak naprawdę zdrowie. Zaczęłam częściej chodzić jak dowiedziałam się o ciąży. Wyniki w czasie trwania były ok ale mimo to poroniłam. Chciałabym po prostu być bliżej prawdy, żeby w razie czego to wyeliminować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was więc i ja się dopiszę do Was :) Właśnie jestem po ciąży biochemicznej nawet nie wiedziałam,że takie coś istnieje heh ;)
    Kolejne staranka odkładamy tak za miesiąc bo wpier mężuś w tym tyg.pójdzie zbadać żołnierzyki a ja chcę zrobić histeroskopię no i pobadać resztę hormonów.
    Dodam,że mamy już 5 letnią córeczkę i 3 poronienia za sobą wszystkie w 8tyg. ale nie poddajemy się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    To my go musimy rozkręcić. Ja mam tak samo. Ostatnio mówiłam mojemu M, ze moze pojade do wroclawia do specjalisty ze wszystkimi wynikami co on na to powie. Wolałabym usłyszeć babo daj sobie spokoj niz caly czas cos kombinowac, lazic po lekarzach, badac siebie meza itd. a pozniej ryczec jak dostaje @. A moj M na to: wiesz co on ci powie że na rogu jest dobry warzywniak. Kolezanka, ktorej b.dobry lekarz powiedzial ze nici z dzieci wielce sie zdziwil jak przyszla do niego w ciazy. Czasem trzeba ich olac.


    arizona87 powiedz mi do Wrocławia do specjalisty to do kogo jeździsz jeśli jeździsz :) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa wrote:
    Serio Lena? To jakoś bardzo mało, ja jak sprawdzałam to około 100zł było...

    Poważnie i tak jak koleżanka wyżej napisała, Dowieźć nasienie do godziny ;)

    Malufka moje TSH wynosi 3.500 wyniki z lutego ..
    Wspominając o tym lekarzom każdy twierdzi że nie ma określonej normy jaka ma być przy zajaściu bądź dopomóc, jeśli mieszczę się w normie to nie ma żadnych obaw :/ ..
    Więc ile jest lekarzy tyle jest opinii :)

    Hej Madzia :)

    arizona 87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu nie jezdzilam tam, jedna babka dala mi na niego namiary, ale je zgubilam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaleźć dobrego lekarza, to jak szukanie igły w stogu siana ..


    Arizona dlaczego nie masz udostępnionego wykresu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 21:54

    basienka lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ