Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zaznaczam, nie mierze temp.itd. W ciagu 4 lat takiego wpisywania predzej wyladowalabym w wariatkowie niz na porodowce

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    Nie zaznaczam, nie mierze temp.itd. W ciagu 4 lat takiego wpisywania predzej wyladowalabym w wariatkowie niz na porodowce


    Może i tak, ale zawsze masz jakiś wgląd i porównanie cykli ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 22:09

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczam w zwykłym kalendarzu date tego małpiszona i tyle.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Znaleźć dobrego lekarza, to jak szukanie igły w stogu siana ..


    Arizona dlaczego nie masz udostępnionego wykresu ?

    Masz niestety 100% racji z tymi lekarzami, masakra jakaś, dla mnie "hitem" jest pani doktor, która twierdziła, że kwas foliowy należy przyjmować tylko w drugiej fazie cyklu, kiedy istnieje prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia...

    nick nieaktualny, polkosia lubią tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was :) u mnie rozpoczety 3 rok starań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w skromnych progach

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZEŚĆ Mogę dołoczyć;)

    jestem nowa na forum i na ovu to nasz drug cykl staraniowy a pierwszy z temperaturką i świadomością:)

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, no widzę, że jednak jest nas całkiem sporo, w końcu dla naszego rocznika to chyba najwyższy czas na maluszka.

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy czas jest dobry jesli się doczekamy :-)

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja uwazam ze na mnie juz pora by zostac mamusią:) chciałabym oj chciała...

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo u nas starania zaczęły się w listopadzie 2013, ale z taka naprawdę kontrolą (temp śluz) to dopiero od stycznia tego roku. Póki co czekamy a @, wg Ovufriend ma sie pojawić już 30 marca... A może tym razem się uda.

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    Halo u nas starania zaczęły się w listopadzie 2013, ale z taka naprawdę kontrolą (temp śluz) to dopiero od stycznia tego roku. Póki co czekamy a @, wg Ovufriend ma sie pojawić już 30 marca... A może tym razem się uda.

    Hej dziewczyny u mnie @ tez powinna pojawic sie 30 marca mam nadzieje ze dostane prezent bo w Anglii akurat 30 marca wypada Dzien Matki :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czkem na na @ tempka skacze góra dół ale nie wróciła do normy, tet negatywny czekam kiedy warto powtorzy c test?

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    Każdy czas jest dobry jesli się doczekamy :-)

    Masz rację, ale chodziło mi o to, że kobiety w naszym wieku przeważnie już myślą o potomstwie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Masz rację, ale chodziło mi o to, że kobiety w naszym wieku przeważnie już myślą o potomstwie :)
    Wiem tylko szkoda, ze konczy sie nam jak na razie na mysleniu. Buziaki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Ja czkem na na @ tempka skacze góra dół ale nie wróciła do normy, tet negatywny czekam kiedy warto powtorzy c test?
    Zrob w terminie spodziewanej miesiaczki z porannego moczu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz mialas dostac to odczekaj pare dni i zrob znowu, nie zawsze od razu wychodzi pozytyw

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1091

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),nareszcie mój rocznik :)
    Witam się ze wszystkimi :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1091

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    Ja czekam na na @ tempka skacze góra dół ale nie wróciła do normy, tet negatywny czekam kiedy warto powtorzy c test?
    Ja miałam dostać @ w niedzielę,w poniedziałek zrobiłam test i był negatywny,dalej nie ma @,czekam do soboty i w sobotę powtórzę :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k, to powodzenia, trzymam kciuki!

    arizona87, trzeba wierzyć, że to myślenie przekształci się kiedyś (w niedalekiej przyszłości) w rzeczywistość :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ