X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie dziękuję :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pierwszy cykl starań po odejściu Madzi,może dostane prezent na urodziny :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze zawsze kolezanki mi powtarzaja: zajdziesz wtedy kiedy kompletnie nie bedziesz sie tego spodziewac. A jak k..wa mam sie nie spodziewac skoro sie staram, biore leki itd.

    paulashells lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bez leków,też staraliśmy się z mężem o Madzię 3 lata i rzeczywiście zaszłam,jak się nie spodziewałam,możesz przeczytać u mnie w pamiętniku :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    ja bez leków,też staraliśmy się z mężem o Madzię 3 lata i rzeczywiście zaszłam,jak się nie spodziewałam,możesz przeczytać u mnie w pamiętniku :)
    Ok jak tylko znajde chwilke to zagladne

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsz jest odpuscić chyba spnanie nic nie daje ja sobie tłuke do głowy że im więcej sie mysli tym gorzej i juz.
    Łatwo się piszę ...

    Ale taka prawada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, widzę że wątek pomału rusza do przodu ;)
    Ja czekam aż wredna @ się skończy .. :(
    Jutro mąż idzie na badanie i jakoś nie mam dobrych myśli ze względu na jego pracę ..

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 28 marca 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie staraczki!!! Ja tu już trochę czasu jestem. Staramy się o pierwsze dziecko. A staramy się jakiś 14 cykl a może i 15..Ani razu nie ujrzałam 2 kresek. Maz dopiero 3 kwietnia ma swoje pierwsze badanie nasienia. Jestem pewna ze nam się uda. Staram się nie myslec i trochę odpuscic i jest mi z tym dobrze. Taka wola Boga,ze dziecko urodzi się później..niz myslalam i chciałam
    A wam kochane zycze wytrwalosci w dazeniu do celu i nie tracenia nadzei!!!!

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 marca 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak pewnie fasolki przyjdą do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Też zawsze myślałam ze pierwsze dzieciątko urodzę przed skończeniem 25 lat nie wyszło teraz lidze na to ze uda się przed skończeniem 28.

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 marca 2014, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zrobiłam dziś test,niestety negatyw a to już 5 dzień po terminie @,już sama nie wiem :/

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarki po wyniki między innymi TSH. No i wielkie było zdziwienie mojej lekarki gdy się okazało, że wynik jest 4,55 czyli większe niż prawie 3 miesięcy. Za 6 tygodni mam powtórzyć i jeśli dalej będzie taki wynik lub większy automatycznie dostaje skierowanie do endokrynologa. Nagle moja lekarka dostrzegła problem. Poza tym jak mówiłam jej, że mimo to, iż dosyć dużo jem nie umiem przytyć a wręcz przeciwnie nieraz nawet chudnę. Więc prawdopodobnie to tarczyca będzie tego przyczyną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malufka wrote:
    Byłam u lekarki po wyniki między innymi TSH. No i wielkie było zdziwienie mojej lekarki gdy się okazało, że wynik jest 4,55 czyli większe niż prawie 3 miesięcy. Za 6 tygodni mam powtórzyć i jeśli dalej będzie taki wynik lub większy automatycznie dostaje skierowanie do endokrynologa. Nagle moja lekarka dostrzegła problem. Poza tym jak mówiłam jej, że mimo to, iż dosyć dużo jem nie umiem przytyć a wręcz przeciwnie nieraz nawet chudnę. Więc prawdopodobnie to tarczyca będzie tego przyczyną.
    Dokladnie, ale jak trafisz na dobrego endo to szybko wyleczysz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Oj tak pewnie fasolki przyjdą do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Też zawsze myślałam ze pierwsze dzieciątko urodzę przed skończeniem 25 lat nie wyszło teraz lidze na to ze uda się przed skończeniem 28.
    A ile czasu masz do 28?

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W marcu 2015 skończę 28 lat

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli do czerwca masz czas zeby zajsc? Ja od razu wybralam sobie gorna granice do 30, jak nie to ide na studia dla przyjemnosci (juz mam 2kierunki). Ja w tym roku koncze w pazdzierniku 27

  • mgiełka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my niestety z pewnych wzgledow musimy przerwac starania na ok pol roku.. bardzo mi szkoda tego czasu tymbardziej ze przez 10 cykli nam sie nie udawalo.. a jesli chodzi o tsh to po pol roku staran mimo ze gin mowila ze wszystko w porzatku poszlam do endokrynologa z wynikiem ths 2,6 bodajze i endo zapisala mi leki na zbicie mowila wlasnie ze najlepsze dla starajacych sie jest ok 1

  • mgiełka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdzilam i nawet 2,42 mialam a i tak dostalam leki

  • mgiełka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tlumacze sobie ze moze i dobrze psychicznie odpoczac od tego wyczekiwania a za pol roku do staran mam zamiar podejsc inaczej w sensie dam sobie czas nie myslac ze od razu sie uda.. teraz nawet modne jest pozne macierzynstwo ;p

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 29 marca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety dostalam dzis @. Teraz czekamy do maja :(

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Ja niestety dostalam dzis @. Teraz czekamy do maja :(

    Nowy cykl i możliwości .. nie przejmuj się :D

    u Mnie już jest końcówka :D tylko ciekawa jestem czy będzie owulka, śluz, pęcherzyki ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 17:28

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ