X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 14 maja 2014, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    halo kobitki, ja dzis mam meeega bol podbrzusza ale na owu to chyba za szybko wczoraj zaliczylam rower i chyba naciagnelam, pojawilo sie po 2 dniach od konca okresu jakies plamienie do tego stopnia ze wlozylam tampona, kuzwa czyzby to ten mięsniak ktory mi wykryl lekarz w zeszlym tyg? martwie sie...

    Faktycznie najlepiej iść do kontroli, będziesz pewna, że to nic poważnego. Zbadaj sytuację i powodzonka, miłego dnia ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za te ciepłe słowa, co nie zmienia faktu że nadal jestem w ciemnej dupie o.O

    Aniu tak do końca to nie wiem na czym stoję, nagle stwierdziła że te moje jajniki jednak wyglądają na pcowskie .. Mam zbadać cukier niech jeszcze coś dodatkowo wyjdzie to już w ogóle będzie extra :)

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:12

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena trzymam kciuki, mam nadzieje że nic więcej złego w wynikach nie wyjdzie ale faktycznie chyba zmieniłabym lekarza lub z ciekawości poszła do zupełnie innego, zobaczyłabyś co On na to wszystko powie..

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 14 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za te ciepłe słowa, co nie zmienia faktu że nadal jestem w ciemnej dupie o.O

    Aniu tak do końca to nie wiem na czym stoję, nagle stwierdziła że te moje jajniki jednak wyglądają na pcowskie .. Mam zbadać cukier niech jeszcze coś dodatkowo wyjdzie to już w ogóle będzie extra :)

    Lena, często tak się zdarza, że szukamy problemów w naszym organizmie, ginekolodzy nas diagnozują, wydają swoje opinie, poddają leczeniu itp. Powiedz mi,dlaczego w takim razie laski, które w ogóle się nie badają, nie planują dziecka, albo takie ostatnie patosy (co chleją, ćpają, nie dbają o siebie, sypiają z pierwszym lepszym) bez problemu rodzą zdrowe dzieci i co najważniejsze, bez problemu zachodzą w ciążę przy pierwszym strzale? Odpowiedź jest prosta- takie osoby NIE MYŚLĄ (w przenośnym i dosłownym tego słowa znaczeniu :P). Dlatego dobrze Ci podpowiadam- wyłącz wszystkie trybiki, nie przyjmuj chemii, tylko postaw na zdrowe odżywianie, wysypianie się, aktywność fizyczną, przebywanie na świeżym powietrzu i samo pójdzie ;) Zobaczysz !!! Często właśnie nasza głowa jest odpowiedzialna za wszystko co nam się przytrafia, dlatego, żeby sobie pomóc wrzuć na luz, daj sobie jeden miesiąc odpoczynku od lekarzy i leków, a zobaczysz, że w końcu się uda i spełnisz swoje pragnienie bycia mamuśką ;) Buziaki ogromne i głowa do góry ;) !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 17:59

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior ale ja bardzo mało myślę na ten temat :)

    Do lekarza idę jeśli muszę, inaczej nikt Mnie na siłę nie zaciągnie.
    Normalnym odczuciem jest smutek kiedy kolejny cykl idzie na straty gdzie można coś było w tym kierunku zrobić a nie tylko " obserwować " o.O
    Nie nakręcam się, nie mam nawet zamiaru, tak więc nie ma czego " wrzucać na luz " ..

    Może zejdźmy ze Mnie ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 00:06

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi tylko o to Lena, żebyś nie wmawiała sobie, że z Tobą jest coś nie tak. Czasami jeden czynnik może wpłynąć na niepowodzenia i szybko go można wyeliminować :) Trzymam kciuki !!!!

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Chodzi mi tylko o to Lena, żebyś nie wmawiała sobie, że z Tobą jest coś nie tak. Czasami jeden czynnik może wpłynąć na niepowodzenia i szybko go można wyeliminować :) Trzymam kciuki !!!!

    Takie są realia Listior. Nigdy się z mężem nie zabezpieczałam, we wcześniejszych związkach też było to rzadkością.
    Dlaczego mam się oszukiwać i żyć złudzeniami że wszystko jest i będzie w porządku ?
    Lepiej nastawić się na same niepowodzenia niż łudzić się że może jednak tym razem się udało a później ponosić kolejną porażkę :)

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena bardzo mi przykro :(
    Nie poddawaj się kochana i tak jak Pirelka napisała poradź się innego lekarza.
    Ściskam Cię mocno :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Lena, każdy ma swoje metody, oby Twoja zadziałała, jeśli z takim nastawieniem lepiej się czujesz, to swoich teorii nie będę narzucać ;) Każdy robi jak czuje i to podstawa, także czekam na kropeczki, tylko zieloooneee ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, dawno nie zaglądałam tu. U nas ciągle ciąży brak, w środę powtarzamy badania męża i sama też wybieram się do specjalisty. Modlę się, żeby nie było gorzej.

    Listior lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Zoey Debiutantka
    Postów: 7 15

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy można do Was dołączyć?
    Z mężem staramy się o dziecko 2 cykl.
    Mam troche do nadrobienia więc biorę się za czytanie Waszych postów :)

    Ewelcia, Ania_XxX, Listior lubią tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 19 maja 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, fajnie, że kolejne kobitki dołączyły ;) Oby w kolejnych cyklach w końcu się powiodło ;) Pogoda coraz ładniejsza i humor dopisuje, więc trzeba wykorzystać każdą chwilę na amory ;)Pozdrowienia i buziaki ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe Panie starające się z rocznika 87 ;) Wszystkim powodzenia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 21:13

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że wiosna sprzyja zielonym kropkom ;) i u większości z tego wątku się zazieleni :)

    Listior lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby oby ;)

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 19 maja 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo wrocilam znad morza :) to był szalony weekend :P na zawodach drifterskich :D w srode ide na ocene cyklu to bedzie moj 16 dc

    Listior lubi tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • Zoey Debiutantka
    Postów: 7 15

    Wysłany: 20 maja 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane za miłe przyjecie:) też myślę ,że wisna przyniesie nam szczęscie i niedługo wszystkie bedziemy sie mogly pochwalić II kreseczkami :)

    Listior lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 20 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje, że zamiast wiosny, mamy już lato, tak pięknie słonko grzeje ;) Przydałby się jakiś urlopik na oderwanie myśli, ale niestety jeszcze trzeba poczekać ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    halo wrocilam znad morza :) to był szalony weekend :P na zawodach drifterskich :D w srode ide na ocene cyklu to bedzie moj 16 dc
    Ojej brałaś w nich udział? ;) Ahhhh, sama pojechałabym na coś takiego :)

    p19ukw7ifmlxopac.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ