Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 29 maja 2014, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombelek87 wrote:
    Czesc Rówiesniczki, pomyslałam, ze zajrzę sobie na Wasz wątek :) LIstior może to jest palienie impantacyjne ? :)

Kurcze, fantastycznie by było ;) Wydaje mi się, że na okres za wcześnie, chociaż wszystko się może zdarzyć i cykl rozregulować także. Miała któraś z was podobną sytuację??
    Dziękuję Bombelek za odp ;)

c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Mallina Autorytet

Wysłany: 29 maja 2014, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombelek87 wrote:
    Dziewczynki, jak się robi te wasze suwaczki? :)
    Kliknij na mój suwak i przekieruje Cię do strony z suwaczkami, tam stworzysz własny. Potem wystarczy skopiować adres i wkleić w swoich danych.

p19ukw7ifmlxopac.png
  • ewcia21k Autorytet

Wysłany: 29 maja 2014, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Kurcze, fantastycznie by było ;) Wydaje mi się, że na okres za wcześnie, chociaż wszystko się może zdarzyć i cykl rozregulować także. Miała któraś z was podobną sytuację??
    Dziękuję Bombelek za odp ;)
    Listior ja teraz tak miałam i też nie wiem co to,po ostatniej @ nie było <3 bo męża nie miałam,a na ovu za wcześnie było i nie wiem co to było.

Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 29 maja 2014, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Listior ja teraz tak miałam i też nie wiem co to,po ostatniej @ nie było <3 bo męża nie miałam,a na ovu za wcześnie było i nie wiem co to było.
    Sama nie mam bladego pojęcia. Wydaje mi się, że na okres jest za wcześnie,a po owulacji jestem na pewno o czym świadczą moje temperatury;/ Zawsze w dniu plamienia przedmiesiączkowego spadała mi wyraźnie temperatura, a tu guzik. Czy któraś miała z was podobną sytuację? Komentujcie starczki ;)

• Sewerynka Ekspertka

Wysłany: 29 maja 2014, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Sama nie mam bladego pojęcia. Wydaje mi się, że na okres jest za wcześnie,a po owulacji jestem na pewno o czym świadczą moje temperatury;/ Zawsze w dniu plamienia przedmiesiączkowego spadała mi wyraźnie temperatura, a tu guzik. Czy któraś miała z was podobną sytuację? Komentujcie starczki ;)
    Kochana może to faktycznie jest plamienie implantacyjne? Ja tego nie doświadczyłam osobiście ? Kilka dni po owulacji miałam strasznie wrażliwe sutki jak nigdy. A za ile masz dostać @??

f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 29 maja 2014, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Kochana może to faktycznie jest plamienie implantacyjne? Ja tego nie doświadczyłam osobiście ? Kilka dni po owulacji miałam strasznie wrażliwe sutki jak nigdy. A za ile masz dostać @??
    Sewerynko, średnia długość cykli wynosi u mnie 27 dni. Czasem zdarza się 28 lub 29- najkrótsze 24, ale to rzadko.
    Poczekamy, co powie jutrzejsza temperatura, chociaż tak jak pisałam, w poprzednich cyklach przy plamieniu tempka od razu spadała. Fajnie jakby się udało, boje się, że za bardzo się nakręcę i nic z tego nie wyjdzie :P Zazwyczaj tak jest... Prócz plamień odczuwałam lekkie ciągniecie w okolicach macicy, uczucie troszkę inne niż na @.
    No nic, czekamy- trzymajcie kciuki !!! <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 22:18

ewcia21k lubi tę wiadomość

• Sewerynka Ekspertka

Wysłany: 30 maja 2014, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Sewerynko, średnia długość cykli wynosi u mnie 27 dni. Czasem zdarza się 28 lub 29- najkrótsze 24, ale to rzadko.
    Poczekamy, co powie jutrzejsza temperatura, chociaż tak jak pisałam, w poprzednich cyklach przy plamieniu tempka od razu spadała. Fajnie jakby się udało, boje się, że za bardzo się nakręcę i nic z tego nie wyjdzie :P Zazwyczaj tak jest... Prócz plamień odczuwałam lekkie ciągniecie w okolicach macicy, uczucie troszkę inne niż na @.
    No nic, czekamy- trzymajcie kciuki !!! <3

Hm.. u mnie średnio trwal 26 dni, zawsze byłam pewna , że jest inaczej. Owulację miałam między 10 a 12 dniem, i już dwa tyg po owulce był test pozytywny a beta wysoka. Kiedy masz dostać @?Zrób sobie betę i test dzień po :-) Trzymam mocno mocno kciuczki :** <3 może do mnie dołączysz :) Buziaki

Listior lubi tę wiadomość

f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 30 maja 2014, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Hm.. u mnie średnio trwal 26 dni, zawsze byłam pewna , że jest inaczej. Owulację miałam między 10 a 12 dniem, i już dwa tyg po owulce był test pozytywny a beta wysoka. Kiedy masz dostać @?Zrób sobie betę i test dzień po :-) Trzymam mocno mocno kciuczki :** <3 może do mnie dołączysz :) Buziaki

Oj chciałabym, chciałabym :* <3 Jeśli chodzi o okres, to według ovu, powinnam go dostać 07.06.2014r. :) Póki co mam cały czas takie minimalne skurcze macicy, a to plamienie skąpe- wyłącznie brudzące. Jestem w stanie doczekać do testu czyli ok tygodnia, chyba, że wcześniej dostanę okres, albo spadnie mi wyraźnie tempka i będzie to oznaczało zbliżającego się WROGA ;)To plamienie mnie tak zaciekawiło, bo po prostu nigdy coś podobnego mi się nie przytrafiło :) Dziękuję za wsparcie Sewerynko :) :* A powiedz jak Ty się czujesz, jak twoje samopoczucie i świadomość, że pod serduszkiem nosisz największe szczęście? ;)

• MADZIA 87 Ekspertka

Wysłany: 30 maja 2014, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co moze oznaczac takie nagle pojawienie sie mikrego sluzuz na bieliznie tak jakbym miala nagly wylew... no nie wiem jak to okreslic, pracujac w ogeodzie poczulam mega mokro...

nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • ewcia21k Autorytet

Wysłany: 30 maja 2014, 23:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia też czasem mam tak przed @

Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Sewerynka Ekspertka

Wysłany: 30 maja 2014, 23:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Oj chciałabym, chciałabym :* <3 Jeśli chodzi o okres, to według ovu, powinnam go dostać 07.06.2014r. :) Póki co mam cały czas takie minimalne skurcze macicy, a to plamienie skąpe- wyłącznie brudzące. Jestem w stanie doczekać do testu czyli ok tygodnia, chyba, że wcześniej dostanę okres, albo spadnie mi wyraźnie tempka i będzie to oznaczało zbliżającego się WROGA ;)To plamienie mnie tak zaciekawiło, bo po prostu nigdy coś podobnego mi się nie przytrafiło :) Dziękuję za wsparcie Sewerynko :) :* A powiedz jak Ty się czujesz, jak twoje samopoczucie i świadomość, że pod serduszkiem nosisz największe szczęście? ;)

No to powiem Ci kochana , że masz podobnie jak ja :) Oprócz cycuchów bolących. Poczekaj jak możesz (jak wytrzymasz), ja się pospieszyłam i był negatyw a za 5 dni pozytyw:-) Ja tempki nigdy nie mierzyłam, stwierdziłam,że wtedy jeszcze bardziej będe się stresować niepotrzebnie :D A dziękuje, czuję się dobrze, czasami brzuch pobolewa, czuje naciągania w macicy, czasem jajnik zakłuje, cycek zaboli, stałam się też mega płaczliwa płacze z byle powodu hehe:-) No i mega senność, zawsze byłam nocnym markiem i spałam do późna teraz to już wogle oczy się kleją już o 20:D Jestem szczęśliwa,i bardzo odpowiedzialna, to niesamowite jak kobieta zmienia się w kilka dni..I jaka odpowiedzialność momentalnie na Ciebie spływa z chwilą dwóch kresek. Czuje, że dołączysz do mnie Listior :-)))Tego Ci życzymy z całego serduszka <33

Listior, paulashells lubią tę wiadomość

f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 31 maja 2014, 06:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    No to powiem Ci kochana , że masz podobnie jak ja :) Oprócz cycuchów bolących. Poczekaj jak możesz (jak wytrzymasz), ja się pospieszyłam i był negatyw a za 5 dni pozytyw:-) Ja tempki nigdy nie mierzyłam, stwierdziłam,że wtedy jeszcze bardziej będe się stresować niepotrzebnie :D A dziękuje, czuję się dobrze, czasami brzuch pobolewa, czuje naciągania w macicy, czasem jajnik zakłuje, cycek zaboli, stałam się też mega płaczliwa płacze z byle powodu hehe:-) No i mega senność, zawsze byłam nocnym markiem i spałam do późna teraz to już wogle oczy się kleją już o 20:D Jestem szczęśliwa,i bardzo odpowiedzialna, to niesamowite jak kobieta zmienia się w kilka dni..I jaka odpowiedzialność momentalnie na Ciebie spływa z chwilą dwóch kresek. Czuje, że dołączysz do mnie Listior :-)))Tego Ci życzymy z całego serduszka <33

Oj Sewerynko kochana, ja też się strasznie senna zrobiłam, już po 23:00 tak mnie zwala z nóg, że odpływam. Kiedyś do 02:00 potrafiłam być na chodzie ;) Zobaczymy, co z tego wyniknie ;) Dzisiaj tempka mi wzrosła. Ciągle balansuje sobie pomiędzy 36,6 a 36,7 ;)Dalej mam takie uczucie ciągnięcia jajników, albo macicy co jakiś czas ;) A piersi to mnie nawet przed okresem nie bolą :P Cieszę się, że jesteś szczęśliwa ;) To musi być cudowne uczucie, niezastąpione ;) Oby Twoje samopoczucie Kochana było bardzo dobre i niezakłócone- życzę Ci jak najmniej uporczywych objawów ;) też Kochana chciałabym do Ciebie dołączyć, bardzo dziękuję za ciepłe słowa, ściskam i miłego dnia życzę Mamusiu ;):* <3

Sewerynka lubi tę wiadomość

• Listior Przyjaciółka

Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj plamienia ustały. Bynajmniej na razie :) Dalej jednak czuje ciągniecie jajników, nieco słabsze niż wczoraj, ale odczuwalne. Odnoszę wrażenie jakbym odczuwała lekkie rozciąganie macicy. Z piersiami mam spokój, chociaż prawda jest taka, że nigdy przed okresem nie odczuwam żadnych dolegliwości ze strony biustu. Może delikatna wrażliwość, ale jakbym o tym nie myślała, nawet bym nie poczuła ;)
    A jak u was dziewczyny?

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 czerwca 2014, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. ja jak zawsze, nadal oczekująca na @ :)

• Ania_XxX Koleżanka

Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także oczekująca na @ .. Chciałabym żeby dziś przyszła 9.06 mamy wyjazd, 15.06 rocznicę i nie chcę, aby znowu pokrzyżowała plany :(

82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dawno nie zaglądałam na ten temat, nie miałam sił i nadzieja, chęci odeszły. Teraz @ powoli się kończy, jakieś resztki tylko i trwała krócej i mniej intensywniej niż w tamtym cyklu. Niedługo zaczynamy nowe starania. Na razie jednak bez CLO bo byłam chora i nie chciałam wtedy brać. 14 dc idę na USG i zobaczę jak pęcherzyki, jeśli nie będzie to od kolejnego cyklu wezmę już CLO :(
    Jeszcze mocniej staram się odpuszczać, nie prowadzę już wykresu, nie liczę, nie zapisuję.. nie mierzę temp. nie napinam się by <3 codziennie, jeśli ma się udać to i tak się uda..

• Listior Przyjaciółka

Wysłany: 1 czerwca 2014, 15:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Witajcie, dawno nie zaglądałam na ten temat, nie miałam sił i nadzieja, chęci odeszły. Teraz @ powoli się kończy, jakieś resztki tylko i trwała krócej i mniej intensywniej niż w tamtym cyklu. Niedługo zaczynamy nowe starania. Na razie jednak bez CLO bo byłam chora i nie chciałam wtedy brać. 14 dc idę na USG i zobaczę jak pęcherzyki, jeśli nie będzie to od kolejnego cyklu wezmę już CLO :(
    Jeszcze mocniej staram się odpuszczać, nie prowadzę już wykresu, nie liczę, nie zapisuję.. nie mierzę temp. nie napinam się by <3 codziennie, jeśli ma się udać to i tak się uda..

Fajnie, że potrafiłaś wrzucić na luz, może faktycznie takie podejście dużo ułatwi sprawę.Mocno Ci kibicuję i życzę, żeby udało się bez wspomagaczy ;)

• Listior Przyjaciółka

Wysłany: 1 czerwca 2014, 15:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Ja także oczekująca na @ .. Chciałabym żeby dziś przyszła 9.06 mamy wyjazd, 15.06 rocznicę i nie chcę, aby znowu pokrzyżowała plany :(
    Dalej zaciskam kciuki, żeby @ nie przyszła ;) :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Fajnie, że potrafiłaś wrzucić na luz, może faktycznie takie podejście dużo ułatwi sprawę.Mocno Ci kibicuję i życzę, żeby udało się bez wspomagaczy ;)
    Tak do końca na luz chyba się nie da, ale nie chce mi się już zapisywać wszystkiego, notować.. bez sensu sobie szukać, nasłuchiwać.. to nic nie daje a może zaszkodzić i wprowadzić w obłęd.. mimo, że się nie nastawiałam w maju to i tak przeżyłam to małą depresją i zwątpieniem..
    Ze wspomagaczy to na razie tylko dostinex i duphaston.

• Listior Przyjaciółka

Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Tak do końca na luz chyba się nie da, ale nie chce mi się już zapisywać wszystkiego, notować.. bez sensu sobie szukać, nasłuchiwać.. to nic nie daje a może zaszkodzić i wprowadzić w obłęd.. mimo, że się nie nastawiałam w maju to i tak przeżyłam to małą depresją i zwątpieniem..
    Ze wspomagaczy to na razie tylko dostinex i duphaston.
    Mimo wszystko Pirelko bardzo Ci zazdroszczę takiego opanowania. Mnie się wydawało, że potrafię być cierpliwa, a jednak im człowiek starszy, tym głupszy... Przepraszam za określenie, ale taka prawda. Kobieta z wiekiem jest bardziej świadoma swojego ciała i wsłuchuje się w każdy maleńki sygnał wysyłany z organizmu i interpretuje, zazwyczaj w sposób dla siebie korzystny. Potem przychodzi rozczarowanie... Mimo tego co napisałam, nadal nie zrezygnuje z optymistycznego podejścia, bo ono naprawdę pomaga, kiedy już naprawdę człowiek zaczyna wątpić. Pozdrowionka ;)

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego