X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombelek87 wrote:
    Czesc Rówiesniczki, pomyslałam, ze zajrzę sobie na Wasz wątek :) LIstior może to jest palienie impantacyjne ? :)

    Kurcze, fantastycznie by było ;) Wydaje mi się, że na okres za wcześnie, chociaż wszystko się może zdarzyć i cykl rozregulować także. Miała któraś z was podobną sytuację??
    Dziękuję Bombelek za odp ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombelek87 wrote:
    Dziewczynki, jak się robi te wasze suwaczki? :)
    Kliknij na mój suwak i przekieruje Cię do strony z suwaczkami, tam stworzysz własny. Potem wystarczy skopiować adres i wkleić w swoich danych.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Kurcze, fantastycznie by było ;) Wydaje mi się, że na okres za wcześnie, chociaż wszystko się może zdarzyć i cykl rozregulować także. Miała któraś z was podobną sytuację??
    Dziękuję Bombelek za odp ;)
    Listior ja teraz tak miałam i też nie wiem co to,po ostatniej @ nie było <3 bo męża nie miałam,a na ovu za wcześnie było i nie wiem co to było.

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Listior ja teraz tak miałam i też nie wiem co to,po ostatniej @ nie było <3 bo męża nie miałam,a na ovu za wcześnie było i nie wiem co to było.
    Sama nie mam bladego pojęcia. Wydaje mi się, że na okres jest za wcześnie,a po owulacji jestem na pewno o czym świadczą moje temperatury;/ Zawsze w dniu plamienia przedmiesiączkowego spadała mi wyraźnie temperatura, a tu guzik. Czy któraś miała z was podobną sytuację? Komentujcie starczki ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Sama nie mam bladego pojęcia. Wydaje mi się, że na okres jest za wcześnie,a po owulacji jestem na pewno o czym świadczą moje temperatury;/ Zawsze w dniu plamienia przedmiesiączkowego spadała mi wyraźnie temperatura, a tu guzik. Czy któraś miała z was podobną sytuację? Komentujcie starczki ;)
    Kochana może to faktycznie jest plamienie implantacyjne? Ja tego nie doświadczyłam osobiście ? Kilka dni po owulacji miałam strasznie wrażliwe sutki jak nigdy. A za ile masz dostać @??

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 29 maja 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Kochana może to faktycznie jest plamienie implantacyjne? Ja tego nie doświadczyłam osobiście ? Kilka dni po owulacji miałam strasznie wrażliwe sutki jak nigdy. A za ile masz dostać @??
    Sewerynko, średnia długość cykli wynosi u mnie 27 dni. Czasem zdarza się 28 lub 29- najkrótsze 24, ale to rzadko.
    Poczekamy, co powie jutrzejsza temperatura, chociaż tak jak pisałam, w poprzednich cyklach przy plamieniu tempka od razu spadała. Fajnie jakby się udało, boje się, że za bardzo się nakręcę i nic z tego nie wyjdzie :P Zazwyczaj tak jest... Prócz plamień odczuwałam lekkie ciągniecie w okolicach macicy, uczucie troszkę inne niż na @.
    No nic, czekamy- trzymajcie kciuki !!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 22:18

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Sewerynko, średnia długość cykli wynosi u mnie 27 dni. Czasem zdarza się 28 lub 29- najkrótsze 24, ale to rzadko.
    Poczekamy, co powie jutrzejsza temperatura, chociaż tak jak pisałam, w poprzednich cyklach przy plamieniu tempka od razu spadała. Fajnie jakby się udało, boje się, że za bardzo się nakręcę i nic z tego nie wyjdzie :P Zazwyczaj tak jest... Prócz plamień odczuwałam lekkie ciągniecie w okolicach macicy, uczucie troszkę inne niż na @.
    No nic, czekamy- trzymajcie kciuki !!! <3

    Hm.. u mnie średnio trwal 26 dni, zawsze byłam pewna , że jest inaczej. Owulację miałam między 10 a 12 dniem, i już dwa tyg po owulce był test pozytywny a beta wysoka. Kiedy masz dostać @?Zrób sobie betę i test dzień po :-) Trzymam mocno mocno kciuczki :** <3 może do mnie dołączysz :) Buziaki

    Listior lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Hm.. u mnie średnio trwal 26 dni, zawsze byłam pewna , że jest inaczej. Owulację miałam między 10 a 12 dniem, i już dwa tyg po owulce był test pozytywny a beta wysoka. Kiedy masz dostać @?Zrób sobie betę i test dzień po :-) Trzymam mocno mocno kciuczki :** <3 może do mnie dołączysz :) Buziaki

    Oj chciałabym, chciałabym :* <3 Jeśli chodzi o okres, to według ovu, powinnam go dostać 07.06.2014r. :) Póki co mam cały czas takie minimalne skurcze macicy, a to plamienie skąpe- wyłącznie brudzące. Jestem w stanie doczekać do testu czyli ok tygodnia, chyba, że wcześniej dostanę okres, albo spadnie mi wyraźnie tempka i będzie to oznaczało zbliżającego się WROGA ;)To plamienie mnie tak zaciekawiło, bo po prostu nigdy coś podobnego mi się nie przytrafiło :) Dziękuję za wsparcie Sewerynko :) :* A powiedz jak Ty się czujesz, jak twoje samopoczucie i świadomość, że pod serduszkiem nosisz największe szczęście? ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co moze oznaczac takie nagle pojawienie sie mikrego sluzuz na bieliznie tak jakbym miala nagly wylew... no nie wiem jak to okreslic, pracujac w ogeodzie poczulam mega mokro...

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 30 maja 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia też czasem mam tak przed @

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 30 maja 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Oj chciałabym, chciałabym :* <3 Jeśli chodzi o okres, to według ovu, powinnam go dostać 07.06.2014r. :) Póki co mam cały czas takie minimalne skurcze macicy, a to plamienie skąpe- wyłącznie brudzące. Jestem w stanie doczekać do testu czyli ok tygodnia, chyba, że wcześniej dostanę okres, albo spadnie mi wyraźnie tempka i będzie to oznaczało zbliżającego się WROGA ;)To plamienie mnie tak zaciekawiło, bo po prostu nigdy coś podobnego mi się nie przytrafiło :) Dziękuję za wsparcie Sewerynko :) :* A powiedz jak Ty się czujesz, jak twoje samopoczucie i świadomość, że pod serduszkiem nosisz największe szczęście? ;)

    No to powiem Ci kochana , że masz podobnie jak ja :) Oprócz cycuchów bolących. Poczekaj jak możesz (jak wytrzymasz), ja się pospieszyłam i był negatyw a za 5 dni pozytyw:-) Ja tempki nigdy nie mierzyłam, stwierdziłam,że wtedy jeszcze bardziej będe się stresować niepotrzebnie :D A dziękuje, czuję się dobrze, czasami brzuch pobolewa, czuje naciągania w macicy, czasem jajnik zakłuje, cycek zaboli, stałam się też mega płaczliwa płacze z byle powodu hehe:-) No i mega senność, zawsze byłam nocnym markiem i spałam do późna teraz to już wogle oczy się kleją już o 20:D Jestem szczęśliwa,i bardzo odpowiedzialna, to niesamowite jak kobieta zmienia się w kilka dni..I jaka odpowiedzialność momentalnie na Ciebie spływa z chwilą dwóch kresek. Czuje, że dołączysz do mnie Listior :-)))Tego Ci życzymy z całego serduszka <33

    Listior, paulashells lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 31 maja 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    No to powiem Ci kochana , że masz podobnie jak ja :) Oprócz cycuchów bolących. Poczekaj jak możesz (jak wytrzymasz), ja się pospieszyłam i był negatyw a za 5 dni pozytyw:-) Ja tempki nigdy nie mierzyłam, stwierdziłam,że wtedy jeszcze bardziej będe się stresować niepotrzebnie :D A dziękuje, czuję się dobrze, czasami brzuch pobolewa, czuje naciągania w macicy, czasem jajnik zakłuje, cycek zaboli, stałam się też mega płaczliwa płacze z byle powodu hehe:-) No i mega senność, zawsze byłam nocnym markiem i spałam do późna teraz to już wogle oczy się kleją już o 20:D Jestem szczęśliwa,i bardzo odpowiedzialna, to niesamowite jak kobieta zmienia się w kilka dni..I jaka odpowiedzialność momentalnie na Ciebie spływa z chwilą dwóch kresek. Czuje, że dołączysz do mnie Listior :-)))Tego Ci życzymy z całego serduszka <33

    Oj Sewerynko kochana, ja też się strasznie senna zrobiłam, już po 23:00 tak mnie zwala z nóg, że odpływam. Kiedyś do 02:00 potrafiłam być na chodzie ;) Zobaczymy, co z tego wyniknie ;) Dzisiaj tempka mi wzrosła. Ciągle balansuje sobie pomiędzy 36,6 a 36,7 ;)Dalej mam takie uczucie ciągnięcia jajników, albo macicy co jakiś czas ;) A piersi to mnie nawet przed okresem nie bolą :P Cieszę się, że jesteś szczęśliwa ;) To musi być cudowne uczucie, niezastąpione ;) Oby Twoje samopoczucie Kochana było bardzo dobre i niezakłócone- życzę Ci jak najmniej uporczywych objawów ;) też Kochana chciałabym do Ciebie dołączyć, bardzo dziękuję za ciepłe słowa, ściskam i miłego dnia życzę Mamusiu ;):* <3

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj plamienia ustały. Bynajmniej na razie :) Dalej jednak czuje ciągniecie jajników, nieco słabsze niż wczoraj, ale odczuwalne. Odnoszę wrażenie jakbym odczuwała lekkie rozciąganie macicy. Z piersiami mam spokój, chociaż prawda jest taka, że nigdy przed okresem nie odczuwam żadnych dolegliwości ze strony biustu. Może delikatna wrażliwość, ale jakbym o tym nie myślała, nawet bym nie poczuła ;)
    A jak u was dziewczyny?

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. ja jak zawsze, nadal oczekująca na @ :)

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także oczekująca na @ .. Chciałabym żeby dziś przyszła 9.06 mamy wyjazd, 15.06 rocznicę i nie chcę, aby znowu pokrzyżowała plany :(

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dawno nie zaglądałam na ten temat, nie miałam sił i nadzieja, chęci odeszły. Teraz @ powoli się kończy, jakieś resztki tylko i trwała krócej i mniej intensywniej niż w tamtym cyklu. Niedługo zaczynamy nowe starania. Na razie jednak bez CLO bo byłam chora i nie chciałam wtedy brać. 14 dc idę na USG i zobaczę jak pęcherzyki, jeśli nie będzie to od kolejnego cyklu wezmę już CLO :(
    Jeszcze mocniej staram się odpuszczać, nie prowadzę już wykresu, nie liczę, nie zapisuję.. nie mierzę temp. nie napinam się by <3 codziennie, jeśli ma się udać to i tak się uda..

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Witajcie, dawno nie zaglądałam na ten temat, nie miałam sił i nadzieja, chęci odeszły. Teraz @ powoli się kończy, jakieś resztki tylko i trwała krócej i mniej intensywniej niż w tamtym cyklu. Niedługo zaczynamy nowe starania. Na razie jednak bez CLO bo byłam chora i nie chciałam wtedy brać. 14 dc idę na USG i zobaczę jak pęcherzyki, jeśli nie będzie to od kolejnego cyklu wezmę już CLO :(
    Jeszcze mocniej staram się odpuszczać, nie prowadzę już wykresu, nie liczę, nie zapisuję.. nie mierzę temp. nie napinam się by <3 codziennie, jeśli ma się udać to i tak się uda..

    Fajnie, że potrafiłaś wrzucić na luz, może faktycznie takie podejście dużo ułatwi sprawę.Mocno Ci kibicuję i życzę, żeby udało się bez wspomagaczy ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Ja także oczekująca na @ .. Chciałabym żeby dziś przyszła 9.06 mamy wyjazd, 15.06 rocznicę i nie chcę, aby znowu pokrzyżowała plany :(
    Dalej zaciskam kciuki, żeby @ nie przyszła ;) :*

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Fajnie, że potrafiłaś wrzucić na luz, może faktycznie takie podejście dużo ułatwi sprawę.Mocno Ci kibicuję i życzę, żeby udało się bez wspomagaczy ;)
    Tak do końca na luz chyba się nie da, ale nie chce mi się już zapisywać wszystkiego, notować.. bez sensu sobie szukać, nasłuchiwać.. to nic nie daje a może zaszkodzić i wprowadzić w obłęd.. mimo, że się nie nastawiałam w maju to i tak przeżyłam to małą depresją i zwątpieniem..
    Ze wspomagaczy to na razie tylko dostinex i duphaston.

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Tak do końca na luz chyba się nie da, ale nie chce mi się już zapisywać wszystkiego, notować.. bez sensu sobie szukać, nasłuchiwać.. to nic nie daje a może zaszkodzić i wprowadzić w obłęd.. mimo, że się nie nastawiałam w maju to i tak przeżyłam to małą depresją i zwątpieniem..
    Ze wspomagaczy to na razie tylko dostinex i duphaston.
    Mimo wszystko Pirelko bardzo Ci zazdroszczę takiego opanowania. Mnie się wydawało, że potrafię być cierpliwa, a jednak im człowiek starszy, tym głupszy... Przepraszam za określenie, ale taka prawda. Kobieta z wiekiem jest bardziej świadoma swojego ciała i wsłuchuje się w każdy maleńki sygnał wysyłany z organizmu i interpretuje, zazwyczaj w sposób dla siebie korzystny. Potem przychodzi rozczarowanie... Mimo tego co napisałam, nadal nie zrezygnuje z optymistycznego podejścia, bo ono naprawdę pomaga, kiedy już naprawdę człowiek zaczyna wątpić. Pozdrowionka ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ