X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to nie jest tak zupełnie opakowanie, psychika swoje działa i jednak myślenia nie da się całkiem wyłączyć.. to wszystko jest strasznie trudne.

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    U mnie to nie jest tak zupełnie opakowanie, psychika swoje działa i jednak myślenia nie da się całkiem wyłączyć.. to wszystko jest strasznie trudne.
    To prawda, że się nie da całkowicie wyłączyć. Można jednak nad tym pracować, żeby nie stresować się na zapas :)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    U mnie to nie jest tak zupełnie opakowanie, psychika swoje działa i jednak myślenia nie da się całkiem wyłączyć.. to wszystko jest strasznie trudne.


    Pirelko ,myślałam o Tobie , że coś długo się nie odzywasz :-(
    Trzymaj się tam nie zamęczaj się myślami.. to nie pomoże. Wyjedźcie gdzieś z Męzulkiem na weekend jeśli macie możliwość i odstresujcie się. Buziaki :*

    Miłego dzionka Staraczki, Listior odliczamy ...:) ?

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, dzisiaj przyszła @ :( Ten cykl niestety spłatał mi niezłego figla, ale nie ma na mnie mocnych ;) Zaczynamy starania od nowa ;) Mam nadzieje Kochana, że dobrze się czujesz i wszystko w porządeczku u Ciebie <3 :*

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Kochana, dzisiaj przyszła @ :( Ten cykl niestety spłatał mi niezłego figla, ale nie ma na mnie mocnych ;) Zaczynamy starania od nowa ;) Mam nadzieje Kochana, że dobrze się czujesz i wszystko w porządeczku u Ciebie <3 :*
    Tak Was czytałam ostatnio i miałam nadzieję, że Tobie też się udało Listior. Ale przynajmniej z tego co piszesz masz nadal pozytywne nastawienie :-).
    Ja po odebraniu wyników męża zwątpiłam chociaż ciągle gdzies głęboko tkwi nadzieja. Dziś zadzwoniłam i umówiłam wizyte u androloga - niech wypowie się specjalista, i w tej samej klinice dla siebie wizyte u ginekologa, ponieważ słyszałam dobre opinie, a u tych co byłam do tej pory to nikt nie chciał oglądać moich wykresów ani kontrolować pęcherzyków. Także obydwie wizyty 16 czerwca, póki co meczę się z @

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    Tak Was czytałam ostatnio i miałam nadzieję, że Tobie też się udało Listior. Ale przynajmniej z tego co piszesz masz nadal pozytywne nastawienie :-).
    Ja po odebraniu wyników męża zwątpiłam chociaż ciągle gdzies głęboko tkwi nadzieja. Dziś zadzwoniłam i umówiłam wizyte u androloga - niech wypowie się specjalista, i w tej samej klinice dla siebie wizyte u ginekologa, ponieważ słyszałam dobre opinie, a u tych co byłam do tej pory to nikt nie chciał oglądać moich wykresów ani kontrolować pęcherzyków. Także obydwie wizyty 16 czerwca, póki co meczę się z @
    Trzymam kciuki ;) Pomimo, że mi się nie udało, będę nadal się starać ;) Miłego dnia ;)

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Pirelko ,myślałam o Tobie , że coś długo się nie odzywasz :-(
    Trzymaj się tam nie zamęczaj się myślami.. to nie pomoże. Wyjedźcie gdzieś z Męzulkiem na weekend jeśli macie możliwość i odstresujcie się. Buziaki :*

    Miłego dzionka Staraczki, Listior odliczamy ...:) ?
    Niestety nie mamy możliwości wyjazdu.. ale staram się być spokojna i opanowana, ale kiedy przychodzi @ to boli..

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjdzie taki dzień, że i Nam się uda Pirelko! ;) Tak sobie myślę, że w końcu musi. Nie wyobrażam sobie innej opcji. Fakt, może będziemy musiały poczekać dłużej - pół roku, rok...ale wtedy to ze szczęścia będziemy skakać do samego nieba! <3

    Listior, ewcia21k, Lena87 lubią tę wiadomość

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli wytrwam w staraniach tyle.. już myślę by dać sobie określony czas i odpuścić, przestać zażywać itd. czas pokaże co to będzie..

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do mnie też przylazła ta podła małpa, ale tyle czasu już minęło, że i zawód jest coraz mniejszy. Głową muru nie rozbije, a co los przyniesie biorę bez zastanowienia. Niestety, ale takie jest życie. Jedni mają tak a drudzy tak. Nowy cykl, nowe nadzieje :) i to jest plus :)

    ewcia21k, Listior, Ania_XxX, paulashells lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Dziewczyny do mnie też przylazła ta podła małpa, ale tyle czasu już minęło, że i zawód jest coraz mniejszy. Głową muru nie rozbije, a co los przyniesie biorę bez zastanowienia. Niestety, ale takie jest życie. Jedni mają tak a drudzy tak. Nowy cykl, nowe nadzieje :) i to jest plus :)

    Podpisuję się pod Twoimi słowami Mallinko ;) Nowy cykl i nowe nadzieje- to podstawa, żeby o niej nie zapominać. Nie zawsze wszystko da się mieć od razu, ale zdobywanie czegoś daje większą satysfakcję i spełnienie, bo doceniamy włożony w to trud i zdobyty cel jest dla nas jak diament ;)

    Mallina, ewcia21k, Ania_XxX, paulashells lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.dopisuje sie :)

    8a56b4b21c3960140dc7e1b42a25ad0b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Mallina, Ania_XxX, paulashells, Lena87, Sewerynka lubią tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolek87 wrote:
    Ogromne gratulacje! Kolejna 27 ze skarbem pod sercem :) Cieszę się. Oby przybywało takich wiadomości :)

    paulashells lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Podpisuję się pod Twoimi słowami Mallinko ;) Nowy cykl i nowe nadzieje- to podstawa, żeby o niej nie zapominać. Nie zawsze wszystko da się mieć od razu, ale zdobywanie czegoś daje większą satysfakcję i spełnienie, bo doceniamy włożony w to trud i zdobyty cel jest dla nas jak diament ;)
    Dokładnie :) Głowa do góry i do przodu :)

    Listior lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Głowa do Góry ;)

    Ja też nowy cykl zaczęłam, trzeba teraz spiąć poślady i walczyć :D

    Miałam oznaczy od poniedziałku, bo dopiero się rozkręciła, ale na innym wątku napisały że mam już niedzielne plamienie zaznaczyć ;)
    Tak więc od czwartku WITAJ CLO :D

    Ania_XxX, Listior, ewcia21k lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25.05 Sewerynka t6201.gif
    03.06 Aniołek87 t6201.gif

    Ania_XxX, Sewerynka, ewcia21k lubią tę wiadomość

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a możecie mi wytłumaczyć na czym polega to CLO?

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Dziewczyny a możecie mi wytłumaczyć na czym polega to CLO?

    Kochana, jeżeli posiadasz cykle bezowulacyjne, bądź pęcherzyki nie rosną ..
    Wtedy stosuje się CLO na stymulację, pobudzenie jajniki do pracy :)


    Kiedy testujesz ? bo wykres masz piękny <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 22:47

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to wymaga monitoringu ze strony lekarza? Tak sobie czytałam na innych forach, to dziewczyny często mają monitoring, a ja to chyba muszę gina ubłagać, aby ze mną zaczął działać... Hmmm nie testuję, nic mnie nawet nie kusi, biorę Lutkę na wywołanie @, nie chcę się rozczarować :(

    82do20mmeofbbylm.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odliczam dni do owulki, teraz jej się nie dam zaskoczyć i ja zaserduszkuję :p Koniec zabawy w chowanego ;) Będę bardziej przebiegła od niej. Fajnie, że mój cykl skończył się tak szybko, pewnie to wynik diety ;) Przynajmniej mogę przyspieszyć czerwcowe staranka- i bardzo dobrze ;) Miłego dnia dziewuszki :* <3

    ewcia21k, Ania_XxX, paulashells lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ