X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Dzień Dobry dziewczyny :)
    Do mnie dzisiaj przyszła @ o 3 dni za wcześnie, ale najważniejsze ze faza lutealna trwała więcej niż 10 dni, i nie ma się czym martwić. Czekam na kolejną owulkę i kolejną szansę już 12 ;)

    Mallina a może 12 okaże się być tą szczęśliwą?
    Trzymam kciuki,żeby tak się stało :)
    Teraz odpocznij przez te parę dni a potem ostro do roboty! :)

    Mallina, Listior lubią tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho.. moja @ już się zaczyna.. różowe plamienie już jest :/

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia a może :) wszystko się okaże :)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to @ wredna!

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jezusie..nie mam już sił :/

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka,każda z nas ma chwile załamania,ja tak właśnie czułam się tydzień temu :(
    Nie możemy się poddawać!

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki, trzymam kcuki, żeby małpiszon nie przyszedł ;) Mi ovu znów wyznaczył inny dzień owulacji :P Ciekawe, czy coś mnie jeszcze zaskoczy ;)Miłego dnia ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałyście dziewczyny o naprotechnologii? Ja o tym myślę poważnie. Tylko już widzę minę mojego męża jak mu powiem, że nici z seksu przez miesiąc.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biorę na razie takich rzeczy pod uwagę..

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 maja 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja troszkę poczytałam o tym, jest tu na forum temat o naprotechnologii i zaciekawiło mnie. Nie wiem, może się zdecydujemy z mężem, i tak ciąży nie ma i tak, co szkodzi.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    O jezusie..nie mam już sił :/


    Jak nie teraz to za miesiąc.. kiedys sie uda :* Musisz w to uwierzyc:)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Sewerynka u mnie to raczej nie fasolka bo dziś mam 13dc a serduszka były przed @,ale ostatnia @ też jakaś dziwna była,w pierwszy dzień bolało jak nigdy,a potem 3 dni plamienie.


    Wiesz, ze Nasz organizm potrafi Nas zaskoczyc:) czasami bardzo miło... Zdaje sobie sprawe ze prowadzisz obserwacje, zmiany jakie zachodzą w Tobie, mierzysz temperaturkę. Ale to tylko natura, i da Nam Fasolkę wtedy kiedy sama będzie na to gotowa :)* Także nigdy cykl nie jest stracony:D

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czas temu rozmawiałam instruktorka napro.... metoda jak pewnie wiecie polega na dogłębnej obserwacji swojego ciała. Również prowadzi się kalendarz, ale jest on o wiele bardziej szczegółowy i dokładny. Z tego co mówią statystyki to pary mające problem z ciążą przy napro zachodzą w przeciągu 2 lat. Nie wiem ile w tym prawdy....
    Spotkania są z instruktorami napro oraz ginekologami. Przez pierwsze miesiące trzeba dokładnie się obserwować wg wytycznych. Na podstawie tych obserwacji pewne schorzenia czy jakieś zaburzenia powodujące problemy z zajściem lub utrzymaniem ciąży mogą zostać wykryte.
    To nie jest tylko metoda naturalna. Ginekolodzy stosują też wynalazki medycyny - leki ;].
    Trudno mi się ustosunkować do napro. Nie znam nikogo kto by z tego korzystał. Niemniej warto spróbować jeżeli po miesiącach prób u tradycyjnych lekarzy nic się nie poprawia.

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 28 maja 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy wszystkim ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 29 maja 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ludu owoulacja wykryta, ale czy ja wiem czy to dobrze zaznaczylo sie? przy tym moim dupowatym termometrze... ale ginekolog ostatnio mowil ze kolo 20 -21 dc mofe miec owu czyli pozniej niz zwykle. dzis taki skok temp... hmmm dzis sa moje imieniny moze jakis spozniony prezent dostane???? :) mielgo dnia kochane, jestem myslami z wami i bardzo mocno trzymam kciuki za nas wszystkie :) trzeba dobic do sewerynki

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    o ludu owoulacja wykryta, ale czy ja wiem czy to dobrze zaznaczylo sie? przy tym moim dupowatym termometrze... ale ginekolog ostatnio mowil ze kolo 20 -21 dc mofe miec owu czyli pozniej niz zwykle. dzis taki skok temp... hmmm dzis sa moje imieniny moze jakis spozniony prezent dostane???? :) mielgo dnia kochane, jestem myslami z wami i bardzo mocno trzymam kciuki za nas wszystkie :) trzeba dobic do sewerynki
    Super wiadomość, że jest owulacja! Mam nadzieję, że starania szły ostrą parą :)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj 4 dzień fl i dostałam malutkiego plamienia...Nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego. Dosłownie coś mnie podkusiło, żeby założyć dzisiaj jasną bieliznę i zauważyłam śluz lekko podbarwiony krwią. Możliwe, żeby tak wcześnie zawitała u mnie @ :(? Przecież u licha tak ją odganiałam. Jeśli faktycznie dostane okres, to pierwszy raz w karierze będę miała tak mega krótki cykl....W zeszłym cyklu w dniu plamienia tempka spadła, a tu nic. O co chodzi? Czy któraś z was doświadczyła takiego czegoś?
    HEEEELLLPPP ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj 4 dzień fl i dostałam malutkiego plamienia...Nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego. Dosłownie coś mnie podkusiło, żeby założyć dzisiaj jasną bieliznę i zauważyłam śluz lekko podbarwiony krwią. Możliwe, żeby tak wcześnie zawitała u mnie @ :(? Przecież u licha tak ją odganiałam. Jeśli faktycznie dostane okres, to pierwszy raz w karierze będę miała tak mega krótki cykl....W zeszłym cyklu w dniu plamienia tempka spadła, a tu nic. O co chodzi? Czy któraś z was doświadczyła takiego czegoś?
    HEEEELLLPPP ;)
    Kochana, na moje oko miałaś owulację troszkę wcześniej niż wyznaczył program. A takie plamienie może być implantacyjnym. Ni sądzę by był to już okres

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Rówiesniczki, pomyslałam, ze zajrzę sobie na Wasz wątek :) LIstior może to jest palienie impantacyjne ? :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, jak się robi te wasze suwaczki? :)

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ