X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    A ja skusiłam się i zrobiłam test, żałuję..bo miałabym nadzieję jeszcze. A tak negatyw jak byk, test o czułości 10. Temp. zmierzyłam z ciekawości i też spada już poniżej 37.. nie liczę już na ciążę w tym cyklu. Odechciewa mi się wszystkiego :/ tych leków, badań i pomyśli.

    Kochana, nie wszystko jeszcze stracone, czasem wiele sytuacji może nas zaskoczyć <przytul> :* Popatrz na niektóre wykresy, jest jeszcze szansa przecież ;) Mimo takich przykrości, trzeba dalej wierzyć i walczyć, po to tutaj wszystkie jesteśmy. Masz moje wsparcie :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 09:24

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję.

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka może to cie pocieszy, miałam już to wcześniej pisać. Moja koleżanka wczoraj zrobiła test i jak mi wysłała zdjęcie to ja nic na nim nie widziałam, a ona twierdziła że coś widzi. Rozebrała go na czynniki pierwsze i faktycznie okazało się że na pasku jest druga kreska zabarwiona. A jest przed okresem kilka dni. Nie wiem co jej wyjdzie dalej, bo różne są anomalia, ale dziewczyna dociekliwa, tak bardzo chciała ujrzeć te dwie krechy aż je ujrzała.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz, że ja dzisiaj też miałam ochotę rozwalić ten test i zobaczyć co jest pod paskiem ? :P

    Czekam na @..

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 27 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka obyś się NIE DOCZEKAŁA tej wrednej @ !

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia dzięki ;) pewnie mnie zaskoczy w najmniej spodziewanym momencie :/ jak w tamtym mies.

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akcja- odganianie małpy ;) Kupię 10 kg bananów i niech spada na drzewo :P

    ewcia21k, paulashells lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka ja na to nigdy nie wpadłam, ale następnym razem jak się skusze na test to dla pewności go rozwalę ;)

    Listior dobry pomysł z tymi bananami ;)

    Listior lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 27 maja 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Akcja- odganianie małpy ;) Kupię 10 kg bananów i niech spada na drzewo :P

    Trzeba mieć jakiś sposób na tego nieproszonego gościa ;) banany, to pierwszy z pomysłów jaki mi przyszedł do głowy, żeby wyluzować i odpuścić stresik ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka damy jakoś radę ją póki co jestem jakiś tydzień przed małpa żadnych objawów zero jak ma być to małe to musi być no choinki

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Sewerynko Gratuluję ;) jesteś pierwszą osobą z tego tematu której się udało :D


    25.05 Sewerynka t6201.gif


    Lena87 :) Jaki piękny potworek z brzusiem:) Dziekuje Wam wszystkie jestescie kochane! Ja nadal niedowierzam :) Beta 260.10 mlU/ml 4/5 tydzien:) 10.06 dopiero wizyta u ginka wiec jeszcze trochę zanim ujrze Fasolkę:)
    Pirelko jak u Ciebie??? Trzymam kciuki i czekam niecierpliwie, jak jutro nie dostaniesz to w czwartek testuj albo beta od razu będzie pewniej ;-) Mi ginek mówił ze sikacze nie wychodzą.

    Wysyłam Wam moc wirusków fasolkowatych, tup tup tup .. :*** <3

    Ania_XxX, Lena87, ewcia21k, paulashells lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Dziękuję za kciuki,niestety u mnie przerwa w staraniach aż do sierpnia :(
    Nie mam mężulka w domu :(
    Teraz już jest czysto tzn tylko śnieżno biały śluz. Dziwne :/


    Ewcia21k kochana ja też miałam taki biały śluz, chodź przed okresem zawsze było dość sucho.. No i Fasola :) Więc trzymam kciuki <3 A ten śluz z krwią to mogło być albo plamienie implantacyjne albo wlasnie jajeczkowanie, zalezy w jakim dniu cyklu bylas :) Ja tez nie sadzilam ze to tak szybko sie uda, ale przeciez kazda ma gdzies to zapisane :) Wierze, że każda z Was już wkrótce ujrzy te dwie magiczne kreseczki na teście:))))

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • kaami Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! dlugo mnie tu nie bylo ale wkoncu sie udalo pojawic :)
    ciesze sie ze w koncu komus z nas sie udalo :) gratuluje!! :)
    ja niestety mam male obawy... w sobote mialam dostac @ ale nie przyszla...test zrobilam w sobote rano ale nic nie bylo wiec wyrzucilam go do kosza...na nocke pojechalismy do znajomych i niedziele jak wrocilismy cos mnie tknelo i sprawdzilam jeszcze raz...jaka byla radosc gdy dojrzalam drugo slaba kreske...ale radosc nie trwala dlugo...w poniedzialek rano zrobilam kolejny i nic!! dziewczyny nie wiem co sie dzieje...miala moze tak ktoras??
    przez 8 miesiecy mialam idealnie uregulowany cykl, co do dnia...a teraz?! boje sie ze znow sie wszystko rozregulowalo i znow trzeba bedzie sie leczyc tymi wszystkimi swinstawmi...
    pomozcie

    kami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaami wrote:
    Czesc dziewczyny! dlugo mnie tu nie bylo ale wkoncu sie udalo pojawic :)
    ciesze sie ze w koncu komus z nas sie udalo :) gratuluje!! :)
    ja niestety mam male obawy... w sobote mialam dostac @ ale nie przyszla...test zrobilam w sobote rano ale nic nie bylo wiec wyrzucilam go do kosza...na nocke pojechalismy do znajomych i niedziele jak wrocilismy cos mnie tknelo i sprawdzilam jeszcze raz...jaka byla radosc gdy dojrzalam drugo slaba kreske...ale radosc nie trwala dlugo...w poniedzialek rano zrobilam kolejny i nic!! dziewczyny nie wiem co sie dzieje...miala moze tak ktoras??
    przez 8 miesiecy mialam idealnie uregulowany cykl, co do dnia...a teraz?! boje sie ze znow sie wszystko rozregulowalo i znow trzeba bedzie sie leczyc tymi wszystkimi swinstawmi...
    pomozcie


    Cześć <3 , idź na krew nie katuj się sikaczami ;)







    Dobry wieczór wszystkim, duphaston się skończył tak więc oczekuję na @.
    CLO wykupiłam i jak dziecko czekam na nagrodę ;D

    ewcia21k, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Lena87 :) Jaki piękny potworek z brzusiem:) Dziekuje Wam wszystkie jestescie kochane! Ja nadal niedowierzam :) Beta 260.10 mlU/ml 4/5 tydzien:) 10.06 dopiero wizyta u ginka wiec jeszcze trochę zanim ujrze Fasolkę:)
    Pirelko jak u Ciebie??? Trzymam kciuki i czekam niecierpliwie, jak jutro nie dostaniesz to w czwartek testuj albo beta od razu będzie pewniej ;-) Mi ginek mówił ze sikacze nie wychodzą.

    Wysyłam Wam moc wirusków fasolkowatych, tup tup tup .. :*** <3
    Test robiłam wczoraj, nie wiem czy doczytałaś. Wyszedł negatywny przy czułości 10. Piersi powoli przestają boleć a temp. leci w dół. @ za rogiem, tylko czekać. fatalnie czuję się psychicznie. chyba bez CLO się nie obędzie, jak dostanę @ to w tym cyklu wprowadzam CLO.

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka u mnie to raczej nie fasolka bo dziś mam 13dc a serduszka były przed @,ale ostatnia @ też jakaś dziwna była,w pierwszy dzień bolało jak nigdy,a potem 3 dni plamienie.

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka-szkoda :(
    Ale może z clo się wreszcie uda :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry dziewczyny :)
    Do mnie dzisiaj przyszła @ o 3 dni za wcześnie, ale najważniejsze ze faza lutealna trwała więcej niż 10 dni, i nie ma się czym martwić. Czekam na kolejną owulkę i kolejną szansę już 12 ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia zobaczymy, terminowo powinnam dzisiaj dostać..wciąż nadzieja się tli, ale czuję że @ się zjawi.. chciałam uniknąć CLO, ale tak czekać w nieskończoność można..
    Mallina, powodzenia w nowym cyklu.. widzę, że u nas hurtowo @ nadciąga :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 08:32

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tydzień temu też się cieszyłam jak @ nie przyszła,bo zawsze rano dostaję to cholera mnie w balona zrobiła i przylazła po południu :/

    Ale do póki jej nie ma nadzieja jest,trzymam kciuki :)

    Listior lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ