Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 27 maja 2014, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    A ja skusiłam się i zrobiłam test, żałuję..bo miałabym nadzieję jeszcze. A tak negatyw jak byk, test o czułości 10. Temp. zmierzyłam z ciekawości i też spada już poniżej 37.. nie liczę już na ciążę w tym cyklu. Odechciewa mi się wszystkiego :/ tych leków, badań i pomyśli.

Kochana, nie wszystko jeszcze stracone, czasem wiele sytuacji może nas zaskoczyć <przytul> :* Popatrz na niektóre wykresy, jest jeszcze szansa przecież ;) Mimo takich przykrości, trzeba dalej wierzyć i walczyć, po to tutaj wszystkie jesteśmy. Masz moje wsparcie :* <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 09:24

ewcia21k lubi tę wiadomość

c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2014, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję.

• Mallina Autorytet

Wysłany: 27 maja 2014, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka może to cie pocieszy, miałam już to wcześniej pisać. Moja koleżanka wczoraj zrobiła test i jak mi wysłała zdjęcie to ja nic na nim nie widziałam, a ona twierdziła że coś widzi. Rozebrała go na czynniki pierwsze i faktycznie okazało się że na pasku jest druga kreska zabarwiona. A jest przed okresem kilka dni. Nie wiem co jej wyjdzie dalej, bo różne są anomalia, ale dziewczyna dociekliwa, tak bardzo chciała ujrzeć te dwie krechy aż je ujrzała.

p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2014, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz, że ja dzisiaj też miałam ochotę rozwalić ten test i zobaczyć co jest pod paskiem ? :P

Czekam na @..

• ewcia21k Autorytet

Wysłany: 27 maja 2014, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka obyś się NIE DOCZEKAŁA tej wrednej @ !

Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2014, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia dzięki ;) pewnie mnie zaskoczy w najmniej spodziewanym momencie :/ jak w tamtym mies.

• Listior Przyjaciółka

Wysłany: 27 maja 2014, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akcja- odganianie małpy ;) Kupię 10 kg bananów i niech spada na drzewo :P

ewcia21k, paulashells lubią tę wiadomość

• Mallina Autorytet

Wysłany: 27 maja 2014, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka ja na to nigdy nie wpadłam, ale następnym razem jak się skusze na test to dla pewności go rozwalę ;)

Listior dobry pomysł z tymi bananami ;)

Listior lubi tę wiadomość

p19ukw7ifmlxopac.png
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 27 maja 2014, 15:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Akcja- odganianie małpy ;) Kupię 10 kg bananów i niech spada na drzewo :P

Trzeba mieć jakiś sposób na tego nieproszonego gościa ;) banany, to pierwszy z pomysłów jaki mi przyszedł do głowy, żeby wyluzować i odpuścić stresik ;)

• MADZIA 87 Ekspertka

Wysłany: 27 maja 2014, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka damy jakoś radę ją póki co jestem jakiś tydzień przed małpa żadnych objawów zero jak ma być to małe to musi być no choinki

nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • Sewerynka Ekspertka

Wysłany: 27 maja 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Sewerynko Gratuluję ;) jesteś pierwszą osobą z tego tematu której się udało :D

25.05 Sewerynka t6201.gif

Lena87 :) Jaki piękny potworek z brzusiem:) Dziekuje Wam wszystkie jestescie kochane! Ja nadal niedowierzam :) Beta 260.10 mlU/ml 4/5 tydzien:) 10.06 dopiero wizyta u ginka wiec jeszcze trochę zanim ujrze Fasolkę:)
    Pirelko jak u Ciebie??? Trzymam kciuki i czekam niecierpliwie, jak jutro nie dostaniesz to w czwartek testuj albo beta od razu będzie pewniej ;-) Mi ginek mówił ze sikacze nie wychodzą.

Wysyłam Wam moc wirusków fasolkowatych, tup tup tup .. :*** <3

Ania_XxX, Lena87, ewcia21k, paulashells lubią tę wiadomość

f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Sewerynka Ekspertka

Wysłany: 27 maja 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Dziękuję za kciuki,niestety u mnie przerwa w staraniach aż do sierpnia :(
    Nie mam mężulka w domu :(
    Teraz już jest czysto tzn tylko śnieżno biały śluz. Dziwne :/

Ewcia21k kochana ja też miałam taki biały śluz, chodź przed okresem zawsze było dość sucho.. No i Fasola :) Więc trzymam kciuki <3 A ten śluz z krwią to mogło być albo plamienie implantacyjne albo wlasnie jajeczkowanie, zalezy w jakim dniu cyklu bylas :) Ja tez nie sadzilam ze to tak szybko sie uda, ale przeciez kazda ma gdzies to zapisane :) Wierze, że każda z Was już wkrótce ujrzy te dwie magiczne kreseczki na teście:))))

f2w3rjjgh6j72quh.png
  • kaami Nowa

Wysłany: 27 maja 2014, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! dlugo mnie tu nie bylo ale wkoncu sie udalo pojawic :)
    ciesze sie ze w koncu komus z nas sie udalo :) gratuluje!! :)
    ja niestety mam male obawy... w sobote mialam dostac @ ale nie przyszla...test zrobilam w sobote rano ale nic nie bylo wiec wyrzucilam go do kosza...na nocke pojechalismy do znajomych i niedziele jak wrocilismy cos mnie tknelo i sprawdzilam jeszcze raz...jaka byla radosc gdy dojrzalam drugo slaba kreske...ale radosc nie trwala dlugo...w poniedzialek rano zrobilam kolejny i nic!! dziewczyny nie wiem co sie dzieje...miala moze tak ktoras??
    przez 8 miesiecy mialam idealnie uregulowany cykl, co do dnia...a teraz?! boje sie ze znow sie wszystko rozregulowalo i znow trzeba bedzie sie leczyc tymi wszystkimi swinstawmi...
    pomozcie

kami
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 maja 2014, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaami wrote:
    Czesc dziewczyny! dlugo mnie tu nie bylo ale wkoncu sie udalo pojawic :)
    ciesze sie ze w koncu komus z nas sie udalo :) gratuluje!! :)
    ja niestety mam male obawy... w sobote mialam dostac @ ale nie przyszla...test zrobilam w sobote rano ale nic nie bylo wiec wyrzucilam go do kosza...na nocke pojechalismy do znajomych i niedziele jak wrocilismy cos mnie tknelo i sprawdzilam jeszcze raz...jaka byla radosc gdy dojrzalam drugo slaba kreske...ale radosc nie trwala dlugo...w poniedzialek rano zrobilam kolejny i nic!! dziewczyny nie wiem co sie dzieje...miala moze tak ktoras??
    przez 8 miesiecy mialam idealnie uregulowany cykl, co do dnia...a teraz?! boje sie ze znow sie wszystko rozregulowalo i znow trzeba bedzie sie leczyc tymi wszystkimi swinstawmi...
    pomozcie

Cześć <3 , idź na krew nie katuj się sikaczami ;)

Dobry wieczór wszystkim, duphaston się skończył tak więc oczekuję na @.
    CLO wykupiłam i jak dziecko czekam na nagrodę ;D

ewcia21k, Ania_XxX lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 07:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Lena87 :) Jaki piękny potworek z brzusiem:) Dziekuje Wam wszystkie jestescie kochane! Ja nadal niedowierzam :) Beta 260.10 mlU/ml 4/5 tydzien:) 10.06 dopiero wizyta u ginka wiec jeszcze trochę zanim ujrze Fasolkę:)
    Pirelko jak u Ciebie??? Trzymam kciuki i czekam niecierpliwie, jak jutro nie dostaniesz to w czwartek testuj albo beta od razu będzie pewniej ;-) Mi ginek mówił ze sikacze nie wychodzą.

Wysyłam Wam moc wirusków fasolkowatych, tup tup tup .. :*** <3
    Test robiłam wczoraj, nie wiem czy doczytałaś. Wyszedł negatywny przy czułości 10. Piersi powoli przestają boleć a temp. leci w dół. @ za rogiem, tylko czekać. fatalnie czuję się psychicznie. chyba bez CLO się nie obędzie, jak dostanę @ to w tym cyklu wprowadzam CLO.

• ewcia21k Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka u mnie to raczej nie fasolka bo dziś mam 13dc a serduszka były przed @,ale ostatnia @ też jakaś dziwna była,w pierwszy dzień bolało jak nigdy,a potem 3 dni plamienie.

aniolek-dziecko.gif
    ad68819281.png
  • ewcia21k Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka-szkoda :(
    Ale może z clo się wreszcie uda :)

aniolek-dziecko.gif
    ad68819281.png
  • Mallina Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry dziewczyny :)
    Do mnie dzisiaj przyszła @ o 3 dni za wcześnie, ale najważniejsze ze faza lutealna trwała więcej niż 10 dni, i nie ma się czym martwić. Czekam na kolejną owulkę i kolejną szansę już 12 ;)

p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 maja 2014, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia zobaczymy, terminowo powinnam dzisiaj dostać..wciąż nadzieja się tli, ale czuję że @ się zjawi.. chciałam uniknąć CLO, ale tak czekać w nieskończoność można..
    Mallina, powodzenia w nowym cyklu.. widzę, że u nas hurtowo @ nadciąga :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 08:32

• ewcia21k Autorytet

Wysłany: 28 maja 2014, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tydzień temu też się cieszyłam jak @ nie przyszła,bo zawsze rano dostaję to cholera mnie w balona zrobiła i przylazła po południu :/

Ale do póki jej nie ma nadzieja jest,trzymam kciuki :)

Listior lubi tę wiadomość

aniolek-dziecko.gif
    ad68819281.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego