X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Dziewczynki jesteście kochane:* lepszego prezentu wymarzyć sobie nie można! Na Was też przyjdzie kolej, jestem pewna:* te objawy jak okresowe to u mnie były typowe. A jednak dwie kreseczki:) jestem przeszczesliwa choc ,czuje niepokój. Co to będzie:) trzymam za Was kciuki, jeśli pozwolicie będę do Was zaglądać i cieszyć się razem z Wami. PIRELKO musisz wierzyć do końca, ja byłam pewna że dostanę @. Jedyna rzecz która jakoś mnie zastanowiła to brak apetytu, wczesniej2/3 dni przed mogłam zjeść konia z kopytami, teraz uczucie pelnosci po niewielkim jedzonku. Fasolkujcie szczesliwie i dolaczajcie do mnie:) dam znać jutro jak beta wyszła. Buziole:*
    Wierzę Kochana, wierzę :) zobaczymy już za kilka dni co u mnie :) łapię Twoje wiruski i czekam na Twój wynik bety ;)

    Sewerynka lubi tę wiadomość

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje sewerynka!!! u nas serduszka caly czas, alez piekny prezent masz na dzien mamy!!!

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia widzę, że nasze starania są od tego samego miesiąca :)

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziewuszki rozwaliła dzisiejsza tempka, jak nigdy skoczyła do 37,0 st ;) Po prostu szok, chyba nigdy takiej nie miałam ;) Mam nadzieję, że progesteron mi się poprawił ;) Miłego dzionka dla wszystkich, buźki ;)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie, nic tylko trzymać kciuki ;)

    Listior lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co może oznaczać śluz z odrobiną krwi? Jestem już parę dni po @ i nie wiem,czuję prawy jajnik,czy to może być oznaka owulki? nigdy tak nie miałam.
    Wiecie może coś na ten temat?

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Dziewczyny co może oznaczać śluz z odrobiną krwi? Jestem już parę dni po @ i nie wiem,czuję prawy jajnik,czy to może być oznaka owulki? nigdy tak nie miałam.
    Wiecie może coś na ten temat?
    Generalnie śluz odrobiną krwi kochana, może oznaczać implantację, ale skoro dzieje się do po miesiączce, to możliwe, że przesunęła Ci się owulacja i jak najbardziej śluz podbarwiony krwią może ją oznaczać ;) A masz jakieś inne objawy owulki? Np.kłucie jajkników, ból w podbrzuszu, skok tempki? ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Madzia widzę, że nasze starania są od tego samego miesiąca :)
    tak jest nie poddaje sie choc nadal nie kumam moich temperatur jakies skoki bezsensowne a mam to w d... termometr mam do dupy bo elektroniczny

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Generalnie śluz odrobiną krwi kochana, może oznaczać implantację, ale skoro dzieje się do po miesiączce, to możliwe, że przesunęła Ci się owulacja i jak najbardziej śluz podbarwiony krwią może ją oznaczać ;) A masz jakieś inne objawy owulki? Np.kłucie jajkników, ból w podbrzuszu, skok tempki? ;)

    Skoku tempki nie ma,tylko prawy jajnik czuję,zobaczymy co jutrzejsza tempka pokarze. Dziękuję za odpowiedź :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co ;) Trzymam kciuki za cykl ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki,niestety u mnie przerwa w staraniach aż do sierpnia :(
    Nie mam mężulka w domu :(
    Teraz już jest czysto tzn tylko śnieżno biały śluz. Dziwne :/

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 26 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Dziękuję za kciuki,niestety u mnie przerwa w staraniach aż do sierpnia :(
    Nie mam mężulka w domu :(
    Teraz już jest czysto tzn tylko śnieżno biały śluz. Dziwne :/
    Z tym białym śluzem, to różnie bywa właśnie ;) Naczytałam się kiedyś na forach, że dużo kobietek miało tak własnie na początku ciąży, ja np. biały śluz mam często gęsto po owulce ;) zdarza sie także przed okresem... Widzisz kochana, u każdej to może oznaczać coś innego. W tym cyklu miałam np lekko biały, ale rozciągliwy, jak nigdy, bo raczej w okresie płodnym mam po prostu wodnisty (bynajmniej na zewnątrz). Poobserwuj się trochę i obserwuj dzień po dniu jak się zmienia ;) Po jakimś czasie będziesz wiedziała co u Ciebie oznacza. Buziaki

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 26 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka super wiadomość! :)), aż mi serducho zmiękło:). Fajne uczucie nadziei, moja przyjaciółka niedawno zaszła, a teraz jedna kobitka z NAS :)
    tylko czekać, aż się posypią następne ^^

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:31

    Listior, Lena87, paulashells lubią tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 27 maja 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie wrote:
    rocznik '87 melduję się:)

    Witamy :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 27 maja 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :)
    Już sama nie wiem,ostatni wykres miałam taki ładny i potem przyszła @,po południu jak nigdy,bo zawsze rano już jest przy pierwszym siku,teraz w pierwszym dniu była bardzo bolesna a potem takie mocne plamienie ale zaznaczałam jako lekkie krwawienie.Co raz dziwniejsze te moje wykresy :/

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Kurcze zaczyna się coś tu dziać :) Gratuluję Sewerynko :)
    Ja @ mam dostać w sobotę, ale nie mam co się spodziewać i robić sobie nadziei, zero "innych" objawów. Byle do następnej owulacji i kolejnej już 12 próby :)

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja skusiłam się i zrobiłam test, żałuję..bo miałabym nadzieję jeszcze. A tak negatyw jak byk, test o czułości 10. Temp. zmierzyłam z ciekawości i też spada już poniżej 37.. nie liczę już na ciążę w tym cyklu. Odechciewa mi się wszystkiego :/ tych leków, badań i pomyśli.

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    A ja skusiłam się i zrobiłam test, żałuję..bo miałabym nadzieję jeszcze. A tak negatyw jak byk, test o czułości 10. Temp. zmierzyłam z ciekawości i też spada już poniżej 37.. nie liczę już na ciążę w tym cyklu. Odechciewa mi się wszystkiego :/ tych leków, badań i pomyśli.
    Ehhh.... Kochana, nie wiem można się tylko pocieszać, że kolejny cykl kolejna próba i nadzieja że się uda. Nic innego nie wymyślę, bo sama też mam podły humor dzisiaj bo wiem że znowu nic z tego. Porażka boli :/

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, w takich dniach i chwilach chyba nie ma dobrego pocieszenia..
    Dobrze wiemy co czujemy bo same przez to przechodzimy, a o ponowną nadzieję trudno..

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ