X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 24 maja 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listor Czekamy na pozytywny efekt :)

    Listior lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 24 maja 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, co przyniosą kolejne temperaturki ;) Faktycznie różnie może być, nawet u kobiet, które do tej pory regularnie miesiączkowały ;) Wiele jest tych nurtujących pytań, jednak teoria faktycznie często rozmija się z praktyką ;) Potrzeba zatem cierpliwości i zaakceptowania faktu, że "kobieta zmienną jest" :P

    pirelka lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak i organizm czasem płata figla, zwłaszcza kiedy najbardziej Nam zależy ;)

    Listior, ewcia21k lubią tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 24 maja 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skądś to znam :P Dlatego luzik, poczekamy, zobaczymy ;) A jak nie teraz, to zaczynamy na nowo za miesiąc :)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie i takie podejście musi być :)

    Listior lubi tę wiadomość

  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @ na razie nie przyszła ;-) Jak nie będzie do poniedziałku to lecę na betę, nie miałam raczej nieregularnych cykli.. Więc nadal mam nadzieję :)
    Listior tak popołudniowo się serduszkujecie hihihh, słodko :*

    Listior lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka a dzisiaj miałaś dostać czy minęło już kilka dni ?

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    A u mnie @ na razie nie przyszła ;-) Jak nie będzie do poniedziałku to lecę na betę, nie miałam raczej nieregularnych cykli.. Więc nadal mam nadzieję :)
    Listior tak popołudniowo się serduszkujecie hihihh, słodko :*

    No to czekamy Sewerynka do poniedziałku ;) Myślami odganiam małpiszona ;) Na tym forum nie jest mile widziany ;) Ja zaniedbałam ten cykl z serduchami, ale organizm mi szyki poprzestawiał :P Mimo wszystko jak nie teraz, to w kolejnym nadrobię ;) Miłego wieczorku :*

    ewcia21k, Sewerynka lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    No to czekamy Sewerynka do poniedziałku ;) Myślami odganiam małpiszona ;) Na tym forum nie jest mile widziany ;) Ja zaniedbałam ten cykl z serduchami, ale organizm mi szyki poprzestawiał :P Mimo wszystko jak nie teraz, to w kolejnym nadrobię ;) Miłego wieczorku :*
    A może organizm Cię zaskoczy właśnie w najmniej spodziewanym momencie? :)

    Mnie w nocy pulsowało podbrzusze, a dzisiaj obudziłam się z ciągnięcie od pępka w dół.

    ewcia21k, Listior lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Wszystkim ;)

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 25 maja 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Lena ;) Pogodnej niedzieli kobietki :)

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) miłej niedzieli Wam życzę ;)

  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 25 maja 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) zrobiłam dziś test , są dwie kreseczki :)))) Jeszcze jestem w szoku, mój Partner wrócił z nocki i jeszcze śpi więc nie wie co go czeka :-) Jutro lecę na betę potwierdzić, okres powinnam dostać wczoraj nie przyszedł ,żadnych plamień nic. Ciągle odczuwam tylko kłucie jajników, ciągniecie w podbrzuszu no i takie ciągnięcie i skurcze w kroczu.. nie wiem jak to opisać. Wiadomo piersi nabrzmiałe, sutki jeszcze bardziej.
    Dziewczynki za Was trzymam kciuki, Pirelko testujesz w środę ? Liczę na dobre wieści:) !!! <3 Miłej niedzieli wam życzę. Ale mi Fasolka zrobiła prezent na dzień mamusi:)

    Ania_XxX, pirelka, Listior, ewcia21k, cath, Lena87 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka serdecznie gratuluję :) cóż za miła niespodzianka !!

    U mnie w środę ma być planowo @, więc na testowanie poczekam do piątku.. jeśli nie przyjdzie, ale wydaje mi się, że jednak małpa mnie nawiedzi :(

    Bardzo cieszę się Twoim szczęściem.

    Sewerynka lubi tę wiadomość

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka GRATULACJE!!! :) To teraz trzymamy mocno kciuki za betę :) Najlepszy prezent na Dzień Mamusi ;)

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    82do20mmeofbbylm.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 25 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka wrote:
    Cześć dziewczynki :) zrobiłam dziś test , są dwie kreseczki :)))) Jeszcze jestem w szoku, mój Partner wrócił z nocki i jeszcze śpi więc nie wie co go czeka :-) Jutro lecę na betę potwierdzić, okres powinnam dostać wczoraj nie przyszedł ,żadnych plamień nic. Ciągle odczuwam tylko kłucie jajników, ciągniecie w podbrzuszu no i takie ciągnięcie i skurcze w kroczu.. nie wiem jak to opisać. Wiadomo piersi nabrzmiałe, sutki jeszcze bardziej.
    Dziewczynki za Was trzymam kciuki, Pirelko testujesz w środę ? Liczę na dobre wieści:) !!! <3 Miłej niedzieli wam życzę. Ale mi Fasolka zrobiła prezent na dzień mamusi:)
    Jakby mogło być inaczej ;) Wiedziałam, że się uda ;) najlepszy prezent na Dzień Matki ;) Gratulacje mamuśka :* ;)

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • czarna87 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 25 maja 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też marzyłam o takim prezencie :P Gratuluję

    Sewerynka lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 25 maja 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynka-GRATULACJE! :)
    Życzę Ci spokojnych 9 miesięcy :)
    Zostaw nam parę wirusków ;)

    Sewerynka lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 25 maja 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jesteście kochane:* lepszego prezentu wymarzyć sobie nie można! Na Was też przyjdzie kolej, jestem pewna:* te objawy jak okresowe to u mnie były typowe. A jednak dwie kreseczki:) jestem przeszczesliwa choc ,czuje niepokój. Co to będzie:) trzymam za Was kciuki, jeśli pozwolicie będę do Was zaglądać i cieszyć się razem z Wami. PIRELKO musisz wierzyć do końca, ja byłam pewna że dostanę @. Jedyna rzecz która jakoś mnie zastanowiła to brak apetytu, wczesniej2/3 dni przed mogłam zjeść konia z kopytami, teraz uczucie pelnosci po niewielkim jedzonku. Fasolkujcie szczesliwie i dolaczajcie do mnie:) dam znać jutro jak beta wyszła. Buziole:*

    Ania_XxX, ewcia21k, Listior lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewerynko Gratuluję ;) jesteś pierwszą osobą z tego tematu której się udało :D


    25.05 Sewerynka t6201.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 14:09

    ewcia21k, Mallina, Sewerynka lubią tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ