X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na owulację a w 14dc idę na usg ;)

    Listior lubi tę wiadomość

  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolek87 wrote:
    Aniołku serdeczne gratulacje :)) !!!

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam ;) za tydzień mam wizytę u gina, zobaczy jak pęcherzyk rośnie, i zapisałam się na kolejny tydzień, będzie świeżo po owulce (mam nadzieję), już do innego, prywatnie. Taki mini monitoring ;) To już 5 nowy ginekolog w tym roku, mam nadzieję, że ten będzie fajny i nie oleje mnie tak jak każdy poprzedni. Ginekologa na NFZ mam jednego, olewa mnie jak nie wiem, ale uparcie do niego chodzę bo już mnie zna. A w takim przypadku łatwiej i lepiej prosić o jakieś badania. Mam zamiar na tej poniedziałkowej wizycie poprosić o skierowanie.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczyny dziś mój 30dc bole jajników ewidentnie spać spać ale to moze wynik przepracowania ostatnio mam pełno roboty. Męża nie mam wyjechał na miesiąc ciekawe co przyniesie czerwiec. Nie chce się też nastawiać pewnie widzicie mój wykres i nieregularne odnotowania temp. Listior mi też tę cykle splatają figle ale myślę że i im sie kiedyś odechce

    Listior, ewcia21k lubią tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle się unormowały, ale na razie nic to nie przynosi :/ Też idę niedługo na usg zobaczyć pęcherzyk.

    ewcia21k, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    Halo dziewczyny dziś mój 30dc bole jajników ewidentnie spać spać ale to moze wynik przepracowania ostatnio mam pełno roboty. Męża nie mam wyjechał na miesiąc ciekawe co przyniesie czerwiec. Nie chce się też nastawiać pewnie widzicie mój wykres i nieregularne odnotowania temp. Listior mi też tę cykle splatają figle ale myślę że i im sie kiedyś odechce
    Dlatego nie można dziadówy owulki przeoczyć :P Ja pierwszy raz miałam taki numer z cyklem i mam nadzieję, że to był ostatni raz :)Jakby nie było, w końcu kiedyś muszę na nią trafić, nie? ;) Dziewczyny, miłego dnia Wam życzę ;)
    983353cwq0uuwutm.gif

    ewcia21k, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starając się co 2 dzień chyba nie ma szans jej przegapić.. jak mówią gin.

    ewcia21k, Listior lubią tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od jakości amunicji ;) No i nie tylko, jak wiadomo.... :P Najważniejsze jest dobre samopoczucie i pozytywne myślenie ;)

    Ania_XxX, ewcia21k lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym samopoczuciem i dobrym nastawieniem to ciężko ..

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dla mnie I faza cyklu to spokój i luz, gorzej mam z II fazą. A i tak ciąży nie ma. Ale chyba trzeba się też doszukiwać i skupiać na tym co mamy a nie na tym czego nie mamy. Życie z tą myślą jest łatwiejsze ;)

    Listior, ewcia21k lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Dziewczyny dla mnie I faza cyklu to spokój i luz, gorzej mam z II fazą. A i tak ciąży nie ma. Ale chyba trzeba się też doszukiwać i skupiać na tym co mamy a nie na tym czego nie mamy. Życie z tą myślą jest łatwiejsze ;)
    Oczywiście Kochana ;) Trzeba wrzucić na wolniejszy bieg i po prostu się nie zadręczać ;) Po burzy zawsze wychodzi słońce i trzeba się tego trzymać ;)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze by było wyłączyć myślenie o ciąży w II fazie cyklu, tylko czemu tak po prostu nie można? :( jakaś cząstka w głowie wciąż czeka, myśli i ma nadzieję..

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam mocy ogólnie od 3 dni jest apogeum spadku energii, juz narazie sama nie wiem czy na okres czy co, jesli mozna okreslic mnie to: najlepszy objaw to BRAK OBJAWÓW oprocz pokluwania jajnikow jakiegos dyskomfortu w podbrzuszu nic nie czuje. aha jaka ta szyjka ma byc w koncu wczoraj mialam wysoko i twarda a dzis nisko i miekka

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, za ładna pogoda i nikt tu już nie zagląda? :)
    Ja dziś pracowałam przy sianie u rodziców, nogi poranione więc jutro do pracy w długiej spódnicy. Niedługo owulacja, nie nastawiam się pozytywnie, ale jednak podświadomie cieszy mnie ten nadchodzący okres płodności :)
    Jak tam sytuacja MADZIA87 ?

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej paulashells czuje ze nici, lapie niesamowitego dola pojawilo mi sie plamienie i takie wzdecie razem z takim bolem na @ nie potrafie pojac dalczego tak sie dzieje co 2 dzien serduszko i co? dupa znow masakra jakas, mialam wrazenie ze skoro juz cos sie spoznia to moze a noz...

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no ja miałam aktywny weekend a teraz tydzień popołudniówek.
    Jutro mam wolne i idę na USG, zobaczę jak owulacja i pęcherzyk. Jeszcze do wczoraj bałam się, że nie czuję podbrzusza, że nie będzie pęcherzyka, a dzisiaj tak mnie kuły jak nigdy ;) zobaczymy jutro czy była owulacja dzisiaj czy będzie ;)

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:12

    paulashells lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, ja wczoraj miałam wizytę. w tym tygodniu bierzemy się z mężem ostro do roboty ;)

    Ewelcia, pirelka, paulashells lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co sadzicie o lubrykaniecie Conceive ?mam nadzieje ,że uda mi sie w końcu mieć mieć upragnione dziecko dzięki niemu a jesli nie załamie sie :(

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobelia wrote:
    Hej dziewczyny co sadzicie o lubrykaniecie Conceive ?mam nadzieje ,że uda mi sie w końcu mieć mieć upragnione dziecko dzięki niemu a jesli nie załamie sie :(
    Ja stosuję już 3 cykl, mi nie pomaga póki co ale jest super nawilżenie w razie gdybym ja "zawiodła" ;)

    paulashells lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ