X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Hej Nadzieja ;) miło Cię tu widzieć ;)

    Pirelka właśnie to miałam na myśli, ale sama nigdy etykiety tego lubrykantu nie czytałam więc nie mogłam się wypowiedzieć. Dobrze, ze Ewelcia to uściśliła. Kup sobie conceive, wiem drożyzna, ale starcza na długo, nie jest gęsty, a nuż efekt placebo u Ciebie zadziała ;)

    Chyba nie kupię, bo koleżanka miała i nie ma miłych doświadczeń ;/ wolę nie ryzykować..

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mallina, szukam miejsca gdzie mozna pomarudzić. Nie wchodze na stare forum,nie ma z kim pogadać tam chyba nie ma miejsca dla dziewczyn z problemem,chyba po za nami nie bylo tam nikogo. A tu jest inaczej... Nie wiedzialam ze ty tez z 87 :-)

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka ze mnie chce zajść w ciąże bez wiedzy partnera ahhh....
    juz 5 lat mija a on nadal nie zdecydowany masakra :(

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Chyba nie kupię, bo koleżanka miała i nie ma miłych doświadczeń ;/ wolę nie ryzykować..
    Pirelko no to polecam suplement Pro Conceptio Femina, ja po nim miałam większą ochotę a przez to był większy "poślizg" ;)

    pirelka, paulashells lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja87 wrote:
    Hej Mallina, szukam miejsca gdzie mozna pomarudzić. Nie wchodze na stare forum,nie ma z kim pogadać tam chyba nie ma miejsca dla dziewczyn z problemem,chyba po za nami nie bylo tam nikogo. A tu jest inaczej... Nie wiedzialam ze ty tez z 87 :-)
    Tak ja też ten rocznik ;) Twój nick zdradzał wiek, więc wiedziałam że jesteśmy ten sam rocznik ;) Tu jest inaczej, i marudzić wręcz się powinno ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Pirelko no to polecam suplement Pro Conceptio Femina, ja po nim miałam większą ochotę a przez to był większy "poślizg" ;)
    Dobrze wiedzieć :) dzięki..

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dobrze wiedzieć :) dzięki..
    Ale musisz męża uświadomić, że kobieta potrzebuje rozgrzania. Mój często sobie myśli, że da mi buziaka a ja już jestem gotowa ;) Przy nas trzeba trochę popracować ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już wie, ale faktycznie czasami im się wydaje, że my tak szybko jak Oni ;P

    Mallina, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobelia wrote:
    Hej dziewczyny co sadzicie o lubrykaniecie Conceive ?mam nadzieje ,że uda mi sie w końcu mieć mieć upragnione dziecko dzięki niemu a jesli nie załamie sie :(
    hej, ja szukałam tego już w trzech aptekach, nawet na magazynach nie mają :/ szukam dalej, słyszałam dobre opinie o tym żelu, dlatego na niego poluję :)

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Ale musisz męża uświadomić, że kobieta potrzebuje rozgrzania. Mój często sobie myśli, że da mi buziaka a ja już jestem gotowa ;) Przy nas trzeba trochę popracować ;)
    U mnie to samo... :)

    Mallina lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    hej, ja szukałam tego już w trzech aptekach, nawet na magazynach nie mają :/ szukam dalej, słyszałam dobre opinie o tym żelu, dlatego na niego poluję :)
    Na allegro Kochana znajdziesz w konkurencyjnych cenach :) Ja zamawiałam ;)
    http://allegro.pl/listing/listing.php?string=%C5%BCel+conceive+plus&search_scope=

    paulashells lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem zalamana, okres przylazl czuje sie fatalnie i psychicznie i fizyczne... nie wiem co robic,

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    jestem zalamana, okres przylazl czuje sie fatalnie i psychicznie i fizyczne... nie wiem co robic,
    Madziu :( :( :( :( tak mi przykro :( musiała się przypałętać dziadówa jedna :( Masz w domu coś słodkiego? Zjedz, czekolada ma magnez, dodatkowo ból będzie mniejszy.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    hej, ja szukałam tego już w trzech aptekach, nawet na magazynach nie mają :/ szukam dalej, słyszałam dobre opinie o tym żelu, dlatego na niego poluję :)


    ja kupiłam ten żel na Allegro

    paulashells lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja,jak moja siostra poszła z wynikami badania nasienia gin powiedziała wprost:z takimi wynikami to tylko in vitro. Zbadała siostrę i był ładny pęcherzyk,powiedziała,że sobota-niedziela pęknie i mimo fatalnych wyników mają próbować-i właśnie w tamten weekend poczęła się Patrycja lub Maksymilian (jeszcze nie wiadomo) :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu-przykro mi,ale nie poddawaj się kochana! Nowy cykl i nowa nadzieja :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że ten żel zadziała wcześniej używałam testów owulacyjnych ale bez zadnego skutku

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia no u mnie podobnie,dlatego mamy nadzieję ze kiedyś przypadkowo zaskoczy... Pytanie jeszcze czy wiesz co dokładanie bylo szwagrowi, czy produkcja plemników byla chwilowo przez cos zatrzymana, czy byly jakieś inne przeszkody. U nas są Male jadra i nie wiem czy mogę liczyć aż na taki cud...

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U szwagra była Teratozoospermia ale szczegółów aż takich konkretnych nie znam. W każdym razie miał 0% plemników żywych.

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    U szwagra była Teratozoospermia ale szczegółów aż takich konkretnych nie znam. W każdym razie miał 0% plemników żywych.
    Teratozoospermia to brak prawidłowych plemników, chodzi tu o morfologię, więc plemniki były ale wszystkie "popsute"

    p19ukw7ifmlxopac.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ