X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Listior-Miłego relaksowania się :)
    U mnie też fajna pogoda :)
    Ja na wakacje jadę za równe 3 tyg na 3 tyg do Norwegii do mężulka :)

    Dziękuję Kochana ;) zazdroszczę wyjazdu, ja póki co muszę się zadowolić długim weekendem na moich włościach :P mam nadzieję, że Twój urlop będzie niepowtarzalny i wybyczysz się za nas wszystkie ;)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Hej ;) u mnie dzisiaj też dość ładnie, choć mnie w piękną pogodę męczy alergia i wolę deszcze :P
    Wybierzemy się dzisiaj na pewno z Mężem na spacerek nad morze..

    A urlop mamy dopiero koniec sierpnia/początek września. Pewnie pojedziemy do rodziny na drugi koniec Polski w odwiedziny, ale to zobaczymy jeszcze jak z ciążą..czy się uda ;)

    Miłego wolnego dnia!

    Wow, to mieszkasz nad morzem, czy masz po prostu niedaleko? ;) Kurcze, chciałabym się pomoczyć gdzieś nad wodą, wypić dobry koktajl owocowy i nie myśleć o bożym świecie ;) Odpoczywaj Pirelko i nabierz dużo pozytywnej energii na kolejne dni ;) Trzymam kciuki za fasolinę ;) <3

    ewcia21k, pirelka lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:13

    ewcia21k, Listior, paulashells lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Wow, to mieszkasz nad morzem, czy masz po prostu niedaleko? ;) Kurcze, chciałabym się pomoczyć gdzieś nad wodą, wypić dobry koktajl owocowy i nie myśleć o bożym świecie ;) Odpoczywaj Pirelko i nabierz dużo pozytywnej energii na kolejne dni ;) Trzymam kciuki za fasolinę ;) <3
    Od kilku lat mieszkamy nad morzem, ale im bliżej się mieszka tym rzadziej się bywa. Mogę powiedzieć, że chodzimy tylko na spacer i to nie brzegiem morza a słynnym bulwarem :P na plaży nie leżymy prawie w ogóle ;P może 1-2 razy w roku. Paradoks.

    Już po spacerku i dzisiaj coś kuje mnie lewy jajnik, czasami coś szarpnie i pociągnie w podbrzuszu.. pewnie @ daje znać, że będzie :/

    Listior lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Hej dziewczęta, u mnie kończy się po woli oszukany przez lutkę cykl, miałam prawie wszystkie objawy ciążowe, beta jednak w 12dpo <0,100 a progesteron 49,20 stąd wysoka temp - czyli... nie udało się...
    Już za tydzień mam urlop więc mam nadzieję odpocznę i zluzuję trochę :P Wam też tego życzę :)
    Przykro mi, że się nie udało..ale kolejny miesiąc może być owocnym, teraz wiesz na czym stoisz, nie robisz sobie nadziei, możesz wyluzować i może się uda :D

    Ja czekam dopiero do @ i staram sobie nie robić nadziei.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Od kilku lat mieszkamy nad morzem, ale im bliżej się mieszka tym rzadziej się bywa. Mogę powiedzieć, że chodzimy tylko na spacer i to nie brzegiem morza a słynnym bulwarem :P na plaży nie leżymy prawie w ogóle ;P może 1-2 razy w roku. Paradoks.

    Już po spacerku i dzisiaj coś kuje mnie lewy jajnik, czasami coś szarpnie i pociągnie w podbrzuszu.. pewnie @ daje znać, że będzie :/

    Ale fajnie ;) Słyszałam właśnie, że tak jest, że im bliżej atrakcji, tym człowiek mniej korzysta :) Ale fajnie, że możecie wspólnie pospacerować, nie ma nic lepszego jak wspólnie spędzony na luzie czas z ukochaną osóbką. Ja właśnie wróciłam z lotniska (mamy takie fajne miejsce, gdzie można z pieskiem pospacerować) i zabieram się za gotowanie obiadku ;) Mnie tez coś tam pobolewa, ale myślę, że na @ za wcześnie, chociaż już nic mnie nie zdziwi :P

    pirelka lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ ma być w środę, więc teoretycznie nie cały tydzień i może mnie już na nią pobolewać. Jeszcze 2 dni dupek i odstawiam.

    Ja też gotuję obiadek powoli, naleśniki ze szpinakiem i żółtym serem :D

    Listior lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmmm uwielbiam naleśniki ze szpinakiem :)
    Czasem robię też z krewetkami ale tylko jak mąż jest albo jak ja jestem u niego,bo mały nie lubi krewetek a dla mnie samej to mi się nie chce.
    Pirelka czekamy do soboty-mam nadzieję,że się nie doczekamy :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia moja @ ma być planowo we środę 25.06.. oby nie przyszły i u Ciebie i u mnie..ale nie ma się co nastawiać.

    Ja krewetek nigdy nie jadłam i chyba nie chcę próbować ;) Mój Mąż za to nie lubi obiadów na słodko.

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja każde mięcho uwielbiam ;) Chociaż ostatnio jem bardzo dietetycznie i zdrowo ;) samopoczucie jest rewelacyjne i można ze spokojem patrzeć w lustro :P Jutro upichcę jakąś rybkę ;) Może pstrąga z grilla ? ;) Pychotaaaaa ;)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kiedy najszybciej moge zrobić test ciązowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior ja też uwielbiam rybkę, muszę poszukać łososia na nowo, bo w Lidlu ostatnio go nie ma :(

    lobelia, proponuję poczekać do dnia spodziewanej @..wcześniej czasami nie wychodzą.

    Listior lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Lidlu właśnie ostatnio Pirelka kupowałam pstragi ;) Łososia tez uwielbiam ;) W Biedronce mieli czasami halibula wędzonego ;) Też go bardzo lubię ;) teraz wiesz, dlaczego kocham jeździć nad morze ;) Tam jest pełno świeżych rybek ;) Mniaaaam ;) Miłego dzionka !!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2014, 06:54

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia :) u mnie pogoda z rana nie rozpieszcza, a trzeba iść do pracy..szykuje się ciężki dzień, a ja taka zmęczona :P

    Listior lubi tę wiadomość

  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Hej dziewczyny ;) Jak tam wolny dzionek zlatuje? ;) Ja planuję spędzić go aktywnie i zabrać gdzieś na przejażdżkę męża i pieska ;) Nie mam zamiaru kisić się w domu, skoro taka ładna pogoda za oknem ;) Kiedy się urlopujecie? Jakieś plany wyjazdowo-wakacyjne? ;) Ja już odliczam do sierpnia :p ;)

    2535090dih1dddfn7.gif
    Hej, ja trzeci dzień leże w łóżku walczę z przeziębieniem, załatwiło mnie na długi weekend :/ zdradliwa pogoda. A na wakacje wyjeżdżamy w drugim tyg. lipca ze znajomymi, żeby się zrelaksować i wyłączyć myślenie :)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Listior-Miłego relaksowania się :)
    U mnie też fajna pogoda :)
    Ja na wakacje jadę za równe 3 tyg na 3 tyg do Norwegii do mężulka :)
    Mój M. jeździł swego czasu do Norwegii pracować. Opowiada często, że są tam przepiękne widoki :) zazdroszczę ;) życzę udanego i owocnego wypoczynku:)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    Mój M. jeździł swego czasu do Norwegii pracować. Opowiada często, że są tam przepiękne widoki :) zazdroszczę ;) życzę udanego i owocnego wypoczynku:)
    Nie dziękuję ;) życzę udanych wakacji :)

    Listior, paulashells lubią tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    Hej, ja trzeci dzień leże w łóżku walczę z przeziębieniem, załatwiło mnie na długi weekend :/ zdradliwa pogoda. A na wakacje wyjeżdżamy w drugim tyg. lipca ze znajomymi, żeby się zrelaksować i wyłączyć myślenie :)

    To udanego wyjazdu życzę ;) Wyluzuj się i odpocznij ;) każdy wyjazd się przyda, żeby zapomnieć o problemach życia codziennego ;) ja niestety dni odliczam do 11 sierpnia, a potem z górki ;) Pozdrowionka <3

    ewcia21k, paulashells lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    Nie dziękuję ;) życzę udanych wakacji :)

    Ja chętnie bym za granice pojechała pozwiedzać, ale mam szczeniaka i póki co muszę dostosować wczasy do mojej psiuni ;)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze szczeniakiem to tak jak z dzieckiem :)
    Ja miałam dwa yorkshireterierki to Cię rozumiem :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ