X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Co u Was słychać? Jakieś dobre wieści? :)

    Listior, paulashells, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej malinko, póki co u mnie odliczanie, a czy coś z tego będzie, to się okaże ;) Póki co ciągle czuje dół brzucha, ale to nic nie oznacza na tak wczesnym etapie. Planuje zrobić test (o ile @ wcześniej nie przyjdzie) w dzień swoich urodzin ;) Czyli tak daleko nie mam ;) A jak u Ciebie?

    Ania_XxX, Mallina lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Kachna Nowa
    Postów: 1 5

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkich:) Pięknie tu u Was:) Ja także sieram się, my się staramy:) od 3 lat... mijają dwa lata od pierwszego zabegu. A podobno czas leczy rany?A mój czas nie chce wyleczyć moich. Cieszę się, że tu trafilam:) Rocznik 87 czywiście:)Pozdrawiam!
    madzianka wrote:
    To i ja sie dopisze tez rocznik 87. Milo ze powstal taki watek :-) my sie staramy juz 2 lata o nasze pierwsze malenstwo.

    paulashells, Ania_XxX, Listior, Mallina, Sewerynka lubią tę wiadomość

    Życie jest dobre.
  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mallinko:) U mnie ciążowo bez zmian - nadal jej brak, ale za to zmieniło się u mnie nastawienie - jakoś tak czuję się pobudzona do życia! :) Ciekawe na jak długo, ale mam nadzieję, że dłużej niż myślę :) Widziałam się z moją Siostrzyczką, która mieszka daleko, więc cieszę się:) Postanowiłam, że będę bardziej doceniała to, co teraz mi dane jest mieć! :)
    No i trzymam za Was kciuki Kobitki :) Listior jeszcze 6 dni i może roześlesz jakieś wiruski! Liczę na to <3

    paulashells, Listior, Mallina lubią tę wiadomość

    82do20mmeofbbylm.png
  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kachna :)

    82do20mmeofbbylm.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, te dwa tygodnie przed urlopem będą zawalone w pracy :(
    Witaj Kachna :) jeśli można spytać co to za "pierwszy zabieg"? Może inseminacja? Bo nam lekarz powiedział, że możemy spróbować. Za 2 tyg będę miała wyniki na jakieś przeciwciała na żywotność plemników, więc dopiero je odbiorę po urlopie.
    Usunęłam kalendarzyk dni płodnych z telefonu, żeby mnie nie kusiło zapisywać notatek na wczasach, muszę jeszcze schować termometr i dopiero wtedy spokojnie szykować się na wyjazd:) drinki i znajomi sprawią, że na chwilę zapomnę :)

    Mallina lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze dziewczyny, musimy dać radę ;) ja w nas wszystkie wierzę ;) <3

    lobelia lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam kobietki :) ja juz odliczam dni do zrobienia testu
    Oby @ sie nie pojawiła

    Mallina, paulashells lubią tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Hej malinko, póki co u mnie odliczanie, a czy coś z tego będzie, to się okaże ;) Póki co ciągle czuje dół brzucha, ale to nic nie oznacza na tak wczesnym etapie. Planuje zrobić test (o ile @ wcześniej nie przyjdzie) w dzień swoich urodzin ;) Czyli tak daleko nie mam ;) A jak u Ciebie?
    Och, mam nadzieję że dostaniesz najpiękniejszy prezent na urodziny o jakim marzysz :) A ja jestem przed @, tyle że ja już na ciążę nie liczę. Będzie to będziemy się cieszyć ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Cześć Mallinko:) U mnie ciążowo bez zmian - nadal jej brak, ale za to zmieniło się u mnie nastawienie - jakoś tak czuję się pobudzona do życia! :) Ciekawe na jak długo, ale mam nadzieję, że dłużej niż myślę :) Widziałam się z moją Siostrzyczką, która mieszka daleko, więc cieszę się:) Postanowiłam, że będę bardziej doceniała to, co teraz mi dane jest mieć! :)
    No i trzymam za Was kciuki Kobitki :) Listior jeszcze 6 dni i może roześlesz jakieś wiruski! Liczę na to <3
    Ania i takie podejście bardzo mi się podoba! Właśnie powinnyśmy się cieszyć z tego co mamy i bardziej to doceniać ;)

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobelia wrote:
    jak tam kobietki :) ja juz odliczam dni do zrobienia testu
    Oby @ sie nie pojawiła
    Mocno trzymam kciuki, żeby ta wredota @ zniknęła na całe 9 miesięcy :)

    Oj ten tydzień testowy się zrobił :)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    Oj, te dwa tygodnie przed urlopem będą zawalone w pracy :(
    Bo nam lekarz powiedział, że możemy spróbować. Za 2 tyg będę miała wyniki na jakieś przeciwciała na żywotność plemników, więc dopiero je odbiorę po urlopie.
    Usunęłam kalendarzyk dni płodnych z telefonu, żeby mnie nie kusiło zapisywać notatek na wczasach, muszę jeszcze schować termometr i dopiero wtedy spokojnie szykować się na wyjazd:) drinki i znajomi sprawią, że na chwilę zapomnę :)

    Tylko proszę mi odpoczywać i wyłączyć całkowicie myślenie ;) Gdzie się wybieracie?

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Tylko proszę mi odpoczywać i wyłączyć całkowicie myślenie ;) Gdzie się wybieracie?
    Jakie przeciwciała? Doinformuj mnie Kochana, bo po nowym roku my będziemy podchodzić do inseminacji.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    Oj, te dwa tygodnie przed urlopem będą zawalone w pracy :(
    Witaj Kachna :) jeśli można spytać co to za "pierwszy zabieg"? Może inseminacja? Bo nam lekarz powiedział, że możemy spróbować. Za 2 tyg będę miała wyniki na jakieś przeciwciała na żywotność plemników, więc dopiero je odbiorę po urlopie.
    Usunęłam kalendarzyk dni płodnych z telefonu, żeby mnie nie kusiło zapisywać notatek na wczasach, muszę jeszcze schować termometr i dopiero wtedy spokojnie szykować się na wyjazd:) drinki i znajomi sprawią, że na chwilę zapomnę :)


    Kochana na urlopach dzieją się różne przyjemne rzeczy :-) Wyłączysz myślenie, zrelaksujesz się i wierzę , że z wakacji wrócisz w dwupaczku <3<3

    paulashells lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kachna witaj serdecznie :-) Trzymam kciuki :)

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się nie poszczęściło w tym cyklu, @ przyszła dzień wcześniej i od wczoraj się z nią zmagam, do tego znowu lekka choroba/przeziębienie jak co cykl przed @ :/
    W piątek idę do gina pogadać o tym dupku i progesteronie.

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Nam się nie poszczęściło w tym cyklu, @ przyszła dzień wcześniej i od wczoraj się z nią zmagam, do tego znowu lekka choroba/przeziębienie jak co cykl przed @ :/
    W piątek idę do gina pogadać o tym dupku i progesteronie.
    :( :( :( do odstrzału tą @. jak masz niski progesteron to musisz go podnieść. Ginekolog na pewno coś Ci przepisze.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupka biorę już na podniesienie progesteronu w II fazie od 4 cykli :/ ale chciałabym ponownie zadać jego stan bo może wtedy miałam cykl bezowulacyjny?!

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dupka biorę już na podniesienie progesteronu w II fazie od 4 cykli :/ ale chciałabym ponownie zadać jego stan bo może wtedy miałam cykl bezowulacyjny?!
    Ja robiłam sobie w tym cyklu progesteron i wyszedł mi 14 w 6 dpo to za mało. Ale zanim pójdę do lekarza muszę go zbadać w kolejnym cyklu i porównać. Pewnie też przepisze mi duphaston.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem progesteron robi się w II fazie cyklu chyba ok. 18-19 dc, mi 5 mies, temu wyszedł 1,19 zdecydowanie za mało. chcę dowiedzieć się czy efekt przyjmowania się utrzymuje jakiś czas, czy tylko na czas przyjmowania dupka i chciałabym zbadać znowu jak będzie pęcherzyk bez brania dupka..

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ