X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :* Dawno się nie odzywałam, żadnych nowinek nie było u Was do poczytania a teraz patrzę, że nadrobiłyście :)
    Smutno mi jak czytam o Waszych przykrych codziennych doświadczeniach.. Ajj żeby tak było pięknie i każdy mógł kiedy zapragnie. Ale pomyślcie sobie jaki to będzie cud i coś wspaniałego kiedy zobaczycie wkońcu te dwie kreseczki na teście, będziecie się cieszyć jak nikt inny:)) A kiedyś przyjdzie ten dzień :* Nadal trzymam za Was kciuki Kochane :* !
    A co do Serduszkowania, u Nas na razie zero od czasu 2 kresek na teście. Jakoś tak nie chce się w podświadomości, że może coś się stać. Lekarz powiedział, że nie widzi przeciwskazań ale ... :D No może pozwolę sobie na jakiś spontan bo Mój biedny już od 3 tygodni nic.. :D
    Całujemy Was z Fasolakiem:) :** <3

    Ewelcia, Listior, cath lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    jestem zalamana, okres przylazl czuje sie fatalnie i psychicznie i fizyczne... nie wiem co robic,
    Przykro mi.. pomyśl tylko, że Twój smutek niczego nie zmieni, trzeba to przeżyć, a jak @ minie to znowu można brać się do roboty, może teraz się uda :) choć wiem jakie to ciężkie myśleć tak w dzień kiedy @ zmyła nadzieję :(
    Trzymaj sie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Mój biedak też niestety będzie w poście żył, ale On zdaje sobie sprawę dlaczego... pierwsze poronienie było zaraz po <3. Jak się później okazało to prawdopodobnie w ogóle nie miało wypływu ale wiecie w głowie zostaje tylko jedno: były <3 a na następny dzień krew i usg bez pęcherzyka :/
    Choć nigdy nie miałam takiej przykrej sytuacji to jednak mam takie same obawy..

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia21k wrote:
    U szwagra była Teratozoospermia ale szczegółów aż takich konkretnych nie znam. W każdym razie miał 0% plemników żywych.
    u nas co innego azoospermia, u nas nie ma w ogóle plemników. Tak ze wracam do rzeczywistości zwlaszcza ze nadchodzą bole na @... To takie dziwne, jak masz chlopa ogólnie zdrowego, nic mu nie brakuje, w tych sprawach tez nie zawodzi,czyli nie ma żadnych symptomów ze cos będzie nie tak i nagle cos takiego... To jak wiadro lodowatej wody na glowe...

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Na allegro Kochana znajdziesz w konkurencyjnych cenach :) Ja zamawiałam ;)
    http://allegro.pl/listing/listing.php?string=%C5%BCel+conceive+plus&search_scope=
    Wielkie dzięki Mallina, prawie zwątpiłam :)

    Angelabd lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co u was dobrego słychać? Ja przez te upały i nadmiar pracy mam już niezmierna ochotę na urlop...Przydałoby się w końcu odpocząć i odstresować, bo ile można bez odpoczynku wytrzymać?
    Ja póki co staram się zresetować i wyłączyć myślenie, bo to dodatkowe obciążenie ;) Póki co odliczam dni do weekendu, który jak dla mnie jest na pewno zasłużony ;) Pozdrawiam Was gorąco dziewuszki :* ;) <3

    paulashells lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dużo pracy ostatnio, ciężki tydzień i uczę się nowych obowiązków w pracy bo od lipca przejmuję bardziej odpowiedzialne zadanie, nie uśmiecha mi się, ale na razie muszę robić dobrą minę do złej gry.
    Od dzisiaj biorę dupka, mam nadzieję, że już po owulacji.. minęło 48 godzin od usg!
    Staram się być dobrej myśli, ale jednocześnie nie nakręcam się ;)
    Pozdrawiam.

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam dziewuszki na owulacje ;) Dzisiaj mega zaskoczenie i krecha testowa na teście owulacyjnym w końcu mega ciemna, o wiele bardziej wyraźna niż kontrolna ;) W końcu jakiś pozytyw ;) Serducha są i oby było ich więcej ;) Jak u was? Jak samopoczucie? Buziakuję mocno ;) !!!!

    1207927z6t2xwldd9.gif

    ewcia21k, Ewelcia lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior gratuluję :) oby się udało w tym cyklu!

    U mnie ok, czekam..jeszcze 8 dni do @, pewnie przyjdzie ale cóż poradzę. Biorę dupka już 6 dzień i objawy mam jak zawsze, piersi bolą, zawroty głowy sporadycznie, bolą lędźwie i brzuch na @. Szarpanie w brzuchu minęło, może tam mam po owulacji ?!

    Listior lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Ja też czekam na @ dziś już 33dc,wczoraj gin dała mi lutkę i od jutra zaczynam ją brać.

    Listior lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki, ja zero objawów owulacji ;) Poza kolejnym mega pozytywnym teście owulacyjnym ;) Ciekawe co będzie jutro ? Czy ta tempka skoczy w końcu, czy nie ;) Póki co pracujemy, pracujemy, nie obijamy się z <3 Ja teraz lecę dalej do roboty, będę tutaj zaglądać i oczekiwać samych dobrych wieści ;) Buziole!!!!

    ewcia21k, lobelia lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh mam nadzieje ze w tym miesiącu mi sie uda :) test owu pozytywny czuje, ze owulacja jest blisko :) boli mnie strasznie podbrzusze i mam śluz rociągliwy.

    Listior, ewcia21k lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobelia to działajcie <3 :)

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lobelia to proszę nie siedzieć mi na forum tylko działać! ;)
    czekamy na pozytywne efekty :D

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem nowa, również staramy się z mężem o dzidziusia - również bez efektów - 4 cykl :( Nie wiedziałam że aż tyle kobiet ma z tym problem. Pozdrawiam

    Listior, paulashells lubią tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Angelabd :) Sporo nas,ale jak się zaczną sypać ciąże to będziemy się tylko cieszyć z tylu forumowych cioć :)

    Angelabd, paulashells lubią tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Jak tam wolny dzionek zlatuje? ;) Ja planuję spędzić go aktywnie i zabrać gdzieś na przejażdżkę męża i pieska ;) Nie mam zamiaru kisić się w domu, skoro taka ładna pogoda za oknem ;) Kiedy się urlopujecie? Jakieś plany wyjazdowo-wakacyjne? ;) Ja już odliczam do sierpnia :p ;)

    2535090dih1dddfn7.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2014, 10:36

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior-Miłego relaksowania się :)
    U mnie też fajna pogoda :)
    Ja na wakacje jadę za równe 3 tyg na 3 tyg do Norwegii do mężulka :)

    Listior lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) u mnie dzisiaj też dość ładnie, choć mnie w piękną pogodę męczy alergia i wolę deszcze :P
    Wybierzemy się dzisiaj na pewno z Mężem na spacerek nad morze..

    A urlop mamy dopiero koniec sierpnia/początek września. Pewnie pojedziemy do rodziny na drugi koniec Polski w odwiedziny, ale to zobaczymy jeszcze jak z ciążą..czy się uda ;)

    Miłego wolnego dnia!

    Listior, ewcia21k lubią tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ